| Nato: | 08-02-2016 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | LO1653838 |
| Microchip: | 380260100320819 |
| Madre: | DARK SWEET LADY |
| Padre: | TRE QUARTI DI LUNA ASLAN |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.8% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,31% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 90.32 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 13.34 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() TRE QUARTI DI LUNA ASLAN- -COI: 28.51% |
![]() QUEEN THOR L'AMICO DEL LUPO- -COI: 21.06% |
![]() LUPOHD A ED 0COI: 20.41% |
![]() INDUK- -COI: 17.00% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
Finka z Vlčí pláně CS- -COI: 12.77% |
||||
![]() ICA- -COI: 19.39% |
Akela Stříbrný Killig- -COI: 18.58% |
|||
Axa z Ponického dvora- -COI: 17.02% |
||||
![]() CLEOHD A ED 0COI: 24.63% |
![]() INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
||
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() REPKA- -COI: 19.78% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
|||
Kama Hlas divočiny CS- -COI: 21.63% |
||||
![]() THESS L'AMICO DEL LUPOHD A ED 0COI: 26.82% |
![]() INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
|
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
|||
GLADIAHD B -COI: 20.65% |
||||
![]() AKIRA- -COI: 24.29% |
![]() TAYSON PASSO DEL LUPOHD B -COI: 24.35% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
||
UMAHD A -COI: 20.00% |
||||
![]() BENNY PASSO DEL LUPO- -COI: 20.00% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
|||
LEGRA- -COI: 17.11% |
||||
![]() DARK SWEET LADY- -COI: 21.01% |
![]() EZECHIELE OLIM PALUSHD B ED 0COI: 21.39% |
![]() Gorbi Zlatá PalzHD C ED 0COI: 29.18% |
![]() Baron spod ĎumbieraHD A -COI: 29.01% |
Gaius DórHD A -COI: 19.70% |
Dia Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
||||
![]() Amy Zlatá PalzHD B -COI: 27.59% |
Koro z Krotkovského dvoraHD C -COI: 35.55% |
|||
Gerda z RofaHD B -COI: 20.48% |
||||
![]() AIDAHD B ED 1COI: 24.74% |
![]() ARUK- -COI: 26.32% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
||
HAZENA- -COI: 19.38% |
||||
![]() JUTA JUNIOR- -COI: 19.06% |
DAREK DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 21.28% |
|||
IUTA- -COI: 17.00% |
||||
![]() JUNGLE JIULIA OLIM PALUSHD A ED 0COI: 19.57% |
![]() Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
![]() Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
Elbow zo Sennej- -COI: 20.49% |
|
Dina Pohostinstvo CS- -COI: 4.30% |
||||
![]() Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
Aragorn Potomok vlkovHD C -COI: 27.70% |
|||
Miňa Ruskov dvor CS- -COI: 16.59% |
||||
![]() ASHANTIHD A ED 0COI: 18.15% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() ARIMMINUM USHAKIRANHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BYRON | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| TRE QUARTI DI LUNA ASLAN | 4 | 5.5 | 22 | 15 (68.18%) | - | - | - | - | - |
| QUEEN THOR L'AMICO DEL LUPO | 8 | 4.63 | 37 | 7 (18.92%) | 57.14% | 14.29% | - | - | - |
| LUPO | 10 | 5.2 | 52 | 5 (9.62%) | 40% | 40% | 20% | - | - |
| INDUK | 2 | 7.5 | 15 | 1 (6.67%) | 100% | - | - | - | - |
| Charon Šedá eminence | 18 | 6.67 | 120 | 27 (22.5%) | 40.74% | 44.44% | - | 7.41% | 7.41% |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BYRON | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| TRE QUARTI DI LUNA ASLAN | 22 | 40.91% | 59.09% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| QUEEN THOR L'AMICO DEL LUPO | 37 | 59.46% | 40.54% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| LUPO | 52 | 53.85% | 46.15% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| INDUK | 15 | 26.67% | 73.33% | 25% | - | 67 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Charon Šedá eminence | 120 | 44.17% | 55.83% | 1.89% | 7.46% | 71 cm | 62.6 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| COI TOTALE: | 1,02794% |