| Nato: | 25-02-2015 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | LO1560541 |
| Microchip: | 380260010324478 |
| Madre: | JELOUSROCK DEI CAMURATI |
| Padre: | GOLIA |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27% Powered by WGI LAB |
| COI: | 22,36% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 82.26 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 11.39 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() GOLIAHD B ED 0COI: 21.87% |
![]() VARON PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 19.76% |
![]() Will Passo del Lupo z Molu EsHD A ED 0COI: 18.15% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() ISKA PASSO DEL LUPOHD B ED 0COI: 23.88% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
||
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
|||
GLADIAHD B -COI: 20.65% |
||||
![]() BELLA DARVIHD A ED 0COI: 19.43% |
![]() Ajax od Tištínského potokaHD A -COI: 18.89% |
![]() Kolt Šedá eminenceHD B -COI: 16.62% |
Atos ze Šedého dolu CSHD A -COI: 12.32% |
|
Coda Šedá eminenceHD A -COI: 21.23% |
||||
![]() Orka Šedá eminenceHD A -COI: 14.53% |
Arne z Města HenbrštajnůHD B -COI: 16.08% |
|||
Haidy Šedá eminenceHD A -COI: 10.00% |
||||
![]() ARIMMINUM FARYEMINENCEHD B ED 0COI: 18.15% |
![]() ARIMMINUM ULMARHD A -COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Johanka z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() JELOUSROCK DEI CAMURATIHD A ED 0COI: 21.69% |
![]() ARIMMINUM NIVEHD A ED 0COI: 22.60% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() ARIMMINUM ZENAHD A ED 0COI: 21.29% |
![]() Dak z RosíkovaHD A -COI: 28.86% |
Bux z Krotkovského dvora CS- -COI: 35.55% |
||
Vebi z Rosíkova- -COI: 29.63% |
||||
![]() ARIMMINUM LADAHD A ED 0COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() ROWANHD B ED 0COI: 17.13% |
![]() Batt Malý BysterecHD A -COI: 21.74% |
![]() Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
Omar z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 31.05% |
|
Asta Šinárikov dvor CS- -COI: 10.28% |
||||
![]() Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
Elbow zo Sennej- -COI: 20.49% |
|||
Flora Ruskov Dvor CS- -COI: 12.29% |
||||
![]() ARIMMINUM NULIAYUKHD A ED 0COI: 19.00% |
![]() ARIMMINUM GORGEOUSWOLFHD A -COI: 19.63% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Johanka z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KAYA | 1 | 6 | 6 | - | - | - | - | - | - |
| JELOUSROCK DEI CAMURATI | 1 | 5 | 5 | - | - | - | - | - | - |
| ROWAN | 2 | 4.5 | 9 | 2 (22.22%) | 100% | - | - | - | - |
| ARIMMINUM NULIAYUK | 2 | 6 | 12 | 1 (8.33%) | - | 100% | - | - | - |
| Johanka z Molu Es | 5 | 3.6 | 18 | 6 (33.33%) | 66.67% | 33.33% | - | - | - |
| Amálka od Buližníku CS | 5 | 5.8 | 29 | 12 (41.38%) | 75% | - | 16.67% | 8.33% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KAYA | 6 | 83.33% | 16.67% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| JELOUSROCK DEI CAMURATI | 5 | 40% | 60% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ROWAN | 9 | 33.33% | 66.67% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARIMMINUM NULIAYUK | 12 | 50% | 50% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Johanka z Molu Es | 18 | 61.11% | 38.89% | 9.09% | - | 68 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Amálka od Buližníku CS | 29 | 51.72% | 48.28% | 33.33% | 42.86% | 69.4 cm | 63.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Johanka z Molu Es | 0,8635% | 12.5 | 16,29% | 18 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Grey Wolf z Molu Es | 0,43175% | 9.375 | 16,29% | 81 |
| 3 | ♂ 6,6 - ♀ 4 | Krásna Ruskov dvor CS | 0,44579% | 9.375 | 16,65% | 20 |
| 3 | ♂ 6,6 - ♀ 4 | Milo Ruskov dvor CS | 0,44398% | 9.375 | 16,59% | 89 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 5,5 | Ali Reolup | 0,22217% | 9.375 | 17,11% | 60 |
| 4 | ♂ 5,5 - ♀ 5,5 | Ambra Vlčí naděje | 0,8944% | 12.5 | 19,57% | 68 |
| 5 | ♂ 5,5 - ♀ 5,5,6 | Amálka od Buližníku CS | 0,7666% | 14.0625 | 16,21% | 29 |
| 3 | ♂ 6,7 - ♀ 5 | Charon Šedá eminence | 0,16711% | 5.46875 | 17,24% | 120 |
| 7 | ♂ 5,7,7,7,7 - ♀ 7,7 | Atos ze Šedého dolu CS | 0,10721% | 7.8125 | 12,32% | 32 |
| COI TOTALE: | 4,34251% |