| Nato: | 08-01-2011 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | ARIMMINUM MA CHERIE |
| Padre: | Blade z Malého ráje |
| Allevatore: | Vlčí naděje |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 27.4% Powered by WGI LAB |
| COI: | 22,5% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 79.03 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 8.75 % Powered by WGI LAB | Selezione: | A68 E1 Of P1 Xv55,1 Xf107,4 |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|---|---|---|---|---|
| Dyna Vlčí naděje x Eico Sotis 2015-06-08 | |||||
| Atrey Jateha ♂ | - | - | - | - | |
| Arya Jateha ♁ | - | - | - | - | |
| Aris Jateha ♂ | - | - | - | - | |
| Arey Jateha ♂ | - | - | - | - | |
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dyna Vlčí naděje | 1 | 4 | 4 | 3 (75%) | - | - | - | - | - |
| ARIMMINUM MA CHERIE | 4 | 4.75 | 19 | 7 (36.84%) | 71.43% | 14.29% | 14.29% | - | - |
| ARIMMINUM ANDROMEDA | 7 | 5.71 | 40 | 25 (62.5%) | 84% | 16% | - | - | - |
| Ambra Vlčí naděje | 10 | 6.8 | 68 | 39 (57.35%) | 66.67% | 30.77% | 2.56% | - | - |
| Cira Volání rodu | 3 | 6.33 | 19 | 5 (26.32%) | 20% | 20% | 40% | 20% | - |
| Dyna ze Slivníku CS | 2 | 5.5 | 11 | 5 (45.45%) | 40% | - | 40% | - | 20% |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dyna Vlčí naděje | 4 | 75% | 25% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARIMMINUM MA CHERIE | 19 | 63.16% | 36.84% | 8.33% | 57.14% | 71 cm | 64.5 cm | - | - | - | 109.1 | 54.8 | - |
| ARIMMINUM ANDROMEDA | 40 | 35% | 65% | - | 7.69% | - | 62.5 cm | - | - | - | 108.8 | 56 | - |
| Ambra Vlčí naděje | 68 | 36.76% | 63.24% | 16% | 13.95% | 70.5 cm | 64.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Cira Volání rodu | 19 | 47.37% | 52.63% | 44.44% | 30% | 69.3 cm | 65 cm | - | - | - | - | - | - |
| Dyna ze Slivníku CS | 11 | 36.36% | 63.64% | 25% | 57.14% | 68 cm | 62 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 4 | Hasso z Kladenské záře CS | 1,81491% | 18.75 | 19,43% | 34 |
| 2 | ♂ 3 - ♀ 4 | Cira Volání rodu | 1,78646% | 18.75 | 18,16% | 19 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,50875% | 9.375 | 31,05% | 95 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 6 | Ara Vopa CS | 0,10844% | 7.8125 | 12,4% | 19 |
| 4 | ♂ 5 - ♀ 6,6,6 | Gar z Rosíkova CS | 0,23377% | 7.8125 | 20,17% | 130 |
| 5 | ♂ 5,6 - ♀ 6,6,6 | Brita od Pavlišina CS | 0,24306% | 9.375 | 25,33% | 17 |
| 5 | ♂ 5,6 - ♀ 6,6,6 | Ben z Vlčí pláně CS | 0,21582% | 9.375 | 12,16% | 19 |
| 4 | ♂ 5 - ♀ 6,7,7 | Aba Vopa CS | 0,10844% | 6.25 | 12,4% | 15 |
| 6 | ♂ 5 - ♀ 6,7,7,7,7 | Barry z Doušova dvora CS | 0,20623% | 7.8125 | 6,33% | 62 |
| COI TOTALE: | 5,22588% |