| Nato: | 25-04-2014 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | LO1499512 |
| Microchip: | 380260002168084 |
| Madre: | DKYBA DI CIFELLE |
| Padre: | ETHAN DI CIFELLE |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.5% Powered by WGI LAB |
| COI: | 40,76% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 50.00 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 8.11 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() ETHAN DI CIFELLE- -COI: 21.58% |
![]() LUPOHD A ED 0COI: 20.41% |
![]() INDUK- -COI: 17.00% |
![]() Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
Aras z Jundrovského boru CSHD B -COI: 14.32% |
Dina z Banišťa CSHD A -COI: 8.72% |
||||
![]() Finka z Vlčí pláně CS- -COI: 12.77% |
Aran Kanakor CSHD A -COI: 16.81% |
|||
Elka z Vlčí pláně CSHD A -COI: 14.83% |
||||
![]() ICA- -COI: 19.39% |
![]() Akela Stříbrný Killig- -COI: 18.58% |
Alan Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
||
Gábina Šedá eminenceHD A -COI: 12.51% |
||||
![]() Axa z Ponického dvora- -COI: 17.02% |
Brit Hlas divočiny CSHD A -COI: 15.03% |
|||
Fea Jimili CSHD A -COI: 23.91% |
||||
![]() Uličnice z Molu EsHD B ED 0COI: 19.33% |
![]() OLIVER PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 24.35% |
![]() CUTTHD A -COI: 19.76% |
BURAN DELLA TERRA SELVAGGIAHD B -COI: 18.51% |
|
OASIA- -COI: 17.79% |
||||
![]() UMAHD A -COI: 20.00% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
Carmen Vlčí stezka- -COI: 19.83% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
![]() Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
||
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() DKYBA DI CIFELLE- -COI: 21.58% |
![]() LUPOHD A ED 0COI: 20.41% |
![]() INDUK- -COI: 17.00% |
![]() Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
Aras z Jundrovského boru CSHD B -COI: 14.32% |
Dina z Banišťa CSHD A -COI: 8.72% |
||||
![]() Finka z Vlčí pláně CS- -COI: 12.77% |
Aran Kanakor CSHD A -COI: 16.81% |
|||
Elka z Vlčí pláně CSHD A -COI: 14.83% |
||||
![]() ICA- -COI: 19.39% |
![]() Akela Stříbrný Killig- -COI: 18.58% |
Alan Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
||
Gábina Šedá eminenceHD A -COI: 12.51% |
||||
![]() Axa z Ponického dvora- -COI: 17.02% |
Brit Hlas divočiny CSHD A -COI: 15.03% |
|||
Fea Jimili CSHD A -COI: 23.91% |
||||
![]() Uličnice z Molu EsHD B ED 0COI: 19.33% |
![]() OLIVER PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 24.35% |
![]() CUTTHD A -COI: 19.76% |
BURAN DELLA TERRA SELVAGGIAHD B -COI: 18.51% |
|
OASIA- -COI: 17.79% |
||||
![]() UMAHD A -COI: 20.00% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
Carmen Vlčí stezka- -COI: 19.83% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
![]() Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
||
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AMOS | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ETHAN DI CIFELLE | 1 | 5 | 5 | - | - | - | - | - | - |
| LUPO | 10 | 5.2 | 52 | 5 (9.62%) | 40% | 40% | 20% | - | - |
| INDUK | 2 | 7.5 | 15 | 1 (6.67%) | 100% | - | - | - | - |
| Charon Šedá eminence | 18 | 6.67 | 120 | 27 (22.5%) | 40.74% | 44.44% | - | 7.41% | 7.41% |
| Aras z Jundrovského boru CS | 4 | 5.5 | 22 | 7 (31.82%) | 42.86% | - | 42.86% | - | 14.29% |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AMOS | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ETHAN DI CIFELLE | 5 | 60% | 40% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| LUPO | 52 | 53.85% | 46.15% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| INDUK | 15 | 26.67% | 73.33% | 25% | - | 67 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Charon Šedá eminence | 120 | 44.17% | 55.83% | 1.89% | 7.46% | 71 cm | 62.6 cm | - | - | - | - | - | - |
| Aras z Jundrovského boru CS | 22 | 63.64% | 36.36% | 28.57% | 12.5% | 69.3 cm | 62 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 2 - ♀ 2 | LUPO | 13,48141% | 50 | 20,41% | 52 |
| 2 | ♂ 2 - ♀ 2 | Uličnice z Molu Es | 12,77754% | 50 | 19,33% | 25 |
| 6 | ♂ 4,5,6 - ♀ 4,5,6 | Charon Šedá eminence | 1,33687% | 21.875 | 17,24% | 120 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 5,6 | Aran Kanakor CS | 0,2243% | 9.375 | 16,81% | 26 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 5,6 | Alan Břevnovská stopa CS | 0,23226% | 9.375 | 21,29% | 53 |
| COI TOTALE: | 28,05238% |