| Nato: | 12-06-2011 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Paige Eden severu |
| Padre: | Crying Wolf Gisotsu |
| Allevatore: | Eden severu |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 29.5% Powered by WGI LAB |
| COI: | 24,42% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 90.32 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 8.99 % Powered by WGI LAB | Selezione: | A66 Of P1 Xv54,5 Xf110,6 |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|---|---|---|---|---|
| Zero Eden severu x Betty Šestajovické pláně 2016-02-03 | |||||
| Alba z Jevanského Lesa ♁ | - | - | - | - | |
| Airin z Jevanského Lesa ♁ | HD A | - | - | - | E1 M4 OF Xf110,77 Xv53,08 Xh0,647 P3 |
| Aggy z Jevanského Lesa ♁ | - | - | - | - | |
| Aris z Jevanského Lesa ♂ | HD A | ED 0 | n/DM | n/n | A66,5 Xf111,28 Xv54,14 Xh0,67 Xhs20,30 Xb18,80 Xe |
| Argus z Jevanského Lesa ♂ | - | - | - | - | |
| Agar z Jevanského Lesa ♂ | - | - | - | - | |
| Alma z Jevanského Lesa ♁ | - | - | - | - | |
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zero Eden severu | 1 | 7 | 7 | 3 (42.86%) | 66.67% | - | - | - | - |
| Crying Wolf Gisotsu | 6 | 6.67 | 40 | 13 (32.5%) | 92.31% | 7.69% | - | - | - |
| Argo Tajomný tulák | 2 | 4 | 8 | 4 (50%) | 75% | 25% | - | - | - |
| Dak z Rosíkova | 9 | 5.67 | 51 | 21 (41.18%) | 61.9% | 28.57% | 9.52% | - | - |
| Bux z Krotkovského dvora CS | 1 | 5 | 5 | 2 (40%) | 100% | - | - | - | - |
| Cézar od Pavlišina CS | 20 | 4.55 | 91 | 7 (7.69%) | 28.57% | 28.57% | 28.57% | 14.29% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zero Eden severu | 7 | 42.86% | 57.14% | 33.33% | 25% | 66 cm | 65 cm | 111.3 | 54.1 | - | 110.7 | 53.1 | 0.6 |
| Crying Wolf Gisotsu | 40 | 50% | 50% | 25% | 15% | 67 cm | 63.7 cm | 108.2 | 54.3 | 0.8 | 444.4 | 54.8 | - |
| Argo Tajomný tulák | 8 | 100% | - | 37.5% | - | 68 cm | - | 109.2 | 54.6 | - | - | - | - |
| Dak z Rosíkova | 51 | 45.1% | 54.9% | 26.09% | 14.29% | 68 cm | 64.3 cm | - | - | - | - | - | - |
| Bux z Krotkovského dvora CS | 5 | 80% | 20% | 50% | - | 68.5 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Cézar od Pavlišina CS | 91 | 53.85% | 46.15% | 24.49% | 23.81% | 68.3 cm | 62 cm | 101 | 53.4 | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Maxa z Krotkovského dvora CS | 0,50038% | 9.375 | 29,71% | 27 |
| 3 | ♂ 4,5 - ♀ 5 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,76313% | 12.5 | 31,05% | 95 |
| 6 | ♂ 5,5,6,6 - ♀ 5,6 | Cézar od Pavlišina CS | 0,92959% | 14.0625 | 36,18% | 91 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Macek z Rosíkova CS | 0,11827% | 4.6875 | 22,54% | 15 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Chizma z Rosíkova CS | 0,11688% | 4.6875 | 20,35% | 27 |
| 29 | ♂ 5,6,6,6,6,6,6,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7 - ♀ 6,7,7,7,7,7,7,7,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 0,67139% | 30.46875 | 25% | 246 |
| 6 | ♂ 5,6,6,7 - ♀ 6,7 | Flota z Rosíkova CS | 0,05414% | 9.375 | 11,03% | 11 |
| 7 | ♂ 6,7 - ♀ 5,6,6,7,7 | Gar z Rosíkova CS | 0,17533% | 10.15625 | 20,17% | 130 |
| 9 | ♂ 5,6,6,7,7 - ♀ 6,7,7,7 | Bruna z Banišťa CS | 0,26822% | 11.71875 | 9,86% | 43 |
| 4 | ♂ 5 - ♀ 6,7,7 | Flit z Rosíkova CS | 0,21658% | 6.25 | 11,03% | 61 |
| COI TOTALE: | 3,81391% |