| Nato: | 21-01-2016 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | LO16168402 |
| Microchip: | 380260100349040 |
| Madre: | HAVE |
| Padre: | TEX |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | -9% Powered by WGI LAB |
| COI: | 18,98% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 90.32 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 12.27 % Powered by WGI LAB | Selezione: |
| Contatti: |
![]() TEX- -COI: 23.74% |
![]() YORK- -COI: 21.70% |
![]() ISMAR- -COI: 24.66% |
![]() DUNCANHD A -COI: 21.78% |
TABORHD A -COI: 20.03% |
QUERISHD A -COI: 20.00% |
||||
![]() BLUMA PASSO DEL LUPOHD A -COI: 19.78% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
|||
Kama Hlas divočiny CS- -COI: 21.63% |
||||
![]() BELL UPIDIGUBBIO- -COI: 20.45% |
![]() ARIMMINUM BIGWAKANWOLFHD A ED 0COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Galinka Zlatá PalzHD A ED 0COI: 29.18% |
Baron spod ĎumbieraHD A -COI: 29.01% |
|||
Amy Zlatá PalzHD B -COI: 27.59% |
||||
![]() SELEN- -COI: 21.62% |
![]() FUOCO- -COI: 21.19% |
![]() OMAK PASSO DEL LUPO- -COI: 24.35% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
|
UMAHD A -COI: 20.00% |
||||
![]() QUERISHD A -COI: 20.00% |
DOBRY DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 21.28% |
|||
Beauty Kazanova stopa- -COI: 18.39% |
||||
![]() EDEN PASSO DEL LUPO- -COI: 20.62% |
![]() CLOVER- -COI: 18.51% |
Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() Cassandra ze Smaragových vodopádů- -COI: 13.15% |
Colt Zepeř CSHD A -COI: 13.40% |
|||
Agarka SaberusHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() HAVE- -COI: 15.37% |
![]() QUOVADIS PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 12.84% |
![]() CNAYTUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
|||
GLADIAHD B -COI: 20.65% |
||||
![]() SANIKA PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 0.00% |
![]() LION PASSO DEL LUPOHD A -COI: 22.80% |
Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
||
Kama Hlas divočiny CS- -COI: 21.63% |
||||
![]() ALASKA- -COI: 0.00% |
||||
![]() Heda Oskar DorHD A ED 0COI: 19.07% |
![]() Argo Přízrak KarpatHD A -COI: 17.94% |
![]() Arin na BlatechHD B -COI: 20.72% |
Gáj Jimili CSHD A -COI: 16.44% |
|
Connie Volání roduHD C -COI: 18.16% |
||||
![]() Avahoc Stín vlkaHD A -COI: 14.55% |
Atos Tinkin dvor CSHD A -COI: 14.34% |
|||
Bonie Mrazivé tichoHD B -COI: 14.56% |
||||
![]() Hera z RofaHD A -COI: 20.48% |
![]() Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
Ars z Vel'kej Fatry CS- -COI: 25.76% |
||
Bona ze Šedého dolu CS- -COI: 10.56% |
||||
![]() Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
Athos Chocholan- -COI: 19.29% |
|||
Unka z Rosíkova CS- -COI: 30.76% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MAXI | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| TEX | 1 | 3 | 3 | 3 (100%) | - | - | - | - | - |
| YORK | 4 | 5 | 20 | 8 (40%) | 12.5% | - | - | - | - |
| ISMAR | 4 | 4.25 | 17 | - | - | - | - | - | - |
| DUNCAN | 19 | 5.63 | 107 | 10 (9.35%) | 60% | 30% | - | 10% | - |
| TABOR | 4 | 7.25 | 29 | 6 (20.69%) | 83.33% | 16.67% | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MAXI | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| TEX | 3 | 33.33% | 66.67% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| YORK | 20 | 85% | 15% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ISMAR | 17 | 47.06% | 52.94% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| DUNCAN | 107 | 46.73% | 53.27% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| TABOR | 29 | 58.62% | 41.38% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 7 - ♀ 4 | Tambury z Rosíkova | 0,11053% | 7.03125 | 14,97% | 28 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | CUTT | 0,21152% | 6.25 | 19,76% | 144 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 5,5 | Dyk Věrný | 0,21816% | 7.8125 | 18,64% | 48 |
| 4 | ♂ 5,6,7 - ♀ 5 | Kama Hlas divočiny CS | 0,40112% | 8.59375 | 21,63% | 32 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 6 | Dik Břevnovská stopa CS | 0,10937% | 6.25 | 15,75% | 14 |
| 5 | ♂ 5,6,7 - ♀ 6,6 | Fehérlófia Dalos Duna | 0,22162% | 8.59375 | 16,83% | 38 |
| COI TOTALE: | 1,27231% |