| Né: | 04-10-2016 |
| Sex: | Femelle |
| Registre: | LO16194538 |
| Microchip: | - |
| Mère: | PLANKA PASSO DEL LUPO |
| Père: | VASILY PASSO DEL LUPO |
| Eleveur: | - |
| Proprietaire: | - |
| Provenance: | IT |
| WOLF BLOOD: | -9% Powered by WGI LAB |
| COI: | 22,73% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 62.90 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 11.14 % Powered by WGI LAB | Bonitation: |
| Contact: |
![]() VASILY PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 20.11% |
![]() BLU PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 18.32% |
![]() DICKHD A ED 0COI: 15.37% |
![]() QUOVADIS PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 12.84% |
CNAYTUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
SANIKA PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 0.00% |
||||
![]() Heda Oskar DorHD A ED 0COI: 19.07% |
Argo Přízrak KarpatHD A -COI: 17.94% |
|||
Hera z RofaHD A -COI: 20.48% |
||||
![]() Dona spod ĎumbieraHD A ED 0COI: 24.00% |
![]() Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
Artex Radov dvorHD A -COI: 25.81% |
||
Brita ČičkyHD A -COI: 18.66% |
||||
![]() Arys z OravyHD A -COI: 25.96% |
Casanova Zlatá žilaHD A -COI: 22.52% |
|||
Grácia DórHD A -COI: 19.70% |
||||
![]() ARLEN PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 19.76% |
![]() Will Passo del Lupo z Molu EsHD A ED 0COI: 18.15% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
|
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() ISKA PASSO DEL LUPOHD B ED 0COI: 23.88% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
||
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
|||
GLADIAHD B -COI: 20.65% |
||||
![]() PLANKA PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 24.62% |
![]() QUKI PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 12.84% |
![]() CNAYTUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
|||
GLADIAHD B -COI: 20.65% |
||||
![]() SANIKA PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 0.00% |
![]() LION PASSO DEL LUPOHD A -COI: 22.80% |
Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
||
Kama Hlas divočiny CS- -COI: 21.63% |
||||
![]() ALASKA- -COI: 0.00% |
||||
![]() DEHA PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 14.84% |
![]() Will Passo del Lupo z Molu EsHD A ED 0COI: 18.15% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
|
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() GENNY PASSO DEL LUPO- -COI: 12.84% |
![]() CNAYTUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
||
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() SANIKA PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 0.00% |
LION PASSO DEL LUPOHD A -COI: 22.80% |
|||
ALASKA- -COI: 0.00% |
| Nom | HD | ED | DM | DW | Bonitation |
|---|
| Nom | Portées | Σ | progéniture | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| VENISE PASSO DEL LUPO | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| PLANKA PASSO DEL LUPO | 1 | 10 | 10 | 9 (90%) | - | - | - | - | - |
| DEHA PASSO DEL LUPO | 4 | 5.5 | 22 | 14 (63.64%) | 42.86% | - | - | - | - |
| GENNY PASSO DEL LUPO | 4 | 5.75 | 23 | 9 (39.13%) | 100% | - | - | - | - |
| SANIKA PASSO DEL LUPO | 6 | 8.17 | 49 | 8 (16.33%) | 87.5% | 12.5% | - | - | - |
| ALASKA | 1 | 6 | 6 | 2 (33.33%) | 100% | - | - | - | - |
| Nom | progéniture | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| VENISE PASSO DEL LUPO | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| PLANKA PASSO DEL LUPO | 10 | 50% | 50% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| DEHA PASSO DEL LUPO | 22 | 59.09% | 40.91% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| GENNY PASSO DEL LUPO | 23 | 43.48% | 56.52% | 10% | - | 69 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| SANIKA PASSO DEL LUPO | 49 | 42.86% | 57.14% | 4.76% | - | 73 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| ALASKA | 6 | 50% | 50% | 33.33% | - | 71 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generations | Nom | Contribution | % Sang | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 3 | Will Passo del Lupo z Molu Es | 3,20464% | 25 | 18,15% | 278 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 3,4 | SANIKA PASSO DEL LUPO | 1,17188% | 21.875 | 0% | 49 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 3,4 | CNAYTUK PASSO DEL LUPO | 1,27077% | 21.875 | 23,88% | 115 |
| 4 | ♂ 4,6 - ♀ 4,5 | MIKY PASSO DEL LUPO | 1,30779% | 17.1875 | 23,85% | 184 |
| 4 | ♂ 4,6 - ♀ 4,5 | FENDY PASSO DEL LUPO | 1,2595% | 17.1875 | 20,03% | 38 |
| 7 | ♂ 5,7,7 - ♀ 5,5,6,6 | Dyk Věrný | 0,43633% | 14.0625 | 18,64% | 48 |
| COI TOTAL: | 8,6509% |