| Nato: | 08-03-2013 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | LO1361805 |
| Microchip: | 380260041183698 |
| Madre: | FAIRY OLIM PALUS |
| Padre: | DANTE PASSO DEL LUPO |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,22% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 87.10 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 10.22 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() DANTE PASSO DEL LUPO- -COI: 23.88% |
![]() EDGAR PASSO DEL LUPOHD B -COI: 20.62% |
![]() CLOVER- -COI: 18.51% |
![]() Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
Atos Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
Besi Zepeř CSHD A -COI: 13.40% |
||||
![]() Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
Atos ze Šedého dolu CSHD A -COI: 12.32% |
|||
Dora Šedá eminence- -COI: 20.75% |
||||
![]() Cassandra ze Smaragových vodopádů- -COI: 13.15% |
![]() Colt Zepeř CSHD A -COI: 13.40% |
Ariel Lobos CS- -COI: 8.95% |
||
Exa Vopa CS- -COI: 12.32% |
||||
![]() Agarka SaberusHD A -COI: 20.03% |
Ax z Kladenské záře CS- -COI: 16.85% |
|||
Deny Šedá eminenceHD A -COI: 20.75% |
||||
![]() ARIEL PASSO DEL LUPOHD A -COI: 24.32% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
![]() CUTTHD A -COI: 19.76% |
BURAN DELLA TERRA SELVAGGIAHD B -COI: 18.51% |
|
OASIA- -COI: 17.79% |
||||
![]() ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
|||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() ZIMAHD A -COI: 19.56% |
![]() Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
Adon IrprušHD A -COI: 21.06% |
||
Ajša Nemesis CS- -COI: 20.87% |
||||
![]() Dita Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
Atos Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
|||
Besi Zepeř CSHD A -COI: 13.40% |
||||
![]() FAIRY OLIM PALUS- -COI: 22.88% |
![]() Will Passo del Lupo z Molu EsHD A ED 0COI: 18.15% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
![]() Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
Abel z Molu CSHD A -COI: 10.83% |
|||
Asta Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
![]() Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
||
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() DIVAHD B ED 0COI: 27.08% |
![]() BENHUROLIMPALUSHD B -COI: 20.28% |
![]() ARIMMINUM LAST NAVARREHD A ED 0COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() HAZENA- -COI: 19.38% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
CAMA- -COI: 18.51% |
||||
![]() AIDAHD B ED 1COI: 24.74% |
![]() ARUK- -COI: 26.32% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
||
HAZENA- -COI: 19.38% |
||||
![]() JUTA JUNIOR- -COI: 19.06% |
DAREK DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 21.28% |
|||
IUTA- -COI: 17.00% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NYARA | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| FAIRY OLIM PALUS | 2 | 6.5 | 13 | - | - | - | - | - | - |
| DIVA | 1 | 10 | 10 | - | - | - | - | - | - |
| AIDA | 3 | 6.33 | 19 | 9 (47.37%) | 55.56% | 33.33% | - | 11.11% | - |
| JUTA JUNIOR | 1 | 7 | 7 | 1 (14.29%) | - | 100% | - | - | - |
| IUTA | 4 | 3 | 12 | - | - | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NYARA | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| FAIRY OLIM PALUS | 13 | 46.15% | 53.85% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| DIVA | 10 | 40% | 60% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| AIDA | 19 | 26.32% | 73.68% | 20% | - | 68 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| JUTA JUNIOR | 7 | 42.86% | 57.14% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| IUTA | 12 | 66.67% | 33.33% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | CUTT | 0,42305% | 9.375 | 19,76% | 144 |
| 4 | ♂ 4,5 - ♀ 6,7 | Dik Břevnovská stopa CS | 0,49215% | 11.71875 | 15,75% | 14 |
| 4 | ♂ 4,5 - ♀ 6,7 | Fehérlófia Dalos Duna | 0,49864% | 11.71875 | 16,83% | 38 |
| 3 | ♂ 4,6 - ♀ 7 | Dita Břevnovská stopa CS | 0,10937% | 8.59375 | 15,75% | 14 |
| 5 | ♂ 5,5,6,7 - ♀ 7 | Besi Zepeř CS | 0,05426% | 9.375 | 13,4% | 20 |
| 5 | ♂ 5,5,6,7 - ♀ 7 | Atos Břevnovská stopa CS | 0,05807% | 9.375 | 21,29% | 14 |
| 5 | ♂ 5,6,6,7 - ♀ 6 | Ariel Lobos CS | 0,10557% | 8.59375 | 8,95% | 42 |
| 5 | ♂ 5,6,6,7 - ♀ 6 | Exa Vopa CS | 0,10721% | 8.59375 | 12,32% | 24 |
| 5 | ♂ 6 - ♀ 5,6,6,7 | Charon Šedá eminence | 0,11141% | 8.59375 | 17,24% | 120 |
| 7 | ♂ 5,6,7 - ♀ 6,7,7,7 | Atos ze Šedého dolu CS | 0,21443% | 9.375 | 12,32% | 32 |
| 5 | ♂ 5,6,7 - ♀ 7,7 | Dora Šedá eminence | 0,0583% | 7.03125 | 20,75% | 25 |
| COI TOTALE: | 2,23243% |