| Nato: | 01-10-1985 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | ?sHPK 331/85 |
| Microchip: | - |
| Madre: | Acarka Bropa CS |
| Padre: | Atos z Belešova CS |
| Allevatore: | Vopa |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 26.8% Powered by WGI LAB |
| COI: | 12,4% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 67.74 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 5.23 % Powered by WGI LAB | Selezione: | A63 E3 Of P3 |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|---|---|---|---|---|
| Asi Vopa CS x Brix Vopa 1988-09-11 | |||||
| Ajax z La Pa ♂ | - | - | - | - | |
| Amur z La Pa ♂ | - | - | - | - | |
| Amor z La Pa ♂ | - | - | - | - | |
| Axel z La Pa ♂ | - | - | - | - | |
| Avar z La Pa ♂ | - | - | - | - | |
| Asta z La Pa ♁ | - | - | - | - | |
| Alan z La Pa ♂ | - | - | - | - | |
| Argo z La Pa ♂ | - | - | - | - | |
| Arina z La Pa ♁ | - | - | - | - | |
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Asi Vopa CS | 1 | 9 | 9 | - | - | - | - | - | - |
| Acarka Bropa CS | 3 | 7.33 | 22 | - | - | - | - | - | - |
| Brixa z Pohraniční stráže | 1 | 8 | 8 | - | - | - | - | - | - |
| Astra z Pohraniční stráže | 4 | 1.75 | 7 | 1 (14.29%) | 100% | - | - | - | - |
| Mola z Pohraniční stráže | 1 | 1 | 1 | - | - | - | - | - | - |
| Suna z Pohraniční stráže | 1 | 2 | 2 | - | - | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Asi Vopa CS | 9 | 77.78% | 22.22% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Acarka Bropa CS | 22 | 50% | 50% | 18.18% | 63.64% | 66.5 cm | 55.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Brixa z Pohraniční stráže | 8 | 75% | 25% | 16.67% | 100% | 62 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Astra z Pohraniční stráže | 7 | 28.57% | 71.43% | - | 80% | - | 30.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Mola z Pohraniční stráže | 1 | - | 100% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Suna z Pohraniční stráže | 2 | - | 100% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 2 - ♀ 3 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 7,8125% | 37.5 | 25% | 246 |
| 5 | ♂ 3,4,5 - ♀ 4,5 | Xavan z Pohraniční stráže | 0,58594% | 31.25 | 0% | 3 |
| 3 | ♂ 4,5 - ♀ 5 | Alma Soleg CS (PT) | 0,19531% | 12.5 | 0% | 2 |
| 7 | ♂ 4,5,5,6,6 - ♀ 5,6 | Xela z Pohraniční stráže (F3) | 0,39063% | 20.3125 | 0% | 4 |
| 6 | ♂ 4,5,6 - ♀ 5,6,6 | Sarik (Canis Lupus) | 0,29297% | 17.1875 | 0% | 2 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 4,6 | Odon z Pohraniční stráže (F2-F4) | 0,4921% | 10.9375 | 0,78% | 16 |
| 12 | ♂ 5,6,6,6,7,7,7 - ♀ 5,6,7,7,7 | Arno z z Pohraniční stráže (PT) | 0,73242% | 17.1875 | 0% | 9 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 6,6 | Ink z SNB CS (F2) | 0,19531% | 7.8125 | 0% | 6 |
| 8 | ♂ 5,6,6,7,7 - ♀ 6,7,7 | Tiva z Pohraniční stráže (F2) | 0,04883% | 10.9375 | 0% | 2 |
| 5 | ♂ 6,7 - ♀ 5,7,7 | Ajax vom alten Pleen (PT) | 0,14648% | 7.03125 | 0% | 2 |
| 5 | ♂ 6,7 - ♀ 5,7,7 | Ura z SNB CS (F1) | 0,14648% | 7.03125 | 0% | 2 |
| COI TOTALE: | 11,03897% |