| Nato: | 14-11-2007 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Ela Zlatá Palz |
| Padre: | Alfi Tajomný tulák |
| Allevatore: | vom Dreiburgenblick |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | DE |
| WOLF BLOOD: | 29.5% Powered by WGI LAB |
| COI: | 24,02% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 91.94 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 9.82 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Anuk vom Dreiburgenblick | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Alfi Tajomný tulák | 4 | 6 | 24 | 2 (8.33%) | 50% | - | 50% | - | - |
| Dak z Rosíkova | 9 | 5.67 | 51 | 21 (41.18%) | 61.9% | 28.57% | 9.52% | - | - |
| Bux z Krotkovského dvora CS | 1 | 5 | 5 | 2 (40%) | 100% | - | - | - | - |
| Cézar od Pavlišina CS | 20 | 4.55 | 91 | 7 (7.69%) | 28.57% | 28.57% | 28.57% | 14.29% | - |
| Rep z Pohraniční stráže (F3) | 44 | 5.59 | 246 | - | - | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Anuk vom Dreiburgenblick | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Alfi Tajomný tulák | 24 | 41.67% | 54.17% | 10% | - | 71 cm | - | 111.3 | 53.5 | - | - | - | - |
| Dak z Rosíkova | 51 | 45.1% | 54.9% | 26.09% | 14.29% | 68 cm | 64.3 cm | - | - | - | - | - | - |
| Bux z Krotkovského dvora CS | 5 | 80% | 20% | 50% | - | 68.5 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Cézar od Pavlišina CS | 91 | 53.85% | 46.15% | 24.49% | 23.81% | 68.3 cm | 62 cm | 101 | 53.4 | - | - | - | - |
| Rep z Pohraniční stráže (F3) | 246 | 50% | 50% | 35.77% | 46.34% | 66.7 cm | 61.3 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Macek z Rosíkova CS | 0,47309% | 9.375 | 22,54% | 15 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Chizma z Rosíkova CS | 0,46752% | 9.375 | 20,35% | 27 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,50875% | 9.375 | 31,05% | 95 |
| 4 | ♂ 4,5,5 - ♀ 6 | Cézar od Pavlišina CS | 0,3984% | 14.0625 | 36,18% | 91 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Andy Šedá eminence | 0,11659% | 4.6875 | 20,75% | 19 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,6 | Orlík z Rosíkova CS | 0,26693% | 6.25 | 36,77% | 127 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,6 | Hesy z Rosíkova CS | 0,10729% | 6.25 | 9,86% | 35 |
| 34 | ♂ 5,6,6,6,6,6,6,6,6,6,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7 - ♀ 7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 0,67139% | 35.9375 | 25% | 246 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 6,7 | Don z Rosikova CS | 0,04945% | 7.03125 | 1,36% | 36 |
| 5 | ♂ 5,6 - ♀ 6,7,7 | Adoxa z Belešova CS | 0,10829% | 7.8125 | 11,03% | 22 |
| 5 | ♂ 5,6 - ♀ 6,7,7 | Flota z Rosíkova CS | 0,10829% | 7.8125 | 11,03% | 11 |
| 6 | ♂ 5,6,6 - ♀ 7,7,7 | Bruna z Banišťa CS | 0,10729% | 8.59375 | 9,86% | 43 |
| COI TOTALE: | 3,38327% |