| Nato: | 10-01-2013 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | LO1342342 |
| Microchip: | 380260080058531 |
| Madre: | ALMEIRA |
| Padre: | ALEXANDER |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27% Powered by WGI LAB |
| COI: | 22,98% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 85.48 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 11.88 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() ALEXANDER- -COI: 22.66% |
![]() IAGO- -COI: 26.01% |
![]() WOLFHD B -COI: 24.62% |
![]() RAZIT- -COI: 19.78% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
Kama Hlas divočiny CS- -COI: 21.63% |
||||
![]() BRISKA- -COI: 19.38% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
ASKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() SCHILA PASSO DEL LUPOHD A -COI: 22.15% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
||
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() NAZKAHD B -COI: 20.00% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
Carmen Vlčí stezka- -COI: 19.83% |
||||
![]() CHEUENNEHD A ED 0COI: 21.69% |
![]() ARIMMINUM JOSHUATREEHD B ED 0COI: 23.15% |
![]() Crying Wolf Robin HoodHD A -COI: 34.28% |
Crying Wolf GalibaHD B -COI: 23.91% |
|
Moňa z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 35.49% |
||||
![]() ARIMMINUM VEGAHD B ED 0COI: 24.93% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
|||
ARIMMINUM ISTARKETTYPRYHD A -COI: 19.63% |
||||
![]() ARIMMINUM DAKOTA- -COI: 18.96% |
![]() ARIMMINUM LAST NAVARREHD A ED 0COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Quini Šedá eminenceHD A ED 0COI: 14.53% |
Arne z Města HenbrštajnůHD B -COI: 16.08% |
|||
Haidy Šedá eminenceHD A -COI: 10.00% |
||||
![]() ALMEIRA- -COI: 19.15% |
![]() Tesák z Molu EsHD B ED 0COI: 18.35% |
![]() Nord Šedá eminenceHD A -COI: 14.33% |
![]() Flik Šedá eminenceHD A -COI: 16.62% |
Eramis Vopa CS- -COI: 12.32% |
Coda Šedá eminenceHD A -COI: 21.23% |
||||
![]() Haidy Šedá eminenceHD A -COI: 10.00% |
Gar z Rosíkova CSHD A -COI: 20.17% |
|||
Eta Pohostinstvo CSHD D -COI: 9.98% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
![]() Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
||
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() GIUSY L'AMICO DEL LUPOHD A ED 0COI: 24.14% |
![]() CLEITON PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 24.32% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
|
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() ZIMAHD A -COI: 19.56% |
Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
|||
Dita Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
||||
![]() REPKA- -COI: 19.78% |
![]() CLOVER- -COI: 18.51% |
Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() Kama Hlas divočiny CS- -COI: 21.63% |
Alko Volání roduHD A -COI: 18.97% |
|||
Farna Jimili CS- -COI: 23.91% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PANCHO | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ALEXANDER | 4 | 5 | 20 | 3 (15%) | 33.33% | 66.67% | - | - | - |
| IAGO | 1 | 6 | 6 | - | - | - | - | - | - |
| WOLF | 3 | 6.33 | 19 | 5 (26.32%) | 60% | 20% | 20% | - | - |
| RAZIT | 1 | 7 | 7 | 3 (42.86%) | 33.33% | 33.33% | 33.33% | - | - |
| CLOVER | 12 | 7.58 | 91 | 24 (26.37%) | 54.17% | 37.5% | 4.17% | 4.17% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PANCHO | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ALEXANDER | 20 | 50% | 50% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| IAGO | 6 | 50% | 50% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| WOLF | 19 | 36.84% | 63.16% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| RAZIT | 7 | 85.71% | 14.29% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| CLOVER | 91 | 51.65% | 48.35% | 8.51% | 13.64% | 69 cm | 63.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | MIKY PASSO DEL LUPO | 0,87186% | 12.5 | 23,85% | 184 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | CLOVER | 0,44412% | 9.375 | 18,51% | 91 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Kama Hlas divočiny CS | 0,45842% | 9.375 | 21,63% | 32 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Haidy Šedá eminence | 0,42201% | 9.375 | 10% | 27 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 4 | Ambra Vlčí naděje | 0,6708% | 10.9375 | 19,57% | 68 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 5 | CUTT | 0,21152% | 9.375 | 19,76% | 144 |
| 6 | ♂ 5,5,6,7,7 - ♀ 7 | Charon Šedá eminence | 0,11141% | 10.15625 | 17,24% | 120 |
| 5 | ♂ 6,6,6 - ♀ 5,6 | Dik Břevnovská stopa CS | 0,21873% | 9.375 | 15,75% | 14 |
| 5 | ♂ 6,6,6 - ♀ 5,6 | Fehérlófia Dalos Duna | 0,22162% | 9.375 | 16,83% | 38 |
| 6 | ♂ 6,7 - ♀ 5,7,7,7 | Gar z Rosíkova CS | 0,05844% | 7.8125 | 20,17% | 130 |
| 4 | ♂ 7,7 - ♀ 5,7 | Dita Břevnovská stopa CS | 0,10937% | 5.46875 | 15,75% | 14 |
| COI TOTALE: | 3,79829% |