| Nato: | 23-10-2015 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | LO164427 |
| Microchip: | 380260080317576 |
| Madre: | KAY |
| Padre: | Kondor |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | DI CAMILLO PAOLO |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 28.6% Powered by WGI LAB |
| COI: | 22,51% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 87.10 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 12.22 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
|
![]() KondorHD A ED 0COI: 22.32% |
![]() Garon spod ĎumbieraHD A -COI: 26.23% |
![]() Dino z RosíkovaHD A -COI: 28.86% |
![]() Bux z Krotkovského dvora CS- -COI: 35.55% |
Cézar od Pavlišina CS- -COI: 36.18% |
Moňa z Krotkovského dvora CS- -COI: 29.71% |
||||
![]() Vebi z Rosíkova- -COI: 29.63% |
Macek z Rosíkova CS- -COI: 22.54% |
|||
Chizma z Rosíkova CS- -COI: 20.35% |
||||
![]() Arys z OravyHD A -COI: 25.96% |
![]() Casanova Zlatá žilaHD A -COI: 22.52% |
Axel Imad Issa- -COI: 19.12% |
||
Asta od Grandtnerov CS- -COI: 19.86% |
||||
![]() Grácia DórHD A -COI: 19.70% |
Omar z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 31.05% |
|||
Chasa Ruskov dvor CS- -COI: 13.12% |
||||
![]() Hermiona Oskár DórHD B -COI: 19.07% |
![]() Argo Přízrak KarpatHD A -COI: 17.94% |
![]() Arin na BlatechHD B -COI: 20.72% |
Gáj Jimili CSHD A -COI: 16.44% |
|
Connie Volání roduHD C -COI: 18.16% |
||||
![]() Avahoc Stín vlkaHD A -COI: 14.55% |
Atos Tinkin dvor CSHD A -COI: 14.34% |
|||
Bonie Mrazivé tichoHD B -COI: 14.56% |
||||
![]() Hera z RofaHD A -COI: 20.48% |
![]() Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
Ars z Vel'kej Fatry CS- -COI: 25.76% |
||
Bona ze Šedého dolu CS- -COI: 10.56% |
||||
![]() Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
Athos Chocholan- -COI: 19.29% |
|||
Unka z Rosíkova CS- -COI: 30.76% |
||||
![]() KAYHD A ED 0COI: 24.39% |
![]() ARIMMINUM NAMANASLUHD A ED 0COI: 22.60% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() ARIMMINUM ZENAHD A ED 0COI: 21.29% |
![]() Dak z RosíkovaHD A -COI: 28.86% |
Bux z Krotkovského dvora CS- -COI: 35.55% |
||
Vebi z Rosíkova- -COI: 29.63% |
||||
![]() ARIMMINUM LADAHD A ED 0COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() BELLEHD A ED 0COI: 22.90% |
Voice of Wolf z Molu EsHD A ED 1COI: 19.82% |
![]() INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
|
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() ASHOKAHD A ED 0COI: 23.50% |
![]() ARIMMINUM LAST NAVARREHD A ED 0COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Beau Isabeau z PeronowkiHD A ED 0COI: 19.35% |
Borko Kollárov dvorHD A -COI: 28.56% |
|||
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KRADJA' | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Kondor | 4 | 2.25 | 9 | 3 (33.33%) | 33.33% | 33.33% | - | - | 33.33% |
| Garon spod Ďumbiera | 1 | 4 | 4 | 3 (75%) | 100% | - | - | - | - |
| Dino z Rosíkova | 5 | 6.8 | 34 | 10 (29.41%) | 60% | 20% | - | 20% | - |
| Bux z Krotkovského dvora CS | 1 | 5 | 5 | 2 (40%) | 100% | - | - | - | - |
| Cézar od Pavlišina CS | 20 | 4.55 | 91 | 7 (7.69%) | 28.57% | 28.57% | 28.57% | 14.29% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KRADJA' | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Kondor | 9 | 55.56% | 44.44% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Garon spod Ďumbiera | 4 | 75% | 25% | 66.67% | - | 67.5 cm | - | 108.9 | 54.8 | - | - | - | - |
| Dino z Rosíkova | 34 | 52.94% | 47.06% | 16.67% | 12.5% | 65 cm | 60 cm | 109 | - | 53.7 | 110 | 53.3 | - |
| Bux z Krotkovského dvora CS | 5 | 80% | 20% | 50% | - | 68.5 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Cézar od Pavlišina CS | 91 | 53.85% | 46.15% | 24.49% | 23.81% | 68.3 cm | 62 cm | 101 | 53.4 | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Bux z Krotkovského dvora CS | 0,52172% | 9.375 | 35,55% | 5 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Elba z Rofa | 0,48225% | 9.375 | 25,96% | 6 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Vebi z Rosíkova | 0,50054% | 9.375 | 29,63% | 5 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Tambury z Rosíkova | 0,44211% | 9.375 | 14,97% | 28 |
| 5 | ♂ 5,6,7 - ♀ 6,7 | Cézar od Pavlišina CS | 0,0664% | 7.8125 | 36,18% | 91 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,7 | Macek z Rosíkova CS | 0,05914% | 5.46875 | 22,54% | 15 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,7 | Chizma z Rosíkova CS | 0,05844% | 5.46875 | 20,35% | 27 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,7 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,19078% | 5.46875 | 31,05% | 95 |
| COI TOTALE: | 2,32138% |