| Dátum narodenia: | 10-02-2006 |
| Pohlavie: | Sučka |
| Register: | - |
| Mikročip: | - |
| Matka: | Brita Čičky |
| Otec: | Iran Zemplínska oblast' |
| Chovateľ: | Radov dvor |
| Majiteľ: | - |
| Pôvod: | SK |
| WOLF BLOOD: | 27.9% Powered by WGI LAB |
| COI: | 23,52% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 56.45 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 6.06 % Powered by WGI LAB | Výber: | E1 J5 K1 Oc R1 P5 Xf104,2 |
| Kontakty: |
| Meno | HD | ED | DM | DW | Výber |
|---|---|---|---|---|---|
| Hena Radov Dvor x Atos Stin Vlka 2008-11-26 | |||||
| Luk Radov Dvor ♂ | HD A | - | n/DM | - | A65,5 F2 OH R1 P3 |
| Luna Radov dvor ♁ | - | - | - | - | |
| Lotus Radov dvor ♂ | - | - | - | - | |
| Lord Radov dvor ♂ | - | - | - | - | |
| Logan Radov dvor ♂ | - | - | - | - | |
| Lesan Radov dvor ♂ | - | - | - | - | |
| Lebra Radov dvor ♁ | - | - | - | - | |
| Hena Radov Dvor x Hitt spod Ďumbiera 2010-11-04 | |||||
| Nero Radov dvor ♂ | HD C | - | - | - | |
| Nina Radov dvor ♁ | - | - | - | - | |
| Nisa Radov dvor ♁ | - | - | - | - | |
| Nani Radov Dvor ♁ | HD B | ED 0 | n/n | - | |
| Nyx Radov Dvor ♁ | - | - | - | - | |
| Hena Radov Dvor x Rony Kysucká hviezda 2012-11-04 | |||||
| Vegas Kysucká hviezda ♂ | - | - | - | - | |
| Hena Radov Dvor x Mino Radov dvor 2016-02-26 | |||||
| Largo Breza-Zemplin ♂ | - | - | - | - | |
| Meno | Vrhy | Σ | Potomstvo | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hena Radov Dvor | 4 | 3.5 | 14 | 6 (42.86%) | 16.67% | 33.33% | 16.67% | - | - |
| Brita Čičky | 2 | 3 | 6 | 3 (50%) | 100% | - | - | - | - |
| Ciba Zemplínska oblast' | 3 | 4.33 | 13 | 1 (7.69%) | 100% | - | - | - | - |
| Astra Tokajská oblast' CS | 6 | 4.17 | 25 | - | - | - | - | - | - |
| Ada Ruskov dvor CS | 2 | 5 | 10 | - | - | - | - | - | - |
| Xula z Pohraniční stráže | 5 | 4 | 20 | - | - | - | - | - | - |
| Meno | Potomstvo | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hena Radov Dvor | 14 | 57.14% | 42.86% | 12.5% | - | 65 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Brita Čičky | 6 | 66.67% | 33.33% | 25% | 50% | 69 cm | - | - | - | - | 104.2 | - | - |
| Ciba Zemplínska oblast' | 13 | 38.46% | 61.54% | - | 12.5% | - | 65 cm | - | - | - | - | - | - |
| Astra Tokajská oblast' CS | 25 | 48% | 52% | 8.33% | 38.46% | 66 cm | 61.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Ada Ruskov dvor CS | 10 | 40% | 60% | - | 33.33% | - | 63.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Xula z Pohraniční stráže | 20 | 35% | 65% | 14.29% | 61.54% | 68 cm | 63 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generácie | Meno | Podiel | % Krv | Dost. % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 3 | Achyl Balmar CS | 3,25336% | 25 | 4,85% | 12 |
| 2 | ♂ 3 - ♀ 3 | Astra Tokajská oblast' CS | 3,31142% | 25 | 6,78% | 25 |
| 13 | ♂ 4,5,5,5,6,6,7 - ♀ 4,4,5,5,5,6 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 10,49805% | 42.96875 | 25% | 246 |
| 3 | ♂ 4,6 - ♀ 4 | Alba z Graby CS | 0,25921% | 14.0625 | 32,65% | 12 |
| 3 | ♂ 4,6 - ♀ 4 | Aramis z Muchova dvoru | 0,20885% | 14.0625 | 7,08% | 14 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 4 | Tola z Pohraniční stráže | 0,60425% | 10.9375 | 3,4% | 37 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 5,5 | Cmuka z Pohraniční stráže | 0,21591% | 9.375 | 10,65% | 33 |
| 22 | ♂ 5,6,6,6,6,7,7,7,7,7 - ♀ 5,5,6,6,6,6,6,7,7,7,7,7 | Xavan z Pohraniční stráže | 0,04883% | 31.25 | 0% | 3 |
| 6 | ♂ 5,6,7 - ♀ 5,6,6 | Gyra z Pohraniční stráže | 0,30713% | 11.71875 | 4,86% | 21 |
| 6 | ♂ 6,6,7 - ♀ 5,6,6 | Brest z Pohraniční stráže | 0,10166% | 10.15625 | 4,13% | 3 |
| 9 | ♂ 5,6,7,7,7 - ♀ 7,7,7,7 | Lord z Pohraniční stráže (F3) | 0,19684% | 10.15625 | 0,78% | 68 |
| CELKOVÝ COI: | 19,00551% |