| Nato: | 20-12-2012 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | LO1330588 |
| Microchip: | #### |
| Madre: | NUBE |
| Padre: | ORSO |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 28.2% Powered by WGI LAB |
| COI: | 40,66% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 72.58 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 10.07 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() ORSO- -COI: 21.60% |
![]() THORHD B ED 0COI: 21.51% |
![]() ATROX- -COI: 27.79% |
![]() SAREKHD A -COI: 19.38% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() RAISSA- -COI: 19.64% |
ESUAL DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 28.03% |
|||
OLLY- -COI: 17.79% |
||||
![]() ANYANKAHD B -COI: 21.03% |
![]() ARIMMINUM LAST NAVARREHD A ED 0COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() NIAHD B -COI: 21.29% |
ROBINHOODHD A ED 0COI: 18.52% |
|||
SHARON- -COI: 20.00% |
||||
![]() NUBEHD A -COI: 19.45% |
![]() Berserker z PeronowkiHD A ED 0COI: 19.35% |
![]() Borko Kollárov dvorHD A -COI: 28.56% |
Omar z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 31.05% |
|
Eda SlňavaHD A -COI: 29.63% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() RASKAHD B ED 0COI: 17.11% |
![]() Bazilišek Mrazivé tichoHD B -COI: 14.56% |
Adon IrprušHD A -COI: 21.06% |
||
Ajša Dar přírody CS- -COI: 10.79% |
||||
![]() ARIMMINUM I'NAHANIHD A -COI: 19.63% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() NUBEHD A -COI: 19.45% |
![]() Berserker z PeronowkiHD A ED 0COI: 19.35% |
![]() Borko Kollárov dvorHD A -COI: 28.56% |
![]() Omar z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 31.05% |
Cézar od Pavlišina CS- -COI: 36.18% |
Flota z Rosíkova CS- -COI: 11.03% |
||||
![]() Eda SlňavaHD A -COI: 29.63% |
Macek z Rosíkova CS- -COI: 22.54% |
|||
Chizma z Rosíkova CS- -COI: 20.35% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
![]() Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
||
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
Abel z Molu CSHD A -COI: 10.83% |
|||
Asta Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
||||
![]() RASKAHD B ED 0COI: 17.11% |
![]() Bazilišek Mrazivé tichoHD B -COI: 14.56% |
![]() Adon IrprušHD A -COI: 21.06% |
Adon Kanakor CSHD A -COI: 16.81% |
|
Fabi Jimili CS- -COI: 23.91% |
||||
![]() Ajša Dar přírody CS- -COI: 10.79% |
Ariel Lobos CS- -COI: 8.95% |
|||
Aka z Pačesova sadu CS- -COI: 10.08% |
||||
![]() ARIMMINUM I'NAHANIHD A -COI: 19.63% |
![]() Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
Aras z Jundrovského boru CSHD B -COI: 14.32% |
||
Dina z Banišťa CSHD A -COI: 8.72% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DORA | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| NUBE | 2 | 6 | 12 | 2 (16.67%) | 100% | - | - | - | - |
| RASKA | 2 | 7 | 14 | 4 (28.57%) | 75% | 25% | - | - | - |
| ARIMMINUM I'NAHANI | 4 | 6.5 | 26 | 6 (23.08%) | 66.67% | 16.67% | - | 16.67% | - |
| Ambra Vlčí naděje | 10 | 6.8 | 68 | 39 (57.35%) | 66.67% | 30.77% | 2.56% | - | - |
| Cira Volání rodu | 3 | 6.33 | 19 | 5 (26.32%) | 20% | 20% | 40% | 20% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DORA | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| NUBE | 12 | 66.67% | 33.33% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| RASKA | 14 | 64.29% | 35.71% | - | 20% | - | 67 cm | - | - | - | - | - | - |
| ARIMMINUM I'NAHANI | 26 | 46.15% | 53.85% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Ambra Vlčí naděje | 68 | 36.76% | 63.24% | 16% | 13.95% | 70.5 cm | 64.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Cira Volání rodu | 19 | 47.37% | 52.63% | 44.44% | 30% | 69.3 cm | 65 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 2 - ♀ 1 | NUBE | 25,85813% | 75 | 19,45% | 12 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 4 | Ambra Vlčí naděje | 0,4472% | 12.5 | 19,57% | 68 |
| 4 | ♂ 5,5,6 - ♀ 4 | Charon Šedá eminence | 0,66844% | 14.0625 | 17,24% | 120 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 4 | Amálka od Buližníku CS | 0,21903% | 10.9375 | 16,21% | 29 |
| 3 | ♂ 6,7 - ♀ 5 | Bety Zepeř CS | 0,05426% | 5.46875 | 13,4% | 12 |
| 4 | ♂ 6,7,7 - ♀ 5 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,11307% | 6.25 | 18,08% | 83 |
| COI TOTALE: | 27,52468% |