| Nacido: | 21-10-2008 |
| Sexo: | Macho |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Aset Voodoo Wolf z Peronówki |
| Padre: | Atewa Bílý měsíc |
| Criador: | Waawanyanka |
| Propietario: | - |
| Procedencia: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 27.9% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,11% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 88.71 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 8.94 % Powered by WGI LAB | Selección: | A70 K3 Og P3 Xv51,4 Xf110,0 |
| Contactos: |
| Nombre | HD | ED | DM | DW | Selección |
|---|---|---|---|---|---|
| Bayakewar Waawanyank x Ibona Radov Dvor 2012-07-04 | |||||
| Barbatos II z Peronówki ♂ | HD B | ED 0 | n/n | n/n | A65 E1 I2 OF R1 Xf112,3 Xv52,3 P3 |
| Bune II z Peronówki ♁ | - | - | - | - | |
| Bizaan-Ayaa II z Peronówki ♁ | HD A | ED 0 | n/n | n/n | A63 E3 OB Xf106,3 Xv52,4 P5 |
| Bhutas II z Peronówki ♁ | - | - | - | - | |
| Baphomet II z Peronówki ♂ | - | - | - | - | |
| Balam II z Peronówki ♂ | - | - | - | - | |
| Bael II z Peronówki ♂ | - | - | - | - | |
| Nombre | Camadas | Σ | Hijos | Prueba HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bayakewar Waawanyank | 1 | 7 | 7 | 2 (28.57%) | 50% | 50% | - | - | - |
| Atewa Bílý měsíc | 4 | 5 | 20 | 9 (45%) | 88.89% | 11.11% | - | - | - |
| Dak Kollárov dvor | 5 | 6.4 | 32 | 17 (53.13%) | 70.59% | 23.53% | 5.88% | - | - |
| Cézar z Krotkovského dvora CS | 7 | 4.14 | 29 | 9 (31.03%) | 88.89% | 11.11% | - | - | - |
| Omar z Krotkovského dvora CS | 20 | 4.75 | 95 | 12 (12.63%) | 75% | 8.33% | 16.67% | - | - |
| Cézar od Pavlišina CS | 20 | 4.55 | 91 | 7 (7.69%) | 28.57% | 28.57% | 28.57% | 14.29% | - |
| Nombre | Hijos | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bayakewar Waawanyank | 7 | 57.14% | 42.86% | 25% | 33.33% | 65 cm | 63 cm | 112.3 | 52.3 | - | 106.3 | 52.4 | - |
| Atewa Bílý měsíc | 20 | 25% | 75% | 20% | 40% | 70 cm | 64.3 cm | 110 | 51.4 | - | 110.9 | 54.6 | - |
| Dak Kollárov dvor | 32 | 50% | 50% | 37.5% | 37.5% | 70.2 cm | 63.2 cm | 108 | 53.4 | - | 104.6 | 52.3 | - |
| Cézar z Krotkovského dvora CS | 29 | 62.07% | 37.93% | 16.67% | 63.64% | 69.3 cm | 63.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Omar z Krotkovského dvora CS | 95 | 46.32% | 53.68% | 11.36% | 21.57% | 66.4 cm | 61.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Cézar od Pavlišina CS | 91 | 53.85% | 46.15% | 24.49% | 23.81% | 68.3 cm | 62 cm | 101 | 53.4 | - | - | - | - |
| Count | Generaciones | Nombre | Contribución | % Sangre | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 3 | Omar z Krotkovského dvora CS | 2,035% | 18.75 | 31,05% | 95 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 4 | Cézar od Pavlišina CS | 0,2656% | 10.9375 | 36,18% | 91 |
| 4 | ♂ 5,6,6 - ♀ 4 | Flota z Rosíkova CS | 0,43316% | 12.5 | 11,03% | 11 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 4 | Astor Mot'ovský dvor CS | 0,20361% | 7.8125 | 4,64% | 60 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Exa Vopa CS | 0,21443% | 6.25 | 12,32% | 24 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Ariel Lobos CS | 0,21113% | 6.25 | 8,95% | 42 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 5 | Gar z Rosíkova CS | 0,35065% | 7.8125 | 20,17% | 130 |
| 29 | ♂ 6,6,6,6,6,6,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7 - ♀ 5,5,6,6,6,7,7,7,7,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 2,13623% | 34.375 | 25% | 246 |
| 10 | ♂ 6,6,7,7,7,7 - ♀ 5,6,7,7 | Cmuka z Pohraniční stráže | 0,21591% | 12.5 | 10,65% | 33 |
| 6 | ♂ 7,7 - ♀ 5,7,7,7 | Atos z Belešova CS | 0,10829% | 7.03125 | 11,03% | 68 |
| COI TOTAL: | 6,17402% |