| Nato: | 22-05-2017 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Ginka II od Úhoště |
| Padre: | Celeb Jantarowa Wataha |
| Allevatore: | Jantarowa Wataha |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | PL |
| WOLF BLOOD: | 27.1% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,09% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 87.10 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 10.65 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Haruko Jantarowa Wataha | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Celeb Jantarowa Wataha | 5 | 7 | 35 | 16 (45.71%) | 31.25% | 6.25% | - | - | - |
| Amore Mio Srdcerváč | 18 | 6.61 | 119 | 53 (44.54%) | 64.15% | 7.55% | 1.89% | 1.89% | - |
| Carr Malý Bysterec | 18 | 6.22 | 112 | 46 (41.07%) | 71.74% | 21.74% | 6.52% | - | - |
| Azor od Poluchov | 2 | 4.5 | 9 | 3 (33.33%) | 100% | - | - | - | - |
| Elbow zo Sennej | 4 | 5.25 | 21 | 3 (14.29%) | 100% | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Haruko Jantarowa Wataha | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Celeb Jantarowa Wataha | 35 | 57.14% | 42.86% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Amore Mio Srdcerváč | 119 | 60.5% | 39.5% | 6.94% | 21.28% | 66.8 cm | 62.3 cm | 109.7 | 53.9 | 0.6 | 110 | 55.2 | 0.6 |
| Carr Malý Bysterec | 112 | 47.32% | 52.68% | 28.3% | 18.64% | 68.3 cm | 62.5 cm | 108.6 | 53.9 | 0.7 | 109.5 | 54.7 | 0.7 |
| Azor od Poluchov | 9 | 55.56% | 44.44% | 40% | 25% | 68 cm | 60 cm | 108 | 56 | - | - | - | - |
| Elbow zo Sennej | 21 | 52.38% | 47.62% | 9.09% | 20% | 66 cm | 63 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Grey Wolf z Molu Es | 0,8635% | 12.5 | 16,29% | 81 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 4,6 | Bety Zepeř CS | 0,21705% | 9.375 | 13,4% | 12 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 4,6 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,22614% | 9.375 | 18,08% | 83 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 5,6 | Atos ze Šedého dolu CS | 0,42886% | 9.375 | 12,32% | 32 |
| 4 | ♂ 5,7 - ♀ 5,7 | Exa Vopa CS | 0,26804% | 7.8125 | 12,32% | 24 |
| 4 | ♂ 5,7 - ♀ 5,7 | Ariel Lobos CS | 0,26391% | 7.8125 | 8,95% | 42 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 6 | Asta Břevnovská stopa CS | 0,11613% | 6.25 | 21,29% | 9 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 6 | Abel z Molu CS | 0,10636% | 6.25 | 10,83% | 17 |
| 4 | ♂ 6 - ♀ 5,6,7 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,12719% | 7.03125 | 31,05% | 95 |
| COI TOTALE: | 2,61718% |