| Nato: | 17-03-1992 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Ajka Tokajská oblast' CS |
| Padre: | Dono od Pavlišina CS |
| Allevatore: | Hreškov dvor |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | SK |
| WOLF BLOOD: | 30.4% Powered by WGI LAB |
| COI: | 17,41% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 61.29 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 5.33 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|---|---|---|---|---|
| Beni Hreškov dvor CS x Fanny z Litavské kotliny CS 1995-12-05 | |||||
| Zip von der Wolfsfährte ♂ | - | - | - | - | E3 F5 M3 R1 P1 |
| Zar von der Wolfsfährte ♂ | - | - | - | - | |
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Beni Hreškov dvor CS | 1 | 2 | 2 | - | - | - | - | - | - |
| Dono od Pavlišina CS | 6 | 5.83 | 35 | 1 (2.86%) | 100% | - | - | - | - |
| Rep z Pohraniční stráže (F3) | 44 | 5.59 | 246 | - | - | - | - | - | - |
| Xavan z Pohraniční stráže | 2 | 1.5 | 3 | - | - | - | - | - | - |
| Sarik (Canis Lupus) | 2 | 1 | 2 | - | - | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Beni Hreškov dvor CS | 2 | 100% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Dono od Pavlišina CS | 35 | 37.14% | 62.86% | - | 4.55% | - | 59 cm | - | - | - | - | - | - |
| Rep z Pohraniční stráže (F3) | 246 | 50% | 50% | 35.77% | 46.34% | 66.7 cm | 61.3 cm | - | - | - | - | - | - |
| Xavan z Pohraniční stráže | 3 | 66.67% | 33.33% | 50% | - | 67 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Sarik (Canis Lupus) | 2 | 50% | 50% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | ♂ 2,3 - ♀ 3 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 11,71875% | 50 | 25% | 246 |
| 8 | ♂ 3,4,4,5,6 - ♀ 4,5,6 | Xavan z Pohraniční stráže | 1,17188% | 40.625 | 0% | 3 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Brest z Pohraniční stráže | 0,81329% | 12.5 | 4,13% | 3 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Afír z Pohraniční stráže | 0,39063% | 9.375 | 0% | 28 |
| 10 | ♂ 4,5,5,6,7,7 - ♀ 5,6,6,7 | Sarik (Canis Lupus) | 0,43945% | 22.65625 | 0% | 2 |
| 11 | ♂ 4,5,5,6,7,7 - ♀ 5,6,6,7,7 | Xela z Pohraniční stráže (F3) | 0,63477% | 23.4375 | 0% | 4 |
| 5 | ♂ 4,5,6 - ♀ 5,6 | Alma Soleg CS (PT) | 0,39063% | 15.625 | 0% | 2 |
| 3 | ♂ 7 - ♀ 4,6 | Odon z Pohraniční stráže (F2-F4) | 0,09842% | 8.59375 | 0,78% | 16 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 5,6 | Nisa z Pohraniční stráže (F3) | 0,09766% | 6.25 | 0% | 3 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 5,6 | Lord z Pohraniční stráže (F3) | 0,09842% | 6.25 | 0,78% | 68 |
| 8 | ♂ 5,6,6,7 - ♀ 6,7,7 | Tiva z Pohraniční stráže (F2) | 0,04883% | 10.9375 | 0% | 2 |
| 9 | ♂ 5,6,6,7 - ♀ 6,7,7,7,7 | Arno z z Pohraniční stráže (PT) | 0,09766% | 11.71875 | 0% | 9 |
| 7 | ♂ 7,7 - ♀ 5,6,6,7,7 | Ink z SNB CS (F2) | 0,09766% | 9.375 | 0% | 6 |
| 3 | ♂ 7 - ♀ 5,6 | Urta z Pohraniční stráže | 0,04911% | 5.46875 | 0,59% | 3 |
| COI TOTALE: | 16,14714% |