| Born: | 08-05-2014 |
| Sex: | Female |
| Registrer: | - |
| Microchip: | - |
| Mother: | Megane Eden severu |
| Father: | Alien Srdcerváč |
| Breeder: | z Ranče Pohoda |
| Owner: | - |
| Nation: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 27.7% Powered by WGI LAB |
| COI: | 19,61% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 88.71 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 9.14 % Powered by WGI LAB | Bonitation: | - |
| Contact: |
| Name | HD | ED | DM | DW | Bonitation |
|---|
| Name | Litters | Σ | Offsprings | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Calamity Elza z Ranče Pohoda | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Megane Eden severu | 3 | 4.67 | 14 | 3 (21.43%) | 100% | - | - | - | - |
| Julie z Litavské kotliny | 6 | 7.17 | 43 | 16 (37.21%) | 56.25% | 31.25% | 12.5% | - | - |
| Ira z Litavské kotliny CS | 3 | 7.67 | 23 | 6 (26.09%) | 50% | - | 16.67% | 16.67% | 16.67% |
| Abra z Molu CS | 4 | 3.5 | 14 | 4 (28.57%) | 25% | - | 50% | - | 25% |
| Asta z Tondova CS | 3 | 7.67 | 23 | 10 (43.48%) | 70% | - | 30% | - | - |
| Name | Offsprings | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Calamity Elza z Ranče Pohoda | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Megane Eden severu | 14 | 28.57% | 71.43% | - | 40% | - | 62.3 cm | - | - | - | 111.3 | 54.8 | - |
| Julie z Litavské kotliny | 43 | 51.16% | 48.84% | 22.73% | 38.1% | 66.6 cm | 62.4 cm | 109 | 55.2 | - | - | - | - |
| Ira z Litavské kotliny CS | 23 | 34.78% | 65.22% | 50% | 46.67% | 68.3 cm | 62.6 cm | - | - | - | - | - | - |
| Abra z Molu CS | 14 | 28.57% | 71.43% | 50% | 50% | 62 cm | 49.6 cm | - | - | - | - | - | - |
| Asta z Tondova CS | 23 | 43.48% | 56.52% | 60% | 46.15% | 69.2 cm | 53.3 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generation | Name | Rate | % Blood | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Hasso z Kladenské záře CS | 0,90746% | 12.5 | 19,43% | 34 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Bety Zepeř CS | 0,43411% | 9.375 | 13,4% | 12 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,45227% | 9.375 | 18,08% | 83 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 4,5 | Ariel Lobos CS | 0,21113% | 10.9375 | 8,95% | 42 |
| 3 | ♂ 5,7 - ♀ 5 | Káj z Rosíkova CS | 0,32198% | 7.03125 | 31,93% | 42 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Flota z Rosíkova CS | 0,10829% | 4.6875 | 11,03% | 11 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Asta z Tondova CS | 0,1061% | 4.6875 | 9,99% | 23 |
| 3 | ♂ 6,6 - ♀ 5 | Gar z Rosíkova CS | 0,23377% | 6.25 | 20,17% | 130 |
| 3 | ♂ 6,6 - ♀ 5 | Cézar od Pavlišina CS | 0,2656% | 6.25 | 36,18% | 91 |
| 6 | ♂ 6,7,7 - ♀ 5,6,6 | Barry z Doušova dvora CS | 0,15467% | 9.375 | 6,33% | 62 |
| 4 | ♂ 5,7 - ♀ 6,7 | Gyra z Pohraniční stráže | 0,18432% | 6.25 | 26,03% | 31 |
| COI TOTAL: | 3,3797% |