| Nato: | 20-08-2016 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Zlaska z Litavské kotliny |
| Padre: | Ioric z Věrné smečky |
| Allevatore: | Arcano Lupo (NATHALIE OGUEY) |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CH |
| WOLF BLOOD: | 27.3% Powered by WGI LAB |
| COI: | 20,72% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 91.94 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 12.61 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() Ioric z Věrné smečkyHD A ED 0COI: 21.55% |
![]() Calwin Vlčí nadějeHD A ED 0COI: 21.39% |
![]() Bonifac Testamonium DiaboliHD A -COI: 19.36% |
![]() Aron z AljaškyHD A -COI: 17.31% |
Hero od ÚhoštěHD A -COI: 17.40% |
Arra od Rajské chvojkyHD B -COI: 18.92% |
||||
![]() Hagga Kollárov dvorHD C -COI: 26.45% |
Arek Malý BysterecHD A -COI: 21.74% |
|||
Farry Kollárov dvor- -COI: 37.11% |
||||
![]() ARIMMINUM MA CHERIEHD A ED 0COI: 21.73% |
![]() ARIMMINUM TIMBER WOLFHD A ED 0COI: 16.10% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
||
Johanka z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
||||
![]() ARIMMINUM ANDROMEDAHD A ED 0COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Elza z Věrné smečkyHD A ED 0COI: 19.21% |
![]() Bref od Tištínského potokaHD A -COI: 18.89% |
![]() Kolt Šedá eminenceHD B -COI: 16.62% |
Atos ze Šedého dolu CSHD A -COI: 12.32% |
|
Coda Šedá eminenceHD A -COI: 21.23% |
||||
![]() Orka Šedá eminenceHD A -COI: 14.53% |
Arne z Města HenbrštajnůHD B -COI: 16.08% |
|||
Haidy Šedá eminenceHD A -COI: 10.00% |
||||
![]() Assay z Věrné smečkyHD A -COI: 18.75% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Dia DakmatHD C -COI: 21.27% |
Cagi od ÚhoštěHD A -COI: 18.46% |
|||
Borka II z Rosíkova CSHD C -COI: 25.57% |
||||
![]() Zlaska z Litavské kotlinyHD B ED BLCOI: 19.86% |
![]() Bounty z Blatnických vinicHD A -COI: 19.23% |
![]() Unkas z Molu EsHD A -COI: 19.33% |
![]() OLIVER PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 24.35% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
UMAHD A -COI: 20.00% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Aika z Vlčího dubuHD A -COI: 17.00% |
![]() Kairo od ÚhoštěHD A -COI: 17.45% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Ko-Ko z Molu EsHD B -COI: 15.98% |
||||
![]() Fea z Ponického dvoraHD A -COI: 19.85% |
Nord Šedá eminenceHD A -COI: 14.33% |
|||
Cira z Ponického dvoraHD C -COI: 17.02% |
||||
![]() Tara z Litavské kotlinyHD A -COI: 17.71% |
![]() Atewa Bílý měsícHD A -COI: 20.98% |
![]() Dak Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
Cézar z Krotkovského dvora CSHD A -COI: 35.49% |
|
Eda SlňavaHD A -COI: 29.63% |
||||
![]() Brenna Šedý chlupHD C -COI: 17.62% |
Agar Morušový hájHD C -COI: 13.54% |
|||
Nancy Šedá eminenceHD A -COI: 14.33% |
||||
![]() Peggy z Litavské kotlinyHD A -COI: 17.78% |
![]() Hero od ÚhoštěHD A -COI: 17.40% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Assisi z DehnicHD A -COI: 15.67% |
||||
![]() Jessika z Litavské kotlinyHD C -COI: 12.67% |
Ariel Dar přírody CSHD A -COI: 10.79% |
|||
Ira z Litavské kotliny CSHD C -COI: 15.70% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|---|---|---|---|---|
| Arcano Lupo Akshaya x CLARKY ALBA DEL LUPO 2019-09-08 | |||||
| P Skoll des Loups D'Akairo ♂ | - | - | - | - | |
| Panko des Loups D'Akairo ♂ | - | - | - | - | |
| Patton des Loups D'Akairo ♂ | - | - | - | - | |
| Pax des Loups D'Akairo ♁ | - | - | - | - | |
| Penny des Loups D'Akairo ♁ | - | - | - | - | |
| Phauve des Loups D'Akairo ♁ | - | - | - | - | |
| Arcano Lupo Akshaya x CLARKY ALBA DEL LUPO 2021-09-06 | |||||
| Sam des Loups D'Akairo ♂ | - | - | - | - | |
| Samy-Sam des Loups D'Akairo ♂ | - | - | - | - | |
| Shiryu des Loups D'Akairo ♂ | - | - | - | - | |
| Socrate des Loups D'Akairo ♂ | - | - | - | - | |
| Sora des Loups D'Akairo ♁ | - | - | - | - | |
| Stark des Loups D'Akairo ♂ | - | - | - | - | |
| Szaja des Loups D'Akairo ♁ | - | - | - | - | |
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Arcano Lupo Akshaya | 2 | 6.5 | 13 | - | - | - | - | - | - |
| Zlaska z Litavské kotliny | 1 | 10 | 10 | 9 (90%) | 44.44% | - | - | - | - |
| Tara z Litavské kotliny | 6 | 6.33 | 38 | 22 (57.89%) | 27.27% | 13.64% | 9.09% | - | - |
| Peggy z Litavské kotliny | 5 | 3.4 | 17 | 10 (58.82%) | 60% | 10% | 30% | - | - |
| Jessika z Litavské kotliny | 5 | 4.2 | 21 | 7 (33.33%) | 42.86% | 14.29% | 14.29% | 14.29% | 14.29% |
| Ira z Litavské kotliny CS | 3 | 7.67 | 23 | 6 (26.09%) | 50% | - | 16.67% | 16.67% | 16.67% |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Arcano Lupo Akshaya | 13 | 61.54% | 38.46% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Zlaska z Litavské kotliny | 10 | 50% | 50% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Tara z Litavské kotliny | 38 | 42.11% | 57.89% | 25% | 31.82% | 68.8 cm | 53.1 cm | 109 | 52.4 | - | 109 | 54.9 | - |
| Peggy z Litavské kotliny | 17 | 64.71% | 35.29% | 36.36% | 83.33% | 67.8 cm | 61.6 cm | 111.4 | 53.4 | - | - | - | - |
| Jessika z Litavské kotliny | 21 | 61.9% | 38.1% | 46.15% | 37.5% | 68.8 cm | 62 cm | - | - | - | - | - | - |
| Ira z Litavské kotliny CS | 23 | 34.78% | 65.22% | 50% | 46.67% | 68.3 cm | 62.6 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Hero od Úhoště | 0,42313% | 9.375 | 17,4% | 38 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Ambra Vlčí naděje | 0,2236% | 6.25 | 19,57% | 68 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Aron Malý Bysterec | 0,22964% | 6.25 | 21,74% | 22 |
| 4 | ♂ 6,6 - ♀ 5,5 | Ali Reolup | 0,33326% | 9.375 | 17,11% | 60 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Cézar z Krotkovského dvora CS | 0,12991% | 4.6875 | 35,49% | 29 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,6 | Haidy Šedá eminence | 0,211% | 6.25 | 10% | 27 |
| 2 | ♂ 7 - ♀ 5 | Eda Slňava | 0,06257% | 3.90625 | 29,63% | 15 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 7,7 | Coda Šedá eminence | 0,1171% | 4.6875 | 21,23% | 12 |
| 3 | ♂ 5,7 - ♀ 7 | Atos ze Šedého dolu CS | 0,05361% | 4.6875 | 12,32% | 32 |
| COI TOTALE: | 1,78381% |