| Nato: | 30-12-2012 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | LO1332202 |
| Microchip: | - |
| Madre: | PRISKA PASSO DEL LUPO |
| Padre: | DUMBAR |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | -9% Powered by WGI LAB |
| COI: | 15,14% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 72.58 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 9.04 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() DUMBARHD B -COI: 40.29% |
![]() ICE- -COI: 23.54% |
![]() Bron Vlčí stezka- -COI: 19.24% |
![]() Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
Atos Heol CS- -COI: 12.32% |
Ajka od Grandtnerov CS- -COI: 19.86% |
||||
![]() Cina ze Slivníku CSHD B -COI: 18.79% |
Gar z Rosíkova CSHD A -COI: 20.17% |
|||
Aska Jimili CS- -COI: 12.42% |
||||
![]() OLGA- -COI: 16.77% |
![]() Ajax Kazanova stopa- -COI: 22.92% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
||
Heriet z Holické pláně CSHD B -COI: 12.32% |
||||
![]() Aiva Mrazivé ticho- -COI: 12.49% |
Brix Ekar CSHD A -COI: 17.92% |
|||
Ajša Dar přírody CS- -COI: 10.79% |
||||
![]() AKAYSHA- -COI: 18.81% |
![]() ICE- -COI: 23.54% |
![]() Bron Vlčí stezka- -COI: 19.24% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
|
Cina ze Slivníku CSHD B -COI: 18.79% |
||||
![]() OLGA- -COI: 16.77% |
Ajax Kazanova stopa- -COI: 22.92% |
|||
Aiva Mrazivé ticho- -COI: 12.49% |
||||
![]() ANTINEA- -COI: 17.69% |
![]() DARK- -COI: 19.39% |
Akela Stříbrný Killig- -COI: 18.58% |
||
Axa z Ponického dvora- -COI: 17.02% |
||||
![]() Camei ze Smaragových vodopádůHD E -COI: 13.15% |
Colt Zepeř CSHD A -COI: 13.40% |
|||
Agarka SaberusHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() PRISKA PASSO DEL LUPO- -COI: 12.84% |
![]() CNAYTUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
![]() CUTTHD A -COI: 19.76% |
BURAN DELLA TERRA SELVAGGIAHD B -COI: 18.51% |
OASIA- -COI: 17.79% |
||||
![]() ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
|||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
![]() Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
Adon IrprušHD A -COI: 21.06% |
||
Ajša Nemesis CS- -COI: 20.87% |
||||
![]() GLADIAHD B -COI: 20.65% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() SANIKA PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 0.00% |
![]() LION PASSO DEL LUPOHD A -COI: 22.80% |
![]() Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
Adon IrprušHD A -COI: 21.06% |
|
Ajša Nemesis CS- -COI: 20.87% |
||||
![]() Kama Hlas divočiny CS- -COI: 21.63% |
Alko Volání roduHD A -COI: 18.97% |
|||
Farna Jimili CS- -COI: 23.91% |
||||
![]() ALASKA- -COI: 0.00% |
- |
- |
||
- |
||||
- |
- |
|||
- |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ARTUR | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| DUMBAR | 2 | 7.5 | 15 | 2 (13.33%) | 50% | - | 50% | - | - |
| ICE | 7 | 5.14 | 36 | 3 (8.33%) | - | 66.67% | - | - | 33.33% |
| Bron Vlčí stezka | 5 | 6.6 | 33 | 3 (9.09%) | 66.67% | 33.33% | - | - | - |
| Amur z Ďáblova kaňonu CS | 16 | 5.19 | 83 | 21 (25.3%) | 38.1% | 14.29% | 14.29% | 14.29% | 19.05% |
| Atos Heol CS | 7 | 5.43 | 38 | 13 (34.21%) | 46.15% | 7.69% | 15.38% | 23.08% | 7.69% |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ARTUR | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| DUMBAR | 15 | 66.67% | 33.33% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ICE | 36 | 58.33% | 41.67% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Bron Vlčí stezka | 33 | 60.61% | 39.39% | - | 7.69% | - | 63 cm | - | - | - | - | - | - |
| Amur z Ďáblova kaňonu CS | 83 | 62.65% | 37.35% | 26.92% | 38.71% | 66.9 cm | 61.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Atos Heol CS | 38 | 47.37% | 52.63% | 16.67% | 30% | 66.7 cm | 62.2 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 6 | ♂ 5,6,6,7 - ♀ 6,6 | Atos Heol CS | 0,21443% | 10.15625 | 12,32% | 38 |
| 7 | ♂ 5,6,7,7 - ♀ 7,7,7 | Gar z Rosíkova CS | 0,17533% | 8.59375 | 20,17% | 130 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 7 | Colt Zepeř CS | 0,05426% | 3.90625 | 13,4% | 81 |
| COI TOTALE: | 0,44402% |