| Nato: | 21-06-2008 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | LO0928857 |
| Microchip: | 981100000065809 |
| Madre: | OLIMPIA PASSO DEL LUPO |
| Padre: | DUSK PASSO DEL LUPO |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.3% Powered by WGI LAB |
| COI: | 30,72% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 56.45 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 6.84 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| HOLLY | 2 | 3.5 | 7 | 2 (28.57%) | - | - | - | - | - |
| OLIMPIA PASSO DEL LUPO | 4 | 4.5 | 18 | 2 (11.11%) | - | 100% | - | - | - |
| HANKA PASSO DEL LUPO | 2 | 9 | 18 | 5 (27.78%) | 40% | 60% | - | - | - |
| LEGRA | 6 | 7 | 42 | 6 (14.29%) | 83.33% | 16.67% | - | - | - |
| Cassandra ze Smaragových vodopádů | 2 | 7.5 | 15 | 3 (20%) | 66.67% | 33.33% | - | - | - |
| Agarka Saberus | 4 | 4.75 | 19 | 6 (31.58%) | 16.67% | - | - | 16.67% | 66.67% |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| HOLLY | 7 | 28.57% | 71.43% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| OLIMPIA PASSO DEL LUPO | 18 | 50% | 50% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| HANKA PASSO DEL LUPO | 18 | 61.11% | 38.89% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| LEGRA | 42 | 52.38% | 47.62% | 4.55% | 5% | 64 cm | 64 cm | - | - | - | - | - | - |
| Cassandra ze Smaragových vodopádů | 15 | 46.67% | 53.33% | 14.29% | 25% | 67 cm | 63.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Agarka Saberus | 19 | 52.63% | 47.37% | 30% | 11.11% | 69.7 cm | 63 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 2 - ♀ 3 | CUTT | 6,76873% | 37.5 | 19,76% | 144 |
| 3 | ♂ 3 - ♀ 4,4 | Fehérlófia Dalos Duna | 3,54586% | 25 | 16,83% | 38 |
| 4 | ♂ 3,4 - ♀ 4,5 | Charon Šedá eminence | 3,56499% | 28.125 | 17,24% | 120 |
| 5 | ♂ 4,5 - ♀ 5,5,6 | Dora Šedá eminence | 0,69954% | 17.1875 | 20,75% | 25 |
| 5 | ♂ 4,5 - ♀ 5,5,6 | Atos ze Šedého dolu CS | 0,64329% | 17.1875 | 12,32% | 32 |
| 4 | ♂ 5 - ♀ 5,5,6 | Atos Břevnovská stopa CS | 0,46452% | 10.9375 | 21,29% | 14 |
| 4 | ♂ 5 - ♀ 5,5,6 | Besi Zepeř CS | 0,43411% | 10.9375 | 13,4% | 20 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 5,6 | Colt Zepeř CS | 0,21705% | 7.8125 | 13,4% | 81 |
| 9 | ♂ 5,6,6,7 - ♀ 6,6,7,7,7 | Gar z Rosíkova CS | 0,11688% | 12.5 | 20,17% | 130 |
| 13 | ♂ 5,6,6,7,7,7 - ♀ 6,6,7,7,7,7,7 | Barry z Doušova dvora CS | 0,20623% | 15.625 | 6,33% | 62 |
| 6 | ♂ 5,6 - ♀ 6,6,7,7 | Cita z Banišťa CS | 0,05364% | 9.375 | 9,86% | 27 |
| 8 | ♂ 5,6,6,7 - ♀ 6,7,7,7 | Tola z Pohraniční stráže | 0,10071% | 10.9375 | 3,4% | 37 |
| COI TOTALE: | 16,81556% |