| Nato: | 11-02-2009 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Alpestre Galicyjski Wilk |
| Padre: | Baron spod Ďumbiera |
| Allevatore: | Sidabrinis vilkas |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | LT |
| WOLF BLOOD: | 29.3% Powered by WGI LAB |
| COI: | 26,29% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 77.42 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 8.36 % Powered by WGI LAB | Selezione: | A64 Of R1 P5 Xf117,19 Xh0,705 |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|---|---|---|---|---|
| Slibinas Sidabrinis vilkas x Helena Oskár Dór 2015-01-10 | |||||
| Koro Oskár Dór ♂ | - | - | - | - | |
| Kazan Oskár Dór ♂ | HD A | ED 0 | - | - | |
| Kajman Oskár Dór ♂ | - | - | - | - | |
| Kajedna Oskár Dór ♁ | HD A | ED 0 | - | - | A65 C2 OH Xf109,23 Xv55,38 Xh0,697 P1 |
| Káj Oskár Dór ♂ | - | - | - | - | |
| Kadva Oskár Dór ♁ | - | - | - | - | |
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Slibinas Sidabrinis vilkas | 1 | 6 | 6 | 2 (33.33%) | 100% | - | - | - | - |
| Baron spod Ďumbiera | 12 | 5.83 | 70 | 37 (52.86%) | 67.57% | 13.51% | 16.22% | 2.7% | - |
| Gaius Dór | 1 | 3 | 3 | 1 (33.33%) | 100% | - | - | - | - |
| Omar z Krotkovského dvora CS | 20 | 4.75 | 95 | 12 (12.63%) | 75% | 8.33% | 16.67% | - | - |
| Cézar od Pavlišina CS | 20 | 4.55 | 91 | 7 (7.69%) | 28.57% | 28.57% | 28.57% | 14.29% | - |
| Rep z Pohraniční stráže (F3) | 44 | 5.59 | 246 | - | - | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Slibinas Sidabrinis vilkas | 6 | 66.67% | 33.33% | - | 50% | - | 65 cm | - | - | - | 109.2 | 55.4 | 0.7 |
| Baron spod Ďumbiera | 70 | 45.71% | 54.29% | 25% | 21.05% | 67 cm | 62.6 cm | 110.5 | 54.6 | 0.7 | 106.6 | 54.6 | 0.7 |
| Gaius Dór | 3 | 100% | - | 33.33% | - | 67 cm | - | 106 | 54.4 | - | - | - | - |
| Omar z Krotkovského dvora CS | 95 | 46.32% | 53.68% | 11.36% | 21.57% | 66.4 cm | 61.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Cézar od Pavlišina CS | 91 | 53.85% | 46.15% | 24.49% | 23.81% | 68.3 cm | 62 cm | 101 | 53.4 | - | - | - | - |
| Rep z Pohraniční stráže (F3) | 246 | 50% | 50% | 35.77% | 46.34% | 66.7 cm | 61.3 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 | ♂ 3,4 - ♀ 4,5 | Omar z Krotkovského dvora CS | 4,57876% | 28.125 | 31,05% | 95 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 4,5 | Asta Šinárikov dvor CS | 1,27625% | 15.625 | 10,28% | 29 |
| 5 | ♂ 4,5 - ♀ 5,6,6 | Cézar od Pavlišina CS | 0,3984% | 15.625 | 36,18% | 91 |
| 6 | ♂ 4,5,6 - ♀ 5,6,7 | Flota z Rosíkova CS | 0,27072% | 16.40625 | 11,03% | 11 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 6 | Binc Pohostinstvo CS | 0,19665% | 7.8125 | 0,73% | 62 |
| 4 | ♂ 5 - ♀ 5,5,6 | Astor Mot'ovský dvor CS | 0,20361% | 10.9375 | 4,64% | 60 |
| 36 | ♂ 5,5,5,6,6,6,6,6,6,6,7,7,7,7,7,7,7 - ♀ 6,6,6,6,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 3,23486% | 43.75 | 25% | 246 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Orlík z Rosíkova CS | 0,13347% | 4.6875 | 36,77% | 127 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Hesy z Rosíkova CS | 0,10729% | 4.6875 | 9,86% | 35 |
| 6 | ♂ 5,6 - ♀ 6,6,7,7 | Bruna z Banišťa CS | 0,10729% | 9.375 | 9,86% | 43 |
| 10 | ♂ 5,6,6,7,7,7 - ♀ 6,7,7,7 | Cmuka z Pohraniční stráže | 0,10796% | 12.5 | 10,65% | 33 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 7 | Adoxa z Belešova CS | 0,05414% | 5.46875 | 11,03% | 22 |
| 4 | ♂ 5 - ♀ 7,7,7 | Gyra z Pohraniční stráže | 0,12288% | 5.46875 | 26,03% | 31 |
| COI TOTALE: | 10,79227% |