| Nato: | 10-01-2014 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | LO1444250 |
| Microchip: | 380260100065098 |
| Madre: | AIVA |
| Padre: | EZECHIELE |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.5% Powered by WGI LAB |
| COI: | 20,91% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 88.71 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 12.61 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() EZECHIELE- -COI: 21.60% |
![]() THORHD B ED 0COI: 21.51% |
![]() ATROX- -COI: 27.79% |
![]() SAREKHD A -COI: 19.38% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() RAISSA- -COI: 19.64% |
ESUAL DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 28.03% |
|||
OLLY- -COI: 17.79% |
||||
![]() ANYANKAHD B -COI: 21.03% |
![]() ARIMMINUM LAST NAVARREHD A ED 0COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() NIAHD B -COI: 21.29% |
ROBINHOODHD A ED 0COI: 18.52% |
|||
SHARON- -COI: 20.00% |
||||
![]() NUBEHD A -COI: 19.45% |
![]() Berserker z PeronowkiHD A ED 0COI: 19.35% |
![]() Borko Kollárov dvorHD A -COI: 28.56% |
Omar z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 31.05% |
|
Eda SlňavaHD A -COI: 29.63% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() RASKAHD B ED 0COI: 17.11% |
![]() Bazilišek Mrazivé tichoHD B -COI: 14.56% |
Adon IrprušHD A -COI: 21.06% |
||
Ajša Dar přírody CS- -COI: 10.79% |
||||
![]() ARIMMINUM I'NAHANIHD A -COI: 19.63% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() AIVA- -COI: 20.09% |
![]() BENNY- -COI: 23.54% |
![]() Bron Vlčí stezka- -COI: 19.24% |
![]() Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
Atos Heol CS- -COI: 12.32% |
Ajka od Grandtnerov CS- -COI: 19.86% |
||||
![]() Cina ze Slivníku CSHD B -COI: 18.79% |
Gar z Rosíkova CSHD A -COI: 20.17% |
|||
Aska Jimili CS- -COI: 12.42% |
||||
![]() OLGA- -COI: 16.77% |
![]() Ajax Kazanova stopa- -COI: 22.92% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
||
Heriet z Holické pláně CSHD B -COI: 12.32% |
||||
![]() Aiva Mrazivé ticho- -COI: 12.49% |
Brix Ekar CSHD A -COI: 17.92% |
|||
Ajša Dar přírody CS- -COI: 10.79% |
||||
![]() SHILA PASSO DEL LUPO- -COI: 20.12% |
![]() Will Passo del Lupo z Molu EsHD A ED 0COI: 18.15% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
|
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Dona spod ĎumbieraHD A ED 0COI: 24.00% |
![]() Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
Artex Radov dvorHD A -COI: 25.81% |
||
Brita ČičkyHD A -COI: 18.66% |
||||
![]() Arys z OravyHD A -COI: 25.96% |
Casanova Zlatá žilaHD A -COI: 22.52% |
|||
Grácia DórHD A -COI: 19.70% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| YUMA | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| AIVA | 1 | 5 | 5 | - | - | - | - | - | - |
| SHILA PASSO DEL LUPO | 3 | 8.67 | 26 | 1 (3.85%) | 100% | - | - | - | - |
| Dona spod Ďumbiera | 6 | 3.33 | 20 | 8 (40%) | 62.5% | 12.5% | 25% | - | - |
| Arys z Oravy | 6 | 5.33 | 32 | 22 (68.75%) | 63.64% | 22.73% | 9.09% | 4.55% | - |
| Grácia Dór | 2 | 3.5 | 7 | 3 (42.86%) | 100% | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| YUMA | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| AIVA | 5 | 60% | 40% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| SHILA PASSO DEL LUPO | 26 | 61.54% | 38.46% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Dona spod Ďumbiera | 20 | 50% | 50% | - | 10% | - | 62 cm | - | - | - | 107 | 54 | 0.6 |
| Arys z Oravy | 32 | 56.25% | 43.75% | 50% | 50% | 57.7 cm | 60.6 cm | 105 | 54.6 | 27.2 | 114.7 | 54.1 | - |
| Grácia Dór | 7 | 28.57% | 71.43% | - | 40% | - | 61.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Grey Wolf z Molu Es | 0,43175% | 9.375 | 16,29% | 81 |
| 6 | ♂ 6,7,7 - ♀ 4,5,6 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,67841% | 14.0625 | 18,08% | 83 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Ajša Dar přírody CS | 0,21371% | 6.25 | 10,79% | 14 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 5 | Ambra Vlčí naděje | 0,4472% | 9.375 | 19,57% | 68 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 5 | Amálka od Buližníku CS | 0,21903% | 7.8125 | 16,21% | 29 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,7 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,19078% | 5.46875 | 31,05% | 95 |
| 3 | ♂ 7 - ♀ 5,7 | Gar z Rosíkova CS | 0,05844% | 4.6875 | 20,17% | 130 |
| COI TOTALE: | 2,12314% |