| Nato: | 13-01-2017 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | LO1741322 |
| Microchip: | 380260120120737 |
| Madre: | AILY |
| Padre: | GIASONE OLIM PALUS |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 28.3% Powered by WGI LAB |
| COI: | 24,21% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 87.10 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 11.49 % Powered by WGI LAB | Selezione: |
| Contatti: |
![]() GIASONE OLIM PALUSHD A ED 0COI: 21.19% |
![]() Gorbi Zlatá PalzHD C ED 0COI: 29.18% |
![]() Baron spod ĎumbieraHD A -COI: 29.01% |
![]() Gaius DórHD A -COI: 19.70% |
Omar z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 31.05% |
Chasa Ruskov dvor CS- -COI: 13.12% |
||||
![]() Dia Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
Cézar z Krotkovského dvora CSHD A -COI: 35.49% |
|||
Eda SlňavaHD A -COI: 29.63% |
||||
![]() Amy Zlatá PalzHD B -COI: 27.59% |
![]() Koro z Krotkovského dvoraHD C -COI: 35.55% |
Cézar od Pavlišina CS- -COI: 36.18% |
||
Maxa z Krotkovského dvora CS- -COI: 29.71% |
||||
![]() Gerda z RofaHD B -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
|||
Eška z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() ASHANTIHD A ED 0COI: 18.15% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
![]() Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
|
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
Abel z Molu CSHD A -COI: 10.83% |
|||
Asta Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
||||
![]() ARIMMINUM USHAKIRANHD B ED 0COI: 18.59% |
![]() Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
||
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() AILYHD A ED 0COI: 22.71% |
![]() Whispering Wolf AshkiiHD A ED 0COI: 23.92% |
![]() Balrog z PeronowkiHD A -COI: 19.35% |
![]() Borko Kollárov dvorHD A -COI: 28.56% |
Omar z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 31.05% |
Eda SlňavaHD A -COI: 29.63% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Iowa vom Westerwälder BergHD A -COI: 19.55% |
![]() Chester Zlatá PalzHD A ED 0COI: 24.63% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
||
Amy Zlatá PalzHD B -COI: 27.59% |
||||
![]() Daschka vom Westerwälder BergHD A ED 0COI: 18.95% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Bella Volání roduHD A ED 0COI: 17.17% |
||||
![]() ARIMMINUM PRINCESSHD A ED 0COI: 18.42% |
![]() Art z Viktoriinej záhradyHD A ED 0COI: 23.69% |
![]() Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
|
Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
||||
![]() Amy z Čakajovského dvoraHD A -COI: 23.12% |
Blek z Liehovarského dvoraHD A -COI: 19.01% |
|||
Fenndy Kollárov dvorHD A -COI: 37.11% |
||||
![]() ARIMMINUM RAJKAHD A -COI: 20.18% |
![]() LONEWOLFHD A -COI: 17.89% |
OLLISTARHD B -COI: 16.77% |
||
Babeta Křivoklátský Atos- -COI: 19.21% |
||||
![]() July z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| XENA | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| AILY | 1 | 4 | 4 | 2 (50%) | - | - | - | - | - |
| ARIMMINUM PRINCESS | 4 | 6.75 | 27 | 16 (59.26%) | 56.25% | 31.25% | 12.5% | - | - |
| ARIMMINUM RAJKA | 2 | 4.5 | 9 | 6 (66.67%) | 50% | 33.33% | 16.67% | - | - |
| July z Molu Es | 4 | 3.75 | 15 | 6 (40%) | 83.33% | 16.67% | - | - | - |
| Amálka od Buližníku CS | 5 | 5.8 | 29 | 12 (41.38%) | 75% | - | 16.67% | 8.33% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| XENA | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| AILY | 4 | 75% | 25% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARIMMINUM PRINCESS | 27 | 59.26% | 40.74% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARIMMINUM RAJKA | 9 | 55.56% | 44.44% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| July z Molu Es | 15 | 53.33% | 46.67% | 37.5% | 14.29% | 69 cm | 64 cm | - | - | - | - | - | - |
| Amálka od Buližníku CS | 29 | 51.72% | 48.28% | 33.33% | 42.86% | 69.4 cm | 63.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 5 | Grey Wolf z Molu Es | 0,8635% | 15.625 | 16,29% | 81 |
| 2 | ♂ 3 - ♀ 5 | Amy Zlatá Palz | 0,95661% | 15.625 | 27,59% | 16 |
| 4 | ♂ 4 - ♀ 5,5,6 | Amálka od Buližníku CS | 0,87611% | 14.0625 | 16,21% | 29 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Milo Ruskov dvor CS | 0,22199% | 6.25 | 16,59% | 89 |
| 7 | ♂ 5,6,6 - ♀ 5,6,7,7 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,76313% | 12.5 | 31,05% | 95 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 5,7 | Eda Slňava | 0,31284% | 7.03125 | 29,63% | 15 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Cézar z Krotkovského dvora CS | 0,12991% | 4.6875 | 35,49% | 29 |
| 4 | ♂ 5 - ♀ 6,6,7 | Bety Zepeř CS | 0,21705% | 7.03125 | 13,4% | 12 |
| 5 | ♂ 5 - ♀ 6,6,7,7 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,28267% | 7.8125 | 18,08% | 83 |
| 7 | ♂ 5,6,7,7 - ♀ 6,7,7 | Cézar od Pavlišina CS | 0,1992% | 9.375 | 36,18% | 91 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 7,7 | Maxa z Krotkovského dvora CS | 0,06255% | 6.25 | 29,71% | 27 |
| COI TOTALE: | 4,88554% |