| Born: | 02-03-2015 |
| Sex: | Male |
| Registrer: | - |
| Microchip: | - |
| Mother: | Isadora z Orel Ochrana |
| Father: | Beret la Llamada del Lobo |
| Breeder: | de Bailalunas |
| Owner: | - |
| Nation: | ES |
| WOLF BLOOD: | 27.4% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,09% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 90.32 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 11.88 % Powered by WGI LAB | Bonitation: |
| Contact: |
![]() Beret la Llamada del LoboHD A ED 0COI: 19.67% |
![]() Barch WelkoscyrzHD B ED 0COI: 20.66% |
![]() Jotun z PeronówkiHD A -COI: 18.65% |
![]() Baron spod ĎumbieraHD A -COI: 29.01% |
Gaius DórHD A -COI: 19.70% |
Dia Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Carmen spod ĎumbieraHD A -COI: 19.50% |
![]() Arek Malý BysterecHD A -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
||
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Cesna Lupus Bohemia GenaoHD A -COI: 19.51% |
Gáj Jimili CSHD A -COI: 16.44% |
|||
Aretha Hanka z VlasaticHD A -COI: 16.01% |
||||
![]() ARIMMINUM GINEVRAHD A ED 1COI: 19.78% |
![]() FUOCOHD A -COI: 21.63% |
![]() ANGEL- -COI: 16.39% |
Ajax ze Součkova dvora- -COI: 22.92% |
|
Bora Mrazivé ticho- -COI: 14.56% |
||||
![]() BAMBOLA- -COI: 17.76% |
OLLISTARHD B -COI: 16.77% |
|||
Cita z Ponického dvoraHD B -COI: 17.02% |
||||
![]() ARIMMINUM LADAHD A ED 0COI: 20.19% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() Isadora z Orel OchranaHD A ED 0COI: 20.70% |
![]() Ar' Wan de la Mollyni?re de Lo'ScaleHD B -COI: 17.38% |
![]() Urkan du Center Club Moloss Wolf- -COI: 20.77% |
![]() Boss Radov dvor- -COI: 22.42% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
Drina Trenčan- -COI: 25.80% |
||||
![]() Aga Cannus LupusHD B -COI: 18.99% |
Fehérlófia ÁdázHD E -COI: 16.83% |
|||
Chou Hlas divočiny CS- -COI: 16.05% |
||||
![]() Bubka de New FlameHD A -COI: 20.34% |
![]() Xamky de New Flame- -COI: 15.67% |
Fin z Molu CS- -COI: 14.68% |
||
Catty z Litavské kotliny CS- -COI: 10.65% |
||||
![]() Kora z Litavské kotliny- -COI: 20.05% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Ira z Litavské kotliny CSHD C -COI: 15.70% |
||||
![]() BANSKA Z OREL OCHRANAHD A ED 0COI: 20.18% |
![]() ANTARESHD A ED 0COI: 23.50% |
![]() ARIMMINUM LAST NAVARREHD A ED 0COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Beau Isabeau z PeronowkiHD A ED 0COI: 19.35% |
Borko Kollárov dvorHD A -COI: 28.56% |
|||
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() ASTRID A'PANTOSCLEHD B -COI: 32.81% |
![]() DIRAN- -COI: 19.76% |
BURAN DELLA TERRA SELVAGGIAHD B -COI: 18.51% |
||
OASIA- -COI: 17.79% |
||||
![]() EVA- -COI: 28.86% |
PASCALHD A -COI: 20.65% |
|||
OASIA- -COI: 17.79% |
| Name | HD | ED | DM | DW | Bonitation |
|---|
| Name | Litters | Σ | Offsprings | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kamikaze de Bailalunas | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Beret la Llamada del Lobo | 2 | 5.5 | 11 | 5 (45.45%) | 20% | - | - | - | - |
| Barch Welkoscyrz | 2 | 5 | 10 | 3 (30%) | 100% | - | - | - | - |
| Jotun z Peronówki | 2 | 5.5 | 11 | 4 (36.36%) | 75% | 25% | - | - | - |
| Baron spod Ďumbiera | 12 | 5.83 | 70 | 37 (52.86%) | 67.57% | 13.51% | 16.22% | 2.7% | - |
| Gaius Dór | 1 | 3 | 3 | 1 (33.33%) | 100% | - | - | - | - |
| Name | Offsprings | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kamikaze de Bailalunas | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Beret la Llamada del Lobo | 11 | 27.27% | 72.73% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Barch Welkoscyrz | 10 | 60% | 40% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Jotun z Peronówki | 11 | 54.55% | 45.45% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Baron spod Ďumbiera | 70 | 45.71% | 54.29% | 25% | 21.05% | 67 cm | 62.6 cm | 110.5 | 54.6 | 0.7 | 106.6 | 54.6 | 0.7 |
| Gaius Dór | 3 | 100% | - | 33.33% | - | 67 cm | - | 106 | 54.4 | - | - | - | - |
| Count | Generation | Name | Rate | % Blood | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Jolly z Molu Es | 0,43175% | 9.375 | 16,29% | 52 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Ambra Vlčí naděje | 0,4472% | 9.375 | 19,57% | 68 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 5,5 | Grey Wolf z Molu Es | 0,8635% | 12.5 | 16,29% | 81 |
| 6 | ♂ 5,5 - ♀ 6,6,6,6 | Amálka od Buližníku CS | 0,54757% | 12.5 | 16,21% | 29 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,6 | Hasso z Kladenské záře CS | 0,11343% | 6.25 | 19,43% | 34 |
| COI TOTAL: | 2,40345% |