| Nato: | 05-01-2013 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | LO1326207 |
| Microchip: | 380260041064811 |
| Madre: | CHIMERA |
| Padre: | BLUE JAI |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.9% Powered by WGI LAB |
| COI: | 25,85% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 80.65 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 11.78 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() BLUE JAI- -COI: 19.71% |
![]() Crying Wolf EchoHD A ED 0COI: 24.05% |
![]() Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
![]() Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
Artex Radov dvorHD A -COI: 25.81% |
Brita ČičkyHD A -COI: 18.66% |
||||
![]() Dáša Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
Cagi od ÚhoštěHD A -COI: 18.46% |
|||
Grace Kollárov dvorHD A -COI: 29.79% |
||||
![]() Arys z OravyHD A -COI: 25.96% |
![]() Casanova Zlatá žilaHD A -COI: 22.52% |
Axel Imad Issa- -COI: 19.12% |
||
Asta od Grandtnerov CS- -COI: 19.86% |
||||
![]() Grácia DórHD A -COI: 19.70% |
Omar z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 31.05% |
|||
Chasa Ruskov dvor CS- -COI: 13.12% |
||||
![]() IRIS PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
![]() CUTTHD A -COI: 19.76% |
BURAN DELLA TERRA SELVAGGIAHD B -COI: 18.51% |
|
OASIA- -COI: 17.79% |
||||
![]() ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
|||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
![]() Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
Adon IrprušHD A -COI: 21.06% |
||
Ajša Nemesis CS- -COI: 20.87% |
||||
![]() GLADIAHD B -COI: 20.65% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() CHIMERA- -COI: 23.71% |
![]() ARIMMINUM WAKANHD A ED 0COI: 20.70% |
![]() QUAN PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 19.01% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() Dona spod ĎumbieraHD A ED 0COI: 24.00% |
Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
|||
Arys z OravyHD A -COI: 25.96% |
||||
![]() ARIMMINUM ODETTEHD A ED 0COI: 20.00% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
||
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() UNDRA PASSO DEL LUPOHD B ED 0COI: 22.57% |
![]() CNAYTUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
|
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
|||
GLADIAHD B -COI: 20.65% |
||||
![]() BIANCA PASSO DEL LUPOHD A -COI: 18.82% |
![]() EDGAR PASSO DEL LUPOHD B -COI: 20.62% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
||
Cassandra ze Smaragových vodopádů- -COI: 13.15% |
||||
![]() Kama Hlas divočiny CS- -COI: 21.63% |
Alko Volání roduHD A -COI: 18.97% |
|||
Farna Jimili CS- -COI: 23.91% |
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NIKITA | 1 | 2 | 2 | - | - | - | - | - | - |
| CHIMERA | 1 | 1 | 1 | - | - | - | - | - | - |
| UNDRA PASSO DEL LUPO | 4 | 5.75 | 23 | 11 (47.83%) | 36.36% | - | - | - | - |
| BIANCA PASSO DEL LUPO | 2 | 8.5 | 17 | 6 (35.29%) | 50% | 50% | - | - | - |
| Kama Hlas divočiny CS | 7 | 4.57 | 32 | 11 (34.38%) | 72.73% | 27.27% | - | - | - |
| Farna Jimili CS | 10 | 7.7 | 77 | 14 (18.18%) | 28.57% | - | 28.57% | 14.29% | 28.57% |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NIKITA | 2 | 100% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| CHIMERA | 1 | - | 100% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| UNDRA PASSO DEL LUPO | 23 | 60.87% | 39.13% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| BIANCA PASSO DEL LUPO | 17 | 17.65% | 82.35% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Kama Hlas divočiny CS | 32 | 40.63% | 59.38% | 15.38% | 5.26% | 71.5 cm | 64 cm | - | - | - | - | - | - |
| Farna Jimili CS | 77 | 53.25% | 46.75% | 21.95% | 13.89% | 68.1 cm | 62.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 4 | FENDY PASSO DEL LUPO | 1,67933% | 18.75 | 20,03% | 38 |
| 3 | ♂ 3 - ♀ 4,4 | MIKY PASSO DEL LUPO | 3,48744% | 25 | 23,85% | 184 |
| 2 | ♂ 3 - ♀ 5 | Arys z Oravy | 0,95371% | 15.625 | 25,96% | 32 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Dixon Radov Dvor | 0,46474% | 9.375 | 23,87% | 19 |
| 6 | ♂ 5,5 - ♀ 6,6,6,6 | Fehérlófia Dalos Duna | 0,55404% | 12.5 | 16,83% | 38 |
| 4 | ♂ 5 - ♀ 6,6,6 | Dik Břevnovská stopa CS | 0,10937% | 7.8125 | 15,75% | 14 |
| 5 | ♂ 5,6 - ♀ 6,7,7 | Charon Šedá eminence | 0,11141% | 7.8125 | 17,24% | 120 |
| 2 | ♂ 7 - ♀ 5 | Farna Jimili CS | 0,05919% | 3.90625 | 23,91% | 77 |
| COI TOTALE: | 7,62638% |