| Nato: | 02-02-2013 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | LO1347653 |
| Microchip: | 380260000694925 |
| Madre: | CLAIR |
| Padre: | GAR |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,39% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 91.94 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 11.14 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() GAR- -COI: 18.99% |
![]() ARONHD B ED 0COI: 17.42% |
![]() OLLISTARHD B -COI: 16.77% |
![]() Ajax Kazanova stopa- -COI: 22.92% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
Heriet z Holické pláně CSHD B -COI: 12.32% |
||||
![]() Aiva Mrazivé ticho- -COI: 12.49% |
Brix Ekar CSHD A -COI: 17.92% |
|||
Ajša Dar přírody CS- -COI: 10.79% |
||||
![]() Debira Astin ráj- -COI: 17.91% |
![]() Abel z Molu CSHD A -COI: 10.83% |
Gar z Rosíkova CSHD A -COI: 20.17% |
||
Asta z Tondova CSHD C -COI: 9.99% |
||||
![]() Asta Ladce CSHD A -COI: 25.76% |
Káj z Rosíkova CS- -COI: 31.93% |
|||
Césia Pohostinstvo CS- -COI: 0.73% |
||||
![]() YAIKA- -COI: 22.04% |
![]() DUNCANHD A -COI: 21.78% |
![]() TABORHD A -COI: 20.03% |
Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
|
GREY- -COI: 20.65% |
||||
![]() QUERISHD A -COI: 20.00% |
DOBRY DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 21.28% |
|||
Beauty Kazanova stopa- -COI: 18.39% |
||||
![]() EDEN PASSO DEL LUPO- -COI: 20.62% |
![]() CLOVER- -COI: 18.51% |
Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() Cassandra ze Smaragových vodopádů- -COI: 13.15% |
Colt Zepeř CSHD A -COI: 13.40% |
|||
Agarka SaberusHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() CLAIR- -COI: 21.51% |
![]() ATROX- -COI: 27.79% |
![]() SAREKHD A -COI: 19.38% |
![]() Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
Aras z Jundrovského boru CSHD B -COI: 14.32% |
Dina z Banišťa CSHD A -COI: 8.72% |
||||
![]() ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
|||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() RAISSA- -COI: 19.64% |
![]() ESUAL DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 28.03% |
Fehérlófia Dinon Dánon- -COI: 16.83% |
||
ASKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() OLLY- -COI: 17.79% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
Juna Hlas divočiny CS- -COI: 11.78% |
||||
![]() ANYANKAHD B -COI: 21.03% |
![]() ARIMMINUM LAST NAVARREHD A ED 0COI: 20.19% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
|
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() NIAHD B -COI: 21.29% |
![]() ROBINHOODHD A ED 0COI: 18.52% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
||
Petra Šedá eminenceHD A -COI: 14.53% |
||||
![]() SHARON- -COI: 20.00% |
DOBRY DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 21.28% |
|||
Bessy Kazanova Stopa- -COI: 18.39% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FELUWOLF RANIA | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| CLAIR | 4 | 5.25 | 21 | 1 (4.76%) | 100% | - | - | - | - |
| ANYANKA | 5 | 6.4 | 32 | 8 (25%) | 62.5% | 25% | - | 12.5% | - |
| NIA | 4 | 6.5 | 26 | 9 (34.62%) | 44.44% | 11.11% | 22.22% | 22.22% | - |
| SHARON | 1 | 5 | 5 | 4 (80%) | 25% | 50% | - | 25% | - |
| Bessy Kazanova Stopa | 1 | 3 | 3 | 1 (33.33%) | 100% | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FELUWOLF RANIA | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| CLAIR | 21 | 61.9% | 38.1% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ANYANKA | 32 | 56.25% | 43.75% | 5.56% | - | 72 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| NIA | 26 | 46.15% | 53.85% | 8.33% | - | 70 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| SHARON | 5 | 40% | 60% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Bessy Kazanova Stopa | 3 | - | 100% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | CLOVER | 0,44412% | 9.375 | 18,51% | 91 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 4,5 | Charon Šedá eminence | 0,33422% | 10.9375 | 17,24% | 120 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 6 | Abel z Molu CS | 0,21273% | 7.8125 | 10,83% | 17 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | DOBRY DELLA TERRA SELVAGGIA | 0,22643% | 6.25 | 21,28% | 17 |
| 4 | ♂ 5 - ♀ 5,6,6 | Dik Břevnovská stopa CS | 0,3281% | 9.375 | 15,75% | 14 |
| 5 | ♂ 5,6 - ♀ 5,6,6 | Fehérlófia Dalos Duna | 0,44323% | 10.9375 | 16,83% | 38 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 5,6 | Fehérlófia Dinon Dánon | 0,11081% | 6.25 | 16,83% | 25 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 6,6 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,22614% | 7.8125 | 18,08% | 83 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,7 | Káj z Rosíkova CS | 0,19319% | 5.46875 | 31,93% | 42 |
| 4 | ♂ 5,7 - ♀ 6,7 | Colt Zepeř CS | 0,16279% | 6.25 | 13,4% | 81 |
| 3 | ♂ 5,7 - ♀ 7 | Agarka Saberus | 0,05732% | 4.6875 | 20,03% | 19 |
| 9 | ♂ 5,7,7 - ♀ 7,7,7,7,7,7 | Gar z Rosíkova CS | 0,29221% | 9.375 | 20,17% | 130 |
| COI TOTALE: | 2,90723% |