| Nato: | 04-01-2009 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | FI17447/09 |
| Microchip: | 246098100259491 |
| Madre: | Sivy Shalimar de Louba Tar |
| Padre: | Velaskes z Molu Es |
| Allevatore: | Wolfsirius |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | FI |
| WOLF BLOOD: | 26.7% Powered by WGI LAB |
| COI: | 20,37% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 91.94 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 10.17 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wolfsirius Once in a Lifetime | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Velaskes z Molu Es | 14 | 5.21 | 73 | 5 (6.85%) | 60% | - | 20% | 20% | - |
| INDUK PASSO DEL LUPO | 20 | 5.1 | 102 | 38 (37.25%) | 71.05% | 21.05% | 5.26% | - | 2.63% |
| MIKY PASSO DEL LUPO | 34 | 5.41 | 184 | 62 (33.7%) | 67.74% | 27.42% | 3.23% | - | 1.61% |
| CUTT | 25 | 5.76 | 144 | 44 (30.56%) | 50% | 43.18% | 4.55% | 2.27% | - |
| BURAN DELLA TERRA SELVAGGIA | 4 | 4.25 | 17 | 5 (29.41%) | 20% | 60% | - | - | 20% |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wolfsirius Once in a Lifetime | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Velaskes z Molu Es | 73 | 45.21% | 54.79% | 3.03% | - | 67 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| INDUK PASSO DEL LUPO | 102 | 51.96% | 48.04% | 3.77% | 6.12% | 68 cm | 62.7 cm | - | - | - | 109.4 | 53.1 | - |
| MIKY PASSO DEL LUPO | 184 | 56.52% | 43.48% | 9.62% | 12.5% | 68.7 cm | 63.8 cm | - | - | - | 107 | 54 | 0.6 |
| CUTT | 144 | 51.39% | 48.61% | 6.76% | 7.14% | 67.6 cm | 63.2 cm | - | - | - | - | - | - |
| BURAN DELLA TERRA SELVAGGIA | 17 | 76.47% | 23.53% | 7.69% | - | 64 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | ♂ 5 - ♀ 3,5 | Alma z Kladenské záře CS | 1,13069% | 18.75 | 16,85% | 26 |
| 3 | ♂ 7 - ♀ 3,5 | Bey Jimili CS | 0,26931% | 16.40625 | 12,42% | 35 |
| 4 | ♂ 6,7 - ♀ 4,6 | Ara Vopa CS | 0,10844% | 10.15625 | 12,4% | 19 |
| 5 | ♂ 7,7 - ♀ 4,6,6 | Alda od Pavlišina CS | 0,24306% | 10.9375 | 25,33% | 35 |
| 3 | ♂ 7 - ♀ 4,6 | Argos z Doušova dvora CS | 0,10312% | 8.59375 | 6,33% | 14 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Atos Heol CS | 0,10721% | 4.6875 | 12,32% | 38 |
| 16 | ♂ 7,7,7,7,7 - ♀ 5,6,6,6,6,7,7,7,7,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 0,24414% | 17.96875 | 25% | 246 |
| 4 | ♂ 6,6,7 - ♀ 5 | Dora Šedá eminence | 0,29148% | 7.03125 | 20,75% | 25 |
| 5 | ♂ 6,7,7 - ♀ 5,6 | Gar z Rosíkova CS | 0,23377% | 7.8125 | 20,17% | 130 |
| 2 | ♂ 7 - ♀ 5 | Farna Jimili CS | 0,05919% | 3.90625 | 23,91% | 77 |
| 4 | ♂ 7,7 - ♀ 5,7 | Luna z Pohraniční stráže (F4) | 0,04978% | 5.46875 | 2% | 7 |
| 4 | ♂ 7 - ♀ 5,7,7 | Ata z Richnovského dvora CS (F3) | 0,04945% | 5.46875 | 1,36% | 30 |
| 4 | ♂ 7 - ♀ 5,7,7 | Ayak z Vlamy CS | 0,05286% | 5.46875 | 8,35% | 38 |
| 5 | ♂ 7,7 - ♀ 5,7,7 | Flit z Rosíkova CS | 0,10829% | 6.25 | 11,03% | 61 |
| 6 | ♂ 7,7,7 - ♀ 5,7,7 | Bruna z Banišťa CS | 0,16093% | 7.03125 | 9,86% | 43 |
| 6 | ♂ 7,7,7 - ♀ 5,7,7 | Atos z Belešova CS | 0,10829% | 7.03125 | 11,03% | 68 |
| 6 | ♂ 7,7 - ♀ 5,7,7,7 | Acarka Bropa CS | 0,05103% | 7.03125 | 4,97% | 22 |
| COI TOTALE: | 3,37102% |