| Nato: | 24-02-2017 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Bessy Vlčí démon |
| Padre: | Barum Tasha |
| Allevatore: | Crazy Soul |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | SK |
| WOLF BLOOD: | 28.8% Powered by WGI LAB |
| COI: | 23,31% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 90.32 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 10.51 % Powered by WGI LAB | Selezione: | A69 Of P1 Xv56,52 Xf110,14 Xh0,632 |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|---|---|---|---|---|
| Calvin Crazy Soul x Alaska Lupus Belliatus 2021-12-02 | |||||
| Durinn Potomok vlkov ♂ | - | - | - | - | |
| Daeron Potomok vlkov ♂ | - | - | - | - | |
| Draug Potomok vlkov ♂ | - | - | - | - | |
| Duath Deborah Potomok vlkov ♁ | - | - | - | - | |
| Duna Dan Potomok vlkov ♁ | - | - | - | - | |
| Durin Togo Potomok vlkov ♂ | - | - | - | - | |
| Calvin Crazy Soul x Jara III Od Úhoště 2022-07-02 | |||||
| Edy IV od Úhoště ♂ | - | - | - | - | |
| Efík IV od Úhoště ♂ | - | - | - | - | |
| Egerík IV od Úhoště ♂ | HD A | ED 0 | n/n | n/DW | A70,0 H2 OF Xf106,43 Xv54,29 Xh0,50 Xhs20,00 Xb18,57 Xe |
| Egerka IV od Úhoště ♁ | - | - | - | - | |
| Eibllin IV od Úhoště ♁ | - | - | - | - | |
| Elenka IV od Úhoště ♁ | HD A | ED 0 | - | - | A62,0 Xf108,06 Xv53,23 Xh0,63 Xb19,35 Xe |
| Eliška IV od Úhoště ♁ | - | - | - | - | |
| Emilka IV od Úhoště ♁ | - | - | - | - | |
| Epona IV od Úhoště ♁ | - | - | - | - | |
| Eška IV od Úhoště ♁ | - | - | - | - | |
| Esterka IV od Úhoště ♁ | - | - | - | - | |
| Calvin Crazy Soul x Gigi z Postupického podlesí 2022-09-22 | |||||
| Odett Victory Tichý stín ♁ | - | - | - | - | |
| Calvin Crazy Soul x Xenia III od Úhoště 2024-11-17 | |||||
| Wolfi IV Od Úhoště ♁ | - | - | - | - | |
| Wolček IV Od Úhoště ♂ | - | - | - | - | |
| Wlčka IV Od Úhoště ♁ | - | - | - | - | |
| Winky IV Od Úhoště ♁ | - | - | - | - | |
| Wichr IV Od Úhoště ♂ | - | - | - | - | |
| Wulkán IV Od Úhoště ♂ | - | - | - | - | |
| Wendy IV Od Úhoště ♁ | - | - | - | - | |
| Calvin Crazy Soul x Xuki II od Úhoště 2024-11-23 | |||||
| Xerxes IV Od Úhoště ♂ | HD A | ED 0 | n/n | n/n | A68,0 I8 OG Xf107,35 Xv52,21 Xh0,58 Xhs20,59 Xb17,65 Xe |
| Xukinka IV Od Úhoště ♁ | HD A | ED 0 | n/n | n/DW | A62,0 OB Xf108,06 Xv54,84 Xh0,65 Xhs20,97 Xb17,74 Xe |
| Xalvin IV Od Úhoště ♁ | - | - | - | - | |
| Xami IV Od Úhoště ♂ | HD A | ED 0 | n/n | n/n | A64,0 H9 I8 M5 OB S2 Xf107,81 Xv51,56 Xh0,65 Xhs19,53 Xb17,19 Xe |
| Xandra IV Od Úhoště ♁ | - | - | - | - | |
| Xanto IV Od Úhoště ♂ | - | - | - | - | |
| Xaryn IV Od Úhoště ♂ | - | - | - | - | |
| Calvin Crazy Soul x Fantaghiro zo Srdca Europy 2024-12-08 | |||||
| Abe Male Trnie ♁ | - | - | - | - | |
| Abu Freja Male Trnie ♁ | - | - | - | - | |
| Amera Male Trnie ♁ | HD A | ED 0 | n/DM | n/n | |
| Arti Male Trnie ♂ | - | - | - | - | |
| Aziz Male Trnie ♂ | - | - | - | - | |
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Calvin Crazy Soul | 6 | 6.17 | 37 | 16 (43.24%) | 12.5% | - | - | - | - |
| Barum Tasha | 5 | 4.2 | 21 | 19 (90.48%) | 31.58% | 5.26% | - | - | - |
| Enor Malý Bysterec | 11 | 4.09 | 45 | 26 (57.78%) | 65.38% | 11.54% | 3.85% | 11.54% | 7.69% |
| Ajax od Miščicha | 3 | 4.33 | 13 | 4 (30.77%) | 75% | - | 25% | - | - |
| Astor z Javorinskej | 4 | 4.75 | 19 | - | - | - | - | - | - |
| Cézar od Pavlišina CS | 20 | 4.55 | 91 | 7 (7.69%) | 28.57% | 28.57% | 28.57% | 14.29% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Calvin Crazy Soul | 37 | 43.24% | 56.76% | 18.75% | 9.52% | 67.3 cm | 62 cm | 107.2 | 52.7 | - | 108.1 | 54 | - |
| Barum Tasha | 21 | 28.57% | 71.43% | 16.67% | 6.67% | 69 cm | 61 cm | 110.1 | 56.5 | 0.6 | 116.3 | 55.7 | 0.7 |
| Enor Malý Bysterec | 45 | 51.11% | 48.89% | 34.78% | 50% | 67.6 cm | 62.5 cm | - | - | - | 114.7 | 55.5 | - |
| Ajax od Miščicha | 13 | 46.15% | 53.85% | 16.67% | 14.29% | 65 cm | 63 cm | - | - | - | - | - | - |
| Astor z Javorinskej | 19 | 63.16% | 36.84% | 33.33% | - | 66.8 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Cézar od Pavlišina CS | 91 | 53.85% | 46.15% | 24.49% | 23.81% | 68.3 cm | 62 cm | 101 | 53.4 | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Flora Ruskov Dvor CS | 0,43566% | 9.375 | 12,29% | 19 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Elbow zo Sennej | 0,46713% | 9.375 | 20,49% | 21 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 5,6 | Asta Šinárikov dvor CS | 0,31906% | 7.8125 | 10,28% | 29 |
| 6 | ♂ 5,5,6 - ♀ 6,6,7 | Astor Mot'ovský dvor CS | 0,40722% | 11.71875 | 4,64% | 60 |
| 4 | ♂ 5 - ♀ 5,6,7 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,44516% | 8.59375 | 31,05% | 95 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Aja Frovan | 0,11805% | 4.6875 | 22,43% | 11 |
| 6 | ♂ 5,6,6 - ♀ 6,6,7 | Cézar od Pavlišina CS | 0,332% | 10.15625 | 36,18% | 91 |
| 5 | ♂ 5,6,7 - ♀ 6,7 | Flit z Rosíkova CS | 0,16243% | 7.8125 | 11,03% | 61 |
| 9 | ♂ 5,6,6,7,7,7 - ♀ 7,7,7 | Bruna z Banišťa CS | 0,16093% | 10.9375 | 9,86% | 43 |
| COI TOTALE: | 2,84764% |