| Nato: | 10-02-2016 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | LO1662703 |
| Microchip: | 380260080364880 |
| Madre: | GALATEA RICKY'S WOLF |
| Padre: | EGAN |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.6% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,56% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 88.71 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 12.71 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() EGANHD A ED 0COI: 22.90% |
Voice of Wolf z Molu EsHD A ED 1COI: 19.82% |
![]() INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
|||
GLADIAHD B -COI: 20.65% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
![]() Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
||
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() ASHOKAHD A ED 0COI: 23.50% |
![]() ARIMMINUM LAST NAVARREHD A ED 0COI: 20.19% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
|
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() Beau Isabeau z PeronowkiHD A ED 0COI: 19.35% |
![]() Borko Kollárov dvorHD A -COI: 28.56% |
Omar z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 31.05% |
||
Eda SlňavaHD A -COI: 29.63% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() GALATEA RICKY'S WOLF- -COI: 20.41% |
![]() Q-AKU LUPI DEL MONTALEHD A ED 0COI: 23.96% |
![]() Chett Malý BysterecHD A ED 0COI: 23.69% |
![]() Alex z Čakajovského dvoraHD A -COI: 23.12% |
Blek z Liehovarského dvoraHD A -COI: 19.01% |
Fenndy Kollárov dvorHD A -COI: 37.11% |
||||
![]() Cila Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
|||
Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
||||
![]() Dáša Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
![]() Cagi od ÚhoštěHD A -COI: 18.46% |
Adon Kanakor CSHD A -COI: 16.81% |
||
Bessy z Kladenské záře CSHD A -COI: 17.08% |
||||
![]() Grace Kollárov dvorHD A -COI: 29.79% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
|||
Citka Kollárov dvorHD A -COI: 37.11% |
||||
![]() Gorthan Otsanda LillyHD B ED 0COI: 20.40% |
![]() Erik z Věrné smečkyHD A -COI: 19.21% |
![]() Bref od Tištínského potokaHD A -COI: 18.89% |
Kolt Šedá eminenceHD B -COI: 16.62% |
|
Orka Šedá eminenceHD A -COI: 14.53% |
||||
![]() Assay z Věrné smečkyHD A -COI: 18.75% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Dia DakmatHD C -COI: 21.27% |
||||
![]() Morrigan z PeronowkiHD A ED 0COI: 20.85% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
||
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() Merry Bell z Molu EsHD A ED 0COI: 17.05% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
|||
Ajbix Mrazivé tichoHD A -COI: 12.49% |
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AKIRA | 2 | 5 | 10 | 1 (10%) | 100% | - | - | - | - |
| GALATEA RICKY'S WOLF | 1 | 5 | 5 | - | - | - | - | - | - |
| Gorthan Otsanda Lilly | 4 | 7 | 28 | 23 (82.14%) | 56.52% | 8.7% | 13.04% | 8.7% | - |
| Morrigan z Peronowki | 4 | 4.5 | 18 | 5 (27.78%) | 80% | 20% | - | - | - |
| Merry Bell z Molu Es | 5 | 3.4 | 17 | 12 (70.59%) | 75% | 16.67% | 8.33% | - | - |
| Ajbix Mrazivé ticho | 6 | 5.33 | 32 | 16 (50%) | 31.25% | 18.75% | 18.75% | 25% | 6.25% |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AKIRA | 10 | 80% | 20% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| GALATEA RICKY'S WOLF | 5 | 40% | 60% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Gorthan Otsanda Lilly | 28 | 39.29% | 60.71% | 9.09% | 5.88% | 68 cm | 66 cm | 111 | 54 | 0.6 | 105 | 56 | 0.6 |
| Morrigan z Peronowki | 18 | 66.67% | 33.33% | 8.33% | 33.33% | 67 cm | 61.5 cm | 102.9 | - | 53.7 | 108.2 | 55.7 | 0.6 |
| Merry Bell z Molu Es | 17 | 52.94% | 47.06% | 11.11% | 12.5% | 64 cm | 62 cm | 111.7 | 55.5 | - | 112.9 | 51.6 | - |
| Ajbix Mrazivé ticho | 32 | 65.63% | 34.38% | 33.33% | 81.82% | 67.1 cm | 62.4 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Grey Wolf z Molu Es | 0,43175% | 9.375 | 16,29% | 81 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Jolly z Molu Es | 0,43175% | 9.375 | 16,29% | 52 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Milo Ruskov dvor CS | 0,22199% | 6.25 | 16,59% | 89 |
| 4 | ♂ 5,5 - ♀ 6,6 | Amálka od Buližníku CS | 0,21903% | 9.375 | 16,21% | 29 |
| 5 | ♂ 6,6 - ♀ 5,7,7 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,22614% | 7.8125 | 18,08% | 83 |
| 7 | ♂ 5,6 - ♀ 6,7,7,7,7 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,38156% | 9.375 | 31,05% | 95 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 7,7 | Eda Slňava | 0,12514% | 4.6875 | 29,63% | 15 |
| 3 | ♂ 7 - ♀ 5,7 | Adon Kanakor CS | 0,05608% | 4.6875 | 16,81% | 10 |
| COI TOTALE: | 2,09342% |