| Nato: | 08-01-2011 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | ARIMMINUM MA CHERIE |
| Padre: | Blade z Malého ráje |
| Allevatore: | Vlčí naděje |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 27.4% Powered by WGI LAB |
| COI: | 22,5% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 79.03 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 8.75 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dasher Vlčí naděje | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Blade z Malého ráje | 3 | 6 | 18 | 8 (44.44%) | 37.5% | 25% | 37.5% | - | - |
| Bad Vlčí naděje | 3 | 5.67 | 17 | 5 (29.41%) | 20% | 40% | 20% | 20% | - |
| Hasso z Kladenské záře CS | 6 | 5.67 | 34 | 11 (32.35%) | 27.27% | 9.09% | 54.55% | 9.09% | - |
| Alan Břevnovská stopa CS | 9 | 5.89 | 53 | 6 (11.32%) | 50% | - | 33.33% | - | 16.67% |
| Ben z Vlčí pláně CS | 3 | 6.33 | 19 | 9 (47.37%) | 77.78% | - | 11.11% | 11.11% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dasher Vlčí naděje | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Blade z Malého ráje | 18 | 44.44% | 55.56% | 25% | 40% | 70.5 cm | 63.8 cm | 108.2 | 55.3 | - | 108.5 | 54.4 | 0.6 |
| Bad Vlčí naděje | 17 | 58.82% | 41.18% | 20% | 14.29% | 69.5 cm | 63 cm | 107.9 | 51.8 | - | 110.2 | 55.1 | - |
| Hasso z Kladenské záře CS | 34 | 52.94% | 47.06% | 27.78% | 43.75% | 68.8 cm | 64.3 cm | - | - | - | 108 | 55 | - |
| Alan Břevnovská stopa CS | 53 | 58.49% | 41.51% | 9.68% | 13.64% | 68.7 cm | 64.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Ben z Vlčí pláně CS | 19 | 47.37% | 52.63% | 66.67% | 40% | 66.7 cm | 46.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 4 | Hasso z Kladenské záře CS | 1,81491% | 18.75 | 19,43% | 34 |
| 2 | ♂ 3 - ♀ 4 | Cira Volání rodu | 1,78646% | 18.75 | 18,16% | 19 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,50875% | 9.375 | 31,05% | 95 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 6 | Ara Vopa CS | 0,10844% | 7.8125 | 12,4% | 19 |
| 4 | ♂ 5 - ♀ 6,6,6 | Gar z Rosíkova CS | 0,23377% | 7.8125 | 20,17% | 130 |
| 5 | ♂ 5,6 - ♀ 6,6,6 | Brita od Pavlišina CS | 0,24306% | 9.375 | 25,33% | 17 |
| 5 | ♂ 5,6 - ♀ 6,6,6 | Ben z Vlčí pláně CS | 0,21582% | 9.375 | 12,16% | 19 |
| 4 | ♂ 5 - ♀ 6,7,7 | Aba Vopa CS | 0,10844% | 6.25 | 12,4% | 15 |
| 6 | ♂ 5 - ♀ 6,7,7,7,7 | Barry z Doušova dvora CS | 0,20623% | 7.8125 | 6,33% | 62 |
| COI TOTALE: | 5,22588% |