| Dátum narodenia: | 10-12-2008 |
| Pohlavie: | Sučka |
| Register: | - |
| Mikročip: | - |
| Matka: | Crying Wolf Rubin |
| Otec: | Blue de la Louve Blanche |
| Chovateľ: | Crying Wolf |
| Majiteľ: | - |
| Pôvod: | HU |
| WOLF BLOOD: | 31.6% Powered by WGI LAB |
| COI: | 39,4% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 56.45 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 6.65 % Powered by WGI LAB | Výber: | A60 C2 Oc R1 P5 |
| Kontakty: |
| Meno | HD | ED | DM | DW | Výber |
|---|---|---|---|---|---|
| Crying Wolf Harmonia x Enar spod Ďumbiera 2011-10-22 | |||||
| Crying Wolf Wiki ♁ | - | - | - | - | |
| Crying Wolf Weyron ♂ | - | - | - | - | |
| Crying Wolf Harmonia x Enar spod Ďumbiera 2012-10-22 | |||||
| Oxa spod Ďumbiera ♁ | HD A | - | DM/DM | - | A59 OF Xf111.86 Xv50.85 Xh0,636 P5 |
| Omega spod Ďumbiera ♂ | - | - | - | - | |
| Odin spod Ďumbiera ♂ | HD A | - | DM/DM | - | A65 OF Xf112.31 Xv52.31 Xh0,6 P5 |
| Crying Wolf Harmonia x Jassper Malý Bysterec 2012-10-26 | |||||
| Flirt od Starkej spod Ďumbiera ♂ | HD B | ED 0 | n/DM | - | |
| Fennir od Starkej ♂ | HD A | - | n/DM | n/n | A65,5 OG Xf108,40 Xv53,44 Xh0,65 P3 Xhs20,61 Xb19,85 Xe |
| Flash od Starkej ♁ | HD B | - | n/DM | - | A61,0 Xf108,20 Xv52,46 Xh0,68 Xhs18,03 Xb16,39 Xe |
| Flinta od Starkej ♁ | - | - | - | - | |
| Flit od Starkej ♂ | - | - | - | - | |
| Crying Wolf Harmonia x Amur Kalinovská svorka - Gero 2013-12-22 | |||||
| R'Gero spod Ďumbiera ♂ | - | - | - | - | |
| Rachel spod Ďumbiera ♁ | - | - | - | - | |
| Crying Wolf Harmonia x Hitt spod Ďumbiera 2015-03-01 | |||||
| Slayer Spod Ďumbiera ♂ | - | - | - | - | |
| Sabaton Spod Ďumbiera ♂ | - | - | - | - | |
| Výstava | Dátum | Kategória | Hodnotenie | Poz. | Tituly | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Medzinárodná výstava psov Springduodanube - Bratislava Giudice: Jaroslav Matyáš (SK) |
15-05-2010 | Middle class | Eccellente | 2 | ris. CAC |
||
| Meno | Vrhy | Σ | Potomstvo | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crying Wolf Harmonia | 5 | 2.8 | 14 | 5 (35.71%) | 60% | 40% | - | - | - |
| Crying Wolf Rubin | 7 | 5.71 | 40 | 14 (35%) | 28.57% | - | - | - | - |
| Moňa z Krotkovského dvora CS | 5 | 5.8 | 29 | 13 (44.83%) | 30.77% | 30.77% | 23.08% | - | 7.69% |
| Maxa z Krotkovského dvora CS | 5 | 5.4 | 27 | 6 (22.22%) | 33.33% | 33.33% | 16.67% | 16.67% | - |
| Andy Šedá eminence | 6 | 3.17 | 19 | - | - | - | - | - | - |
| Cita z Banišťa CS | 3 | 9 | 27 | 5 (18.52%) | 100% | - | - | - | - |
| Meno | Potomstvo | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crying Wolf Harmonia | 14 | 64.29% | 35.71% | 22.22% | 20% | 65 cm | 59 cm | 110.2 | 52.7 | - | 111 | 50 | - |
| Crying Wolf Rubin | 40 | 55% | 45% | 4.55% | 22.22% | 66 cm | 62.3 cm | 107.6 | 54.5 | - | - | - | - |
| Moňa z Krotkovského dvora CS | 29 | 55.17% | 44.83% | 12.5% | 15.38% | 65.5 cm | 63 cm | - | - | - | - | - | - |
| Maxa z Krotkovského dvora CS | 27 | 55.56% | 44.44% | 26.67% | 25% | 68 cm | 62 cm | 101 | 53.4 | - | - | - | - |
| Andy Šedá eminence | 19 | 68.42% | 31.58% | - | 33.33% | - | 63 cm | - | - | - | - | - | - |
| Cita z Banišťa CS | 27 | 44.44% | 55.56% | 33.33% | 40% | 68 cm | 62.3 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generácie | Meno | Podiel | % Krv | Dost. % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 2 | Moňa z Krotkovského dvora CS | 8,31395% | 37.5 | 35,49% | 29 |
| 2 | ♂ 3 - ♀ 3 | Fallko Kollarov Dvor | 4,1557% | 25 | 37,11% | 19 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 3 | Fehérlófia Durcás Dorka | 1,77293% | 18.75 | 16,83% | 23 |
| 4 | ♂ 4,5 - ♀ 3,5 | Omar z Krotkovského dvora CS | 1,52625% | 25 | 31,05% | 95 |
| 5 | ♂ 4,5,5 - ♀ 3,5 | Maxa z Krotkovského dvora CS | 2,7521% | 28.125 | 29,71% | 27 |
| 8 | ♂ 5,5,6,6,6 - ♀ 4,5,6 | Orlík z Rosíkova CS | 1,33467% | 21.875 | 36,77% | 127 |
| 5 | ♂ 5,5,6 - ♀ 4,6 | Cézar od Pavlišina CS | 0,664% | 15.625 | 36,18% | 91 |
| 12 | ♂ 5,6,6,6,7,7,7 - ♀ 4,5,6,6,7 | Flota z Rosíkova CS | 0,81217% | 23.4375 | 11,03% | 11 |
| 38 | ♂ 6,6,6,6,6,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7 - ♀ 5,5,5,6,6,6,6,6,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 2,0752% | 44.53125 | 25% | 246 |
| 7 | ♂ 6,6,7,7 - ♀ 5,5,7 | Gar z Rosíkova CS | 0,35065% | 11.71875 | 20,17% | 130 |
| 7 | ♂ 6,6,7,7 - ♀ 5,5,7 | Cita z Banišťa CS | 0,32187% | 11.71875 | 9,86% | 27 |
| 3 | ♂ 6,6 - ♀ 5 | Barry z Doušova dvora CS | 0,10312% | 6.25 | 6,33% | 62 |
| CELKOVÝ COI: | 24,1826% |