| Nato: | 30-05-2012 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Aika z Vlčího dubu |
| Padre: | Aschar ArQeVa |
| Allevatore: | z Blatnických vinic |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 26.7% Powered by WGI LAB |
| COI: | 20,63% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 83.87 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 10.80 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() Aschar ArQeVaHD A ED 0COI: 19.68% |
![]() Qeron z Molu EsHD A -COI: 18.74% |
![]() Doran z Ponického dvoraHD B -COI: 17.02% |
![]() Brit Hlas divočiny CSHD A -COI: 15.03% |
Gar z Rosíkova CSHD A -COI: 20.17% |
Cabrixa Vopa CS- -COI: 12.48% |
||||
![]() Fea Jimili CSHD A -COI: 23.91% |
Dan Balmar CS- -COI: 16.94% |
|||
Alda od Pavlišina CS- -COI: 25.33% |
||||
![]() Go-Go z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
![]() Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
||
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
Abel z Molu CSHD A -COI: 10.83% |
|||
Asta Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
||||
![]() Valkyra z Molu EsHD A -COI: 19.82% |
![]() INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
|
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
|||
GLADIAHD B -COI: 20.65% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
![]() Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
||
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() Aika z Vlčího dubuHD A -COI: 17.00% |
![]() Kairo od ÚhoštěHD A -COI: 17.45% |
![]() Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
![]() Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
Atos Heol CS- -COI: 12.32% |
Ajka od Grandtnerov CS- -COI: 19.86% |
||||
![]() Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
Ariel Lobos CS- -COI: 8.95% |
|||
Exa Vopa CS- -COI: 12.32% |
||||
![]() Ko-Ko z Molu EsHD B -COI: 15.98% |
![]() Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
Alan Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
||
Alma z Kladenské záře CSHD B -COI: 16.85% |
||||
![]() Ajbix Mrazivé tichoHD A -COI: 12.49% |
Brix Ekar CSHD A -COI: 17.92% |
|||
Ajša Dar přírody CS- -COI: 10.79% |
||||
![]() Fea z Ponického dvoraHD A -COI: 19.85% |
![]() Nord Šedá eminenceHD A -COI: 14.33% |
![]() Flik Šedá eminenceHD A -COI: 16.62% |
Eramis Vopa CS- -COI: 12.32% |
|
Coda Šedá eminenceHD A -COI: 21.23% |
||||
![]() Haidy Šedá eminenceHD A -COI: 10.00% |
Gar z Rosíkova CSHD A -COI: 20.17% |
|||
Eta Pohostinstvo CSHD D -COI: 9.98% |
||||
![]() Cira z Ponického dvoraHD C -COI: 17.02% |
![]() Brit Hlas divočiny CSHD A -COI: 15.03% |
Gar z Rosíkova CSHD A -COI: 20.17% |
||
Cabrixa Vopa CS- -COI: 12.48% |
||||
![]() Fea Jimili CSHD A -COI: 23.91% |
Dan Balmar CS- -COI: 16.94% |
|||
Alda od Pavlišina CS- -COI: 25.33% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|---|---|---|---|---|
| Glorie z Blatnických vinic x Argo Přízrak Karpat 2015-02-21 | |||||
| Izzak z Blatnických vinic ♂ | HD A | ED 0 | n/n | n/DW | K1 OF Xf107,7 Xv55,38 Xh0,647 P1 |
| I z Blatnických vinic ♂ | - | - | - | - | |
| I z Blatnických vinic ♁ | - | - | - | - | |
| I z Blatnických vinic ♁ | - | - | - | - | |
| Ibi z Blatnických vinic ♁ | - | - | - | - | A58,0 |
| I z Blatnických vinic ♂ | - | - | - | - | |
| Izaak z Blatnických vinic ♂ | - | - | - | - | |
| Iggy z Blatnických vinic ♂ | HD A | ED 0 | n/n | n/n | A67,0 I2 I10 OH Xf110,45 Xv52,24 Xh0,64 Xhs15,67 Xb18,66 Xe |
| Glorie z Blatnických vinic x Etzel di Monte Morello Kuklík 2016-03-20 | |||||
| Jasan z Blatnických vinic ♂ | HD A | ED 0 | n/n | n/n | A68,5 K1 OF Xf105,11 Xv52,55 Xh0,58 Xhs20,44 Xb18,98 Xe |
| Justy z Blatnických vinic ♁ | - | - | - | - | A59 K1 OF P14 I9 |
| Jsem z Blatnických vinic ♂ | - | - | - | - | |
| Jedna z Blatnických vinic ♁ | - | - | - | - | |
| Jon Snow z Blatnických vinic ♂ | - | - | - | - | |
| Jerry z Blatnických vinic ♂ | - | - | - | - | |
| Glorie z Blatnických vinic x Cair Potomok vlkov 2018-06-02 | |||||
| Kazan z Blatnických vinic ♂ | - | - | - | - | |
| Kairo z Blatnických vinic ♂ | HD A | ED 0 | n/n | n/DW | A67,0 OH Xf110,45 Xv54,48 Xh0,58 Xhs20,90 Xb17,91 Xe |
| Kate z Blatnických vinic ♁ | HD A | ED 0 | n/n | n/DW | A62,0 OC Xf111,29 Xv53,23 Xh0,59 Xhs19,35 Xb20,16 Xe |
| Kerberos z Blatnických vinic ♂ | - | - | - | - | |
| Kodiak z Blatnických vinic ♂ | HD A | ED 0 | n/n | n/n | A67,0 OG Xf104,48 Xv53,73 Xh0,65 Xhs19,40 Xb17,91 Xe |
| Glorie z Blatnických vinic x Cassanova Srdcerváč 2019-06-28 | |||||
| Max z Blatnických vinic ♂ | - | - | - | - | |
| Glorie z Blatnických vinic x Boreas Svítynus z Rasoviska 2020-12-29 | |||||
| Presida z Blatnických vinic ♁ | - | - | - | - | |
| Perun z Blatnických vinic ♂ | - | - | - | - | |
| Pepi z Blatnických vinic ♂ | - | - | - | - | |
| Peggy z Blatnických vinic ♁ | - | - | - | - | |
| Pretty z Blatnických vinic ♁ | - | - | - | - | |
| Esposizione | Data | Categoria | Giudizio | Pos. | Titoli | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Specialni Vystava KCHCSV Giudice: Jana Tomeskova |
13-09-2015 | Open class | Eccellente | - | |
||
| Speciální výstava - Kladno Rozd?lov Giudice: Leos Jancik |
23-10-2016 | Open class | Ng | - | |
||
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Glorie z Blatnických vinic | 5 | 5 | 25 | 14 (56%) | 35.71% | - | - | - | - |
| Aika z Vlčího dubu | 7 | 7.57 | 53 | 15 (28.3%) | 86.67% | 6.67% | 6.67% | - | - |
| Fea z Ponického dvora | 5 | 7.2 | 36 | 18 (50%) | 66.67% | 22.22% | 5.56% | 5.56% | - |
| Cira z Ponického dvora | 4 | 3.75 | 15 | 3 (20%) | 33.33% | 33.33% | 33.33% | - | - |
| Fea Jimili CS | 5 | 5.6 | 28 | 8 (28.57%) | 25% | 50% | 12.5% | 12.5% | - |
| Alda od Pavlišina CS | 6 | 5.83 | 35 | 6 (17.14%) | 50% | - | 16.67% | 33.33% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Glorie z Blatnických vinic | 25 | 64% | 36% | 31.25% | 22.22% | 66.8 cm | 60.5 cm | 107.6 | 53.7 | 0.6 | 111.3 | 53.2 | - |
| Aika z Vlčího dubu | 53 | 54.72% | 45.28% | 24.14% | 37.5% | 67.6 cm | 63 cm | 108.4 | 54.5 | - | 111.8 | 55 | 0.6 |
| Fea z Ponického dvora | 36 | 44.44% | 55.56% | 31.25% | 50% | 68.6 cm | 63 cm | 109 | 53 | - | 111.4 | 54.2 | - |
| Cira z Ponického dvora | 15 | 60% | 40% | 11.11% | 33.33% | 65 cm | 61 cm | - | - | - | - | - | - |
| Fea Jimili CS | 28 | 53.57% | 46.43% | 26.67% | 23.08% | 68 cm | 63 cm | - | - | - | - | - | - |
| Alda od Pavlišina CS | 35 | 42.86% | 57.14% | 40% | 50% | 66.3 cm | 55.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Fea Jimili CS | 0,94697% | 12.5 | 23,91% | 28 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Brit Hlas divočiny CS | 0,88262% | 12.5 | 15,03% | 30 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Hasso z Kladenské záře CS | 0,45373% | 9.375 | 19,43% | 34 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,45227% | 9.375 | 18,08% | 83 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Bety Zepeř CS | 0,43411% | 9.375 | 13,4% | 12 |
| 5 | ♂ 5,6,7 - ♀ 5,5 | Gar z Rosíkova CS | 0,58442% | 11.71875 | 20,17% | 130 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 5,7 | Dan Balmar CS | 0,05632% | 7.03125 | 16,94% | 54 |
| 3 | ♂ 6,7 - ♀ 5 | Atos Heol CS | 0,05361% | 5.46875 | 12,32% | 38 |
| COI TOTALE: | 3,86404% |