| Nato: | 12-06-2011 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Paige Eden severu |
| Padre: | Crying Wolf Gisotsu |
| Allevatore: | Eden severu |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 29.5% Powered by WGI LAB |
| COI: | 24,42% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 90.32 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 8.99 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zoui Eden severu | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Paige Eden severu | 4 | 4 | 16 | 7 (43.75%) | 100% | - | - | - | - |
| Ešír Eden severu | 4 | 2.75 | 11 | 7 (63.64%) | 28.57% | 71.43% | - | - | - |
| Inka z Litavské kotliny CS | 7 | 6 | 42 | 10 (23.81%) | 30% | 40% | 20% | 10% | - |
| Abra z Molu CS | 4 | 3.5 | 14 | 4 (28.57%) | 25% | - | 50% | - | 25% |
| Asta z Tondova CS | 3 | 7.67 | 23 | 10 (43.48%) | 70% | - | 30% | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zoui Eden severu | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Paige Eden severu | 16 | 56.25% | 43.75% | 33.33% | 14.29% | 67.7 cm | 64 cm | 110 | 54.8 | - | 107.8 | 55.8 | - |
| Ešír Eden severu | 11 | 36.36% | 63.64% | 25% | 42.86% | 70 cm | 61.3 cm | - | - | - | 108.9 | 54.1 | 0.8 |
| Inka z Litavské kotliny CS | 42 | 38.1% | 61.9% | 43.75% | 26.92% | 66.7 cm | 62 cm | - | - | - | - | - | - |
| Abra z Molu CS | 14 | 28.57% | 71.43% | 50% | 50% | 62 cm | 49.6 cm | - | - | - | - | - | - |
| Asta z Tondova CS | 23 | 43.48% | 56.52% | 60% | 46.15% | 69.2 cm | 53.3 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Maxa z Krotkovského dvora CS | 0,50038% | 9.375 | 29,71% | 27 |
| 3 | ♂ 4,5 - ♀ 5 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,76313% | 12.5 | 31,05% | 95 |
| 6 | ♂ 5,5,6,6 - ♀ 5,6 | Cézar od Pavlišina CS | 0,92959% | 14.0625 | 36,18% | 91 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Macek z Rosíkova CS | 0,11827% | 4.6875 | 22,54% | 15 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Chizma z Rosíkova CS | 0,11688% | 4.6875 | 20,35% | 27 |
| 29 | ♂ 5,6,6,6,6,6,6,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7 - ♀ 6,7,7,7,7,7,7,7,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 0,67139% | 30.46875 | 25% | 246 |
| 6 | ♂ 5,6,6,7 - ♀ 6,7 | Flota z Rosíkova CS | 0,05414% | 9.375 | 11,03% | 11 |
| 7 | ♂ 6,7 - ♀ 5,6,6,7,7 | Gar z Rosíkova CS | 0,17533% | 10.15625 | 20,17% | 130 |
| 9 | ♂ 5,6,6,7,7 - ♀ 6,7,7,7 | Bruna z Banišťa CS | 0,26822% | 11.71875 | 9,86% | 43 |
| 4 | ♂ 5 - ♀ 6,7,7 | Flit z Rosíkova CS | 0,21658% | 6.25 | 11,03% | 61 |
| COI TOTALE: | 3,81391% |