| Nato: | 25-04-2013 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | LO1389105 |
| Microchip: | 380260002046461 |
| Madre: | HOLLY |
| Padre: | ROLI |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.2% Powered by WGI LAB |
| COI: | 26,76% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 59.68 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 6.55 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ARTU' | 1 | 2 | 2 | 2 (100%) | - | - | - | - | - |
| ROLI | 5 | 4.2 | 21 | 3 (14.29%) | 33.33% | 66.67% | - | - | - |
| EDGAR PASSO DEL LUPO | 13 | 5.08 | 66 | 17 (25.76%) | 64.71% | 29.41% | 5.88% | - | - |
| CLOVER | 12 | 7.58 | 91 | 24 (26.37%) | 54.17% | 37.5% | 4.17% | 4.17% | - |
| Dik Břevnovská stopa CS | 2 | 7 | 14 | - | - | - | - | - | - |
| Atos Břevnovská stopa CS | 2 | 7 | 14 | 2 (14.29%) | 50% | - | - | 50% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ARTU' | 2 | - | 100% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ROLI | 21 | 42.86% | 57.14% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| EDGAR PASSO DEL LUPO | 66 | 63.64% | 36.36% | 2.38% | - | 64 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| CLOVER | 91 | 51.65% | 48.35% | 8.51% | 13.64% | 69 cm | 63.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Dik Břevnovská stopa CS | 14 | 57.14% | 42.86% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Atos Břevnovská stopa CS | 14 | 28.57% | 71.43% | - | 20% | - | 63.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | ♂ 3,3 - ♀ 4 | CLOVER | 3,55295% | 31.25 | 18,51% | 91 |
| 2 | ♂ 3 - ♀ 5 | Cassandra ze Smaragových vodopádů | 0,85423% | 15.625 | 13,15% | 15 |
| 3 | ♂ 3 - ♀ 5,6 | Juna Hlas divočiny CS | 1,25721% | 17.1875 | 11,78% | 34 |
| 5 | ♂ 4,4 - ♀ 4,5,5 | Fehérlófia Dalos Duna | 2,6594% | 25 | 16,83% | 38 |
| 4 | ♂ 4,4 - ♀ 5,5 | Dik Břevnovská stopa CS | 0,87493% | 18.75 | 15,75% | 14 |
| 5 | ♂ 4,4 - ♀ 6,6,7 | Colt Zepeř CS | 0,54263% | 16.40625 | 13,4% | 81 |
| 7 | ♂ 5,5 - ♀ 5,6,6,6,7 | Dora Šedá eminence | 0,34977% | 14.84375 | 20,75% | 25 |
| 7 | ♂ 5,5 - ♀ 5,6,6,6,7 | Atos ze Šedého dolu CS | 0,32164% | 14.84375 | 12,32% | 32 |
| 6 | ♂ 5,5 - ♀ 6,6,6,7 | Atos Břevnovská stopa CS | 0,34839% | 11.71875 | 21,29% | 14 |
| 6 | ♂ 5,5 - ♀ 6,6,6,7 | Besi Zepeř CS | 0,32558% | 11.71875 | 13,4% | 20 |
| 9 | ♂ 5,5,6,6 - ♀ 7,7,7,7,7 | Ariel Lobos CS | 0,3167% | 13.28125 | 8,95% | 42 |
| 9 | ♂ 5,5,6,6 - ♀ 7,7,7,7,7 | Exa Vopa CS | 0,32164% | 13.28125 | 12,32% | 24 |
| COI TOTALE: | 11,72508% |