| Datum narození: | 18-12-2016 |
| Pohlaví: | Fena |
| Registr: | - |
| Mikročip: | - |
| Matka: | Ayasha Atius Tirawa |
| Otec: | CHEWBE |
| Chovatel: | - |
| Majitel: | - |
| Původ: | CH |
| WOLF BLOOD: | 28.3% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,65% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 85.48 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 10.80 % Powered by WGI LAB | Bonitace: |
| Kontakty: |
![]() CHEWBEHD A ED 0COI: 20.22% |
![]() ARIMMINUM NOUAUHD A ED 0COI: 22.60% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() ARIMMINUM ZENAHD A ED 0COI: 21.29% |
![]() Dak z RosíkovaHD A -COI: 28.86% |
Bux z Krotkovského dvora CS- -COI: 35.55% |
||
Vebi z Rosíkova- -COI: 29.63% |
||||
![]() ARIMMINUM LADAHD A ED 0COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() EDHA PASSO DEL LUPOHD B ED 0COI: 25.97% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
![]() CUTTHD A -COI: 19.76% |
BURAN DELLA TERRA SELVAGGIAHD B -COI: 18.51% |
|
OASIA- -COI: 17.79% |
||||
![]() ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
|||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() ELIS PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.62% |
![]() CLOVER- -COI: 18.51% |
Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() Cassandra ze Smaragových vodopádů- -COI: 13.15% |
Colt Zepeř CSHD A -COI: 13.40% |
|||
Agarka SaberusHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() Ayasha Atius TirawaHD B ED 0COI: 22.48% |
![]() Colin Grey DiamondHD A ED 0COI: 22.72% |
![]() Draco z PeronowkiHD A -COI: 18.56% |
![]() Akim Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
Aragorn Potomok vlkovHD C -COI: 27.70% |
Miňa Ruskov dvor CS- -COI: 16.59% |
||||
![]() Merry Bell z Molu EsHD A ED 0COI: 17.05% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
|||
Ajbix Mrazivé tichoHD A -COI: 12.49% |
||||
![]() Culsu z PeronowkiHD B ED 0COI: 22.66% |
![]() Dak z RosíkovaHD A -COI: 28.86% |
Bux z Krotkovského dvora CS- -COI: 35.55% |
||
Vebi z Rosíkova- -COI: 29.63% |
||||
![]() Alistair Wolf z PeronowkiHD A ED 0COI: 16.49% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
|||
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() Mishu Zlatá PalzHD C ED 0COI: 19.07% |
![]() Snow Wolf od ÚhoštěHD A -COI: 17.83% |
![]() Hero od ÚhoštěHD A -COI: 17.40% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|
Assisi z DehnicHD A -COI: 15.67% |
||||
![]() Ko-Ko z Molu EsHD B -COI: 15.98% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Ajbix Mrazivé tichoHD A -COI: 12.49% |
||||
![]() Baschka Zlatá PalzHD A ED 0COI: 24.97% |
![]() Dak Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
Cézar z Krotkovského dvora CSHD A -COI: 35.49% |
||
Eda SlňavaHD A -COI: 29.63% |
||||
![]() Gerda z RofaHD B -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
|||
Eška z Rofa- -COI: 25.96% |
| Jméno | HD | ED | DM | DW | Bonitace |
|---|
| Jméno | Vrhy | Σ | Potomci | HD test | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ameran von Zürich Nord | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Ayasha Atius Tirawa | 2 | 5 | 10 | 7 (70%) | - | 28.57% | - | - | - |
| Mishu Zlatá Palz | 2 | 7.5 | 15 | 5 (33.33%) | 40% | 40% | - | 20% | - |
| Baschka Zlatá Palz | 5 | 5 | 25 | 6 (24%) | 66.67% | - | 16.67% | - | 16.67% |
| Gerda z Rofa | 4 | 8 | 32 | 11 (34.38%) | 36.36% | 45.45% | 9.09% | 9.09% | - |
| Eška z Rofa | 1 | 6 | 6 | 1 (16.67%) | - | 100% | - | - | - |
| Jméno | Potomci | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ameran von Zürich Nord | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Ayasha Atius Tirawa | 10 | 60% | 40% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Mishu Zlatá Palz | 15 | 66.67% | 33.33% | 20% | 20% | 69.5 cm | 65 cm | 105.6 | 53.5 | - | - | - | - |
| Baschka Zlatá Palz | 25 | 48% | 52% | 8.33% | 7.69% | 72 cm | 66 cm | - | - | - | 107.5 | 54.1 | - |
| Gerda z Rofa | 32 | 53.13% | 46.88% | 5.88% | 26.67% | 67 cm | 63.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Eška z Rofa | 6 | 50% | 50% | - | 33.33% | - | 61 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generace | Jméno | Chovatelská stanice | % Krev | Pokrevní příb. % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Dak z Rosíkova | 0,97685% | 12.5 | 28,86% | 51 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Jolly z Molu Es | 0,43175% | 9.375 | 16,29% | 52 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Tambury z Rosíkova | 0,22106% | 6.25 | 14,97% | 28 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 5,6 | Ali Reolup | 0,22217% | 7.8125 | 17,11% | 60 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Hasso z Kladenské záře CS | 0,11343% | 4.6875 | 19,43% | 34 |
| 5 | ♂ 6,7 - ♀ 5,6,7 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,1696% | 7.8125 | 18,08% | 83 |
| CELKOVÝ COI: | 2,13486% |