| Nato: | 31-10-2016 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Drude II z Peronówki |
| Padre: | Ylathor z Peronówki |
| Allevatore: | Ginger Forest |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | PL |
| WOLF BLOOD: | 27.6% Powered by WGI LAB |
| COI: | 23,48% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 83.87 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 11.44 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() Ylathor z PeronówkiHD A ED 0COI: 24.25% |
![]() Bakain Grey DiamondHD A ED 0COI: 22.23% |
![]() Argos Spirit of the WolfHD B -COI: 19.90% |
![]() Derek DakmatHD A -COI: 21.27% |
Cagi od ÚhoštěHD A -COI: 18.46% |
Borka II z Rosíkova CSHD C -COI: 25.57% |
||||
![]() Bengie z UherHD B -COI: 18.84% |
Andy od Chrudimky CSHD A -COI: 17.90% |
|||
Alexis od JoanHD B -COI: 12.59% |
||||
![]() Culsu z PeronowkiHD B ED 0COI: 22.66% |
![]() Dak z RosíkovaHD A -COI: 28.86% |
Bux z Krotkovského dvora CS- -COI: 35.55% |
||
Vebi z Rosíkova- -COI: 29.63% |
||||
![]() Alistair Wolf z PeronowkiHD A ED 0COI: 16.49% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
|||
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() Peymakylir z peronowkiHD A ED 0COI: 17.77% |
![]() Cäsar von der WolfsschleifeHD B -COI: 24.36% |
![]() Afar Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
|
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Arlen spod ĎumbieraHD A ED 0COI: 28.93% |
Ajax od Miščicha- -COI: 29.10% |
|||
Dia Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
![]() Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
||
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
Abel z Molu CSHD A -COI: 10.83% |
|||
Asta Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
||||
![]() Drude II z PeronówkiHD A ED 0COI: 18.84% |
![]() Ferral z Deštné horyHD A ED 0COI: 17.20% |
![]() Art MijaverHD A -COI: 16.91% |
![]() Bazilišek Stín vlkaHD A -COI: 14.16% |
Amor Gabčov dvorHD A -COI: 8.91% |
Bonie Mrazivé tichoHD B -COI: 14.56% |
||||
![]() Arnie z KamenačekHD C -COI: 14.56% |
Bony z Města SadskéHD A -COI: 12.85% |
|||
Heňa Kysucká hviezdaHD C -COI: 18.03% |
||||
![]() Beky Šedý samotářHD C -COI: 14.53% |
![]() Arne z Města HenbrštajnůHD B -COI: 16.08% |
Atos Heol CS- -COI: 12.32% |
||
Fea Jimili CSHD A -COI: 23.91% |
||||
![]() Hela Šedá eminenceHD A -COI: 10.00% |
Gar z Rosíkova CSHD A -COI: 20.17% |
|||
Eta Pohostinstvo CSHD D -COI: 9.98% |
||||
![]() Juvart z PeronówkiHD A ED 0COI: 18.65% |
![]() Baron spod ĎumbieraHD A -COI: 29.01% |
![]() Gaius DórHD A -COI: 19.70% |
Omar z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 31.05% |
|
Chasa Ruskov dvor CS- -COI: 13.12% |
||||
![]() Dia Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
Cézar z Krotkovského dvora CSHD A -COI: 35.49% |
|||
Eda SlňavaHD A -COI: 29.63% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
![]() Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
||
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
Abel z Molu CSHD A -COI: 10.83% |
|||
Asta Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Argonaute Ginger Forest | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Ylathor z Peronówki | 3 | 2 | 6 | 2 (33.33%) | 50% | - | - | - | - |
| Bakain Grey Diamond | 3 | 7.67 | 23 | 5 (21.74%) | 100% | - | - | - | - |
| Argos Spirit of the Wolf | 2 | 3.5 | 7 | 1 (14.29%) | 100% | - | - | - | - |
| Derek Dakmat | 6 | 5.83 | 35 | 3 (8.57%) | 33.33% | 33.33% | 33.33% | - | - |
| Cagi od Úhoště | 8 | 5.75 | 46 | 21 (45.65%) | 38.1% | 33.33% | 14.29% | 4.76% | 9.52% |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Argonaute Ginger Forest | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Ylathor z Peronówki | 6 | 33.33% | 66.67% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Bakain Grey Diamond | 23 | 52.17% | 47.83% | 8.33% | - | 67 cm | - | 106 | 55.2 | - | - | - | - |
| Argos Spirit of the Wolf | 7 | 42.86% | 57.14% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Derek Dakmat | 35 | 60% | 40% | 4.76% | - | 70 cm | - | 110 | 52.8 | - | - | - | - |
| Cagi od Úhoště | 46 | 47.83% | 52.17% | 27.27% | 50% | 67.5 cm | 63.3 cm | - | - | - | 108 | 54.8 | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | ♂ 3,5 - ♀ 3 | Jolly z Molu Es | 4,31749% | 28.125 | 16,29% | 52 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Dia Kollárov dvor | 0,48314% | 9.375 | 28,12% | 8 |
| 4 | ♂ 6,6 - ♀ 5,6 | Atos Heol CS | 0,21443% | 7.8125 | 12,32% | 38 |
| 7 | ♂ 6,6,6,7 - ♀ 5,6,7 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,44516% | 10.9375 | 31,05% | 95 |
| 4 | ♂ 6,7 - ♀ 5,6 | Gar z Rosíkova CS | 0,17533% | 7.03125 | 20,17% | 130 |
| COI TOTALE: | 5,63555% |