| Nato: | 24-09-2016 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | LO16194952 |
| Microchip: | 380260002622884 |
| Madre: | AISHA |
| Padre: | ARAGON |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.3% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,8% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 85.48 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 12.76 % Powered by WGI LAB | Selezione: |
| Contatti: |
![]() ARAGONHD A ED 0COI: 24.62% |
![]() RAZY- -COI: 31.48% |
![]() EDGAR PASSO DEL LUPOHD B -COI: 20.62% |
![]() CLOVER- -COI: 18.51% |
Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() Cassandra ze Smaragových vodopádů- -COI: 13.15% |
Colt Zepeř CSHD A -COI: 13.40% |
|||
Agarka SaberusHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() VEDAHD B -COI: 20.13% |
![]() CLOVER- -COI: 18.51% |
Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() Juna Hlas divočiny CS- -COI: 11.78% |
Colt Zepeř CSHD A -COI: 13.40% |
|||
Farna Jimili CS- -COI: 23.91% |
||||
![]() SHIELA- -COI: 16.16% |
![]() Batt Malý BysterecHD A -COI: 21.74% |
![]() Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
Omar z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 31.05% |
|
Asta Šinárikov dvor CS- -COI: 10.28% |
||||
![]() Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
Elbow zo Sennej- -COI: 20.49% |
|||
Flora Ruskov Dvor CS- -COI: 12.29% |
||||
![]() IUNAHD A ED 0COI: 19.47% |
![]() Handy od ÚhoštěHD B -COI: 17.40% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Assisi z DehnicHD A -COI: 15.67% |
||||
![]() VEDAHD B -COI: 20.13% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
|||
Juna Hlas divočiny CS- -COI: 11.78% |
||||
![]() AISHAHD A ED 0COI: 21.55% |
![]() CROSSHD A ED 0COI: 20.07% |
![]() GREYWOLF PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
|||
GLADIAHD B -COI: 20.65% |
||||
![]() Heda Oskar DorHD A ED 0COI: 19.07% |
![]() Argo Přízrak KarpatHD A -COI: 17.94% |
Arin na BlatechHD B -COI: 20.72% |
||
Avahoc Stín vlkaHD A -COI: 14.55% |
||||
![]() Hera z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
|||
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() ZOLLY L'AMICO DEL LUPOHD B ED 0COI: 19.55% |
![]() GAVIN DEI CAMURATIHD A ED 0COI: 18.53% |
![]() ARIMMINUM DUCAHD B ED 0COI: 18.96% |
ARIMMINUM LAST NAVARREHD A ED 0COI: 20.19% |
|
Quini Šedá eminenceHD A ED 0COI: 14.53% |
||||
![]() SHELAHD A -COI: 16.16% |
Batt Malý BysterecHD A -COI: 21.74% |
|||
IUNAHD A ED 0COI: 19.47% |
||||
![]() OF THE MOON L'AMICO DEL LUPOHD B ED 0COI: 21.06% |
![]() LUPOHD A ED 0COI: 20.41% |
INDUK- -COI: 17.00% |
||
ICA- -COI: 19.39% |
||||
![]() CLEOHD A ED 0COI: 24.63% |
INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
|||
REPKA- -COI: 19.78% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ABIGAIL | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| AISHA | 1 | 7 | 7 | 7 (100%) | - | - | - | - | - |
| ZOLLY L'AMICO DEL LUPO | 3 | 6 | 18 | 5 (27.78%) | 100% | - | - | - | - |
| OF THE MOON L'AMICO DEL LUPO | 2 | 4.5 | 9 | 2 (22.22%) | 50% | 50% | - | - | - |
| CLEO | 3 | 6.67 | 20 | 2 (10%) | 50% | 50% | - | - | - |
| REPKA | 8 | 5.63 | 45 | 12 (26.67%) | 75% | 16.67% | 8.33% | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ABIGAIL | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| AISHA | 7 | 42.86% | 57.14% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ZOLLY L'AMICO DEL LUPO | 18 | 50% | 50% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| OF THE MOON L'AMICO DEL LUPO | 9 | 33.33% | 66.67% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| CLEO | 20 | 45% | 55% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| REPKA | 45 | 35.56% | 64.44% | 6.25% | 3.45% | 66 cm | 61 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | ♂ 3,4 - ♀ 6 | VEDA | 0,43867% | 20.3125 | 20,13% | 26 |
| 2 | ♂ 3 - ♀ 5 | IUNA | 0,82296% | 15.625 | 19,47% | 17 |
| 2 | ♂ 3 - ♀ 5 | Batt Malý Bysterec | 0,91855% | 15.625 | 21,74% | 49 |
| 5 | ♂ 4,4,5 - ♀ 6,7 | CLOVER | 0,66618% | 17.96875 | 18,51% | 91 |
| 4 | ♂ 4,5 - ♀ 7,7 | Juna Hlas divočiny CS | 0,15715% | 10.9375 | 11,78% | 34 |
| 6 | ♂ 5,5,6 - ♀ 6,6,7 | Fehérlófia Dalos Duna | 0,44323% | 11.71875 | 16,83% | 38 |
| 5 | ♂ 5,5,6 - ♀ 6,7 | Dik Břevnovská stopa CS | 0,21873% | 10.15625 | 15,75% | 14 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 7 | Farna Jimili CS | 0,05919% | 5.46875 | 23,91% | 77 |
| COI TOTALE: | 3,72466% |