| Nato: | 28-02-2017 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | LO1771801 |
| Microchip: | 380260100586885 |
| Madre: | SAFIRA THE FULL MOON |
| Padre: | WOLFBLOOD |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | MEOCCI SIMONE |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.4% Powered by WGI LAB |
| COI: | 22,74% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 87.10 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 12.81 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
|
![]() WOLFBLOOD- -COI: 23.51% |
![]() ARESHD A ED 0COI: 24.78% |
![]() ARIMMINUM THORHD A -COI: 21.48% |
![]() Blue de la Louve BlancheHD A -COI: 32.56% |
Crying Wolf MerlinHD A -COI: 26.56% |
Crying Wolf OssaHD B ED 0COI: 32.73% |
||||
![]() ARIMMINUM ANDROMEDAHD A ED 0COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() CLOEHD A ED 0COI: 20.79% |
![]() INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
||
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() ASHOKAHD A ED 0COI: 23.50% |
ARIMMINUM LAST NAVARREHD A ED 0COI: 20.19% |
|||
Beau Isabeau z PeronowkiHD A ED 0COI: 19.35% |
||||
![]() ZANNA BIANCAHD A -COI: 20.91% |
![]() INDIO- -COI: 25.09% |
![]() ATOS- -COI: 21.22% |
TAIGOHD A -COI: 20.03% |
|
KIMURA- -COI: 18.23% |
||||
![]() LUNA- -COI: 16.58% |
Argon ze Součkova dvora- -COI: 22.92% |
|||
Brixi Arančino Poselství- -COI: 19.56% |
||||
![]() ZARA- -COI: 19.77% |
![]() ARIMMINUM FLAHERTYHD A -COI: 18.15% |
ARIMMINUM ULMARHD A -COI: 18.59% |
||
Johanka z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
||||
![]() FLY- -COI: 25.81% |
INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
|||
DAUNAHD B -COI: 19.96% |
||||
![]() SAFIRA THE FULL MOON- -COI: 27.23% |
![]() DOOR PASSO DEL LUPO- -COI: 23.77% |
![]() AMOR PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
|||
GLADIAHD B -COI: 20.65% |
||||
![]() UMAHD A -COI: 20.00% |
![]() Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
Aras z Jundrovského boru CSHD B -COI: 14.32% |
||
Dina z Banišťa CSHD A -COI: 8.72% |
||||
![]() Carmen Vlčí stezka- -COI: 19.83% |
Aran Kanakor CSHD A -COI: 16.81% |
|||
Cina ze Slivníku CSHD B -COI: 18.79% |
||||
![]() BAGHEERA- -COI: 19.05% |
![]() Teutatis z Molu Es- -COI: 18.35% |
![]() Nord Šedá eminenceHD A -COI: 14.33% |
Flik Šedá eminenceHD A -COI: 16.62% |
|
Haidy Šedá eminenceHD A -COI: 10.00% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() TWINTWER PASSO DEL LUPOHD B -COI: 24.35% |
![]() CUTTHD A -COI: 19.76% |
BURAN DELLA TERRA SELVAGGIAHD B -COI: 18.51% |
||
OASIA- -COI: 17.79% |
||||
![]() UMAHD A -COI: 20.00% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
Carmen Vlčí stezka- -COI: 19.83% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SPETTRO | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| WOLFBLOOD | 4 | 4.75 | 19 | 4 (21.05%) | 25% | - | - | - | - |
| ARES | 11 | 4.64 | 51 | 20 (39.22%) | 15% | - | - | - | - |
| ARIMMINUM THOR | 5 | 5 | 25 | 2 (8%) | 100% | - | - | - | - |
| Blue de la Louve Blanche | 11 | 6.18 | 68 | 11 (16.18%) | 72.73% | 27.27% | - | - | - |
| Crying Wolf Merlin | 14 | 6.07 | 85 | 8 (9.41%) | 50% | 25% | - | 12.5% | 12.5% |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SPETTRO | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| WOLFBLOOD | 19 | 47.37% | 52.63% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARES | 51 | 54.9% | 45.1% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARIMMINUM THOR | 25 | 44% | 56% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Blue de la Louve Blanche | 68 | 50% | 50% | 2.94% | 11.76% | 67 cm | 61.5 cm | - | - | - | 111.5 | 55.7 | - |
| Crying Wolf Merlin | 85 | 44.71% | 55.29% | 2.63% | - | 69 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 4 | FENDY PASSO DEL LUPO | 0,62975% | 10.9375 | 20,03% | 38 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 4 | MIKY PASSO DEL LUPO | 0,6539% | 10.9375 | 23,85% | 184 |
| 8 | ♂ 7,7,7 - ♀ 4,5,6,6,7 | Charon Šedá eminence | 0,50133% | 15.625 | 17,24% | 120 |
| 4 | ♂ 6,7 - ♀ 4,5 | CUTT | 0,31728% | 11.71875 | 19,76% | 144 |
| 3 | ♂ 7 - ♀ 4,5 | Carmen Vlčí stezka | 0,16984% | 10.15625 | 19,83% | 26 |
| 4 | ♂ 5,6,6 - ♀ 5 | Ambra Vlčí naděje | 0,4472% | 9.375 | 19,57% | 68 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Aron Malý Bysterec | 0,11482% | 4.6875 | 21,74% | 22 |
| 4 | ♂ 6,6,7 - ♀ 5 | Dyk Věrný | 0,10908% | 7.03125 | 18,64% | 48 |
| 6 | ♂ 7 - ♀ 5,6,7,7,7 | Dina z Banišťa CS | 0,0526% | 7.8125 | 8,72% | 27 |
| COI TOTALE: | 2,99579% |