| Nato: | 09-11-2012 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Glasya z Peronówki |
| Padre: | CHUUCKRUNNINGWOLF |
| Allevatore: | z Orel Ochrana |
| Proprietario: | ERIC PLANTE |
| Provenienza: | FR |
| WOLF BLOOD: | 28.8% Powered by WGI LAB |
| COI: | 25,5% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 87.10 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 9.43 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
+33 6 25 54 21 41
|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hestia z Orel Ochrana | 5 | 6.4 | 32 | 10 (31.25%) | 20% | 10% | - | - | - |
| Glasya z Peronówki | 4 | 4.75 | 19 | 13 (68.42%) | 30.77% | - | 23.08% | - | - |
| Jolly z Molu Es | 7 | 7.43 | 52 | 36 (69.23%) | 91.67% | 8.33% | - | - | - |
| Amálka od Buližníku CS | 5 | 5.8 | 29 | 12 (41.38%) | 75% | - | 16.67% | 8.33% | - |
| Asta Břevnovská stopa CS | 2 | 4.5 | 9 | 7 (77.78%) | 71.43% | 14.29% | 14.29% | - | - |
| Brita od Pavlišina CS | 3 | 5.67 | 17 | 7 (41.18%) | 71.43% | - | 14.29% | 14.29% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hestia z Orel Ochrana | 32 | 59.38% | 40.63% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Glasya z Peronówki | 19 | 42.11% | 57.89% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Jolly z Molu Es | 52 | 42.31% | 57.69% | 54.55% | 20% | 67.3 cm | 62.2 cm | 108.1 | 54 | - | 104.1 | 54.5 | - |
| Amálka od Buližníku CS | 29 | 51.72% | 48.28% | 33.33% | 42.86% | 69.4 cm | 63.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Asta Břevnovská stopa CS | 9 | 44.44% | 55.56% | 25% | 80% | 66 cm | 62 cm | - | - | - | - | - | - |
| Brita od Pavlišina CS | 17 | 52.94% | 47.06% | 55.56% | 37.5% | 68 cm | 41.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 2 | Jolly z Molu Es | 3,45399% | 31.25 | 16,29% | 52 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 3 | Amálka od Buližníku CS | 0,87611% | 18.75 | 16,21% | 29 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 3 | Cézar od Pavlišina CS | 0,5312% | 14.0625 | 36,18% | 91 |
| 15 | ♂ 7,7 - ♀ 4,5,5,6,6,7,7,7,7,7,7,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 0,30518% | 23.4375 | 25% | 246 |
| 3 | ♂ 6,6 - ♀ 4 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,22614% | 9.375 | 18,08% | 83 |
| 3 | ♂ 6,6 - ♀ 4 | Bety Zepeř CS | 0,21705% | 9.375 | 13,4% | 12 |
| 7 | ♂ 7,7,7,7,7 - ♀ 5,5 | Gar z Rosíkova CS | 0,46754% | 10.15625 | 20,17% | 130 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Flota z Rosíkova CS | 0,10829% | 4.6875 | 11,03% | 11 |
| 4 | ♂ 6,7,7 - ♀ 5 | Atos Heol CS | 0,10721% | 6.25 | 12,32% | 38 |
| 4 | ♂ 7 - ♀ 5,6,7 | Tola z Pohraniční stráže | 0,05035% | 6.25 | 3,4% | 37 |
| 3 | ♂ 7,7 - ♀ 5 | Cita z Banišťa CS | 0,10729% | 4.6875 | 9,86% | 27 |
| 4 | ♂ 7,7,7 - ♀ 5 | Ariel Lobos CS | 0,05278% | 5.46875 | 8,95% | 42 |
| 4 | ♂ 7,7,7 - ♀ 5 | Exa Vopa CS | 0,05361% | 5.46875 | 12,32% | 24 |
| 5 | ♂ 7,7,7,7 - ♀ 5 | Ben z Vlčí pláně CS | 0,10791% | 6.25 | 12,16% | 19 |
| 5 | ♂ 7,7,7,7 - ♀ 5 | Brita od Pavlišina CS | 0,12153% | 6.25 | 25,33% | 17 |
| COI TOTALE: | 6,78618% |