| Nato: | 21-10-2012 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | LO137124 |
| Microchip: | 380260002016232 |
| Madre: | AKIRA |
| Padre: | FIEVEL |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | PINI MARZIA |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.5% Powered by WGI LAB |
| COI: | 28,13% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 61.29 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 7.09 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CRISTAL-RAJA L'AMICO DEL LUPO | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| AKIRA | 3 | 2.67 | 8 | 2 (25%) | 50% | 50% | - | - | - |
| BENNY PASSO DEL LUPO | 4 | 4.75 | 19 | - | - | - | - | - | - |
| LEGRA | 6 | 7 | 42 | 6 (14.29%) | 83.33% | 16.67% | - | - | - |
| Cassandra ze Smaragových vodopádů | 2 | 7.5 | 15 | 3 (20%) | 66.67% | 33.33% | - | - | - |
| Agarka Saberus | 4 | 4.75 | 19 | 6 (31.58%) | 16.67% | - | - | 16.67% | 66.67% |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CRISTAL-RAJA L'AMICO DEL LUPO | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| AKIRA | 8 | 50% | 50% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| BENNY PASSO DEL LUPO | 19 | 36.84% | 63.16% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| LEGRA | 42 | 52.38% | 47.62% | 4.55% | 5% | 64 cm | 64 cm | - | - | - | - | - | - |
| Cassandra ze Smaragových vodopádů | 15 | 46.67% | 53.33% | 14.29% | 25% | 67 cm | 63.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Agarka Saberus | 19 | 52.63% | 47.37% | 30% | 11.11% | 69.7 cm | 63 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 3 | CLOVER | 3,55295% | 25 | 18,51% | 91 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 3 | CUTT | 1,69218% | 18.75 | 19,76% | 144 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Carmen Vlčí stezka | 0,90582% | 12.5 | 19,83% | 26 |
| 6 | ♂ 4,5,6 - ♀ 4,4,5 | Charon Šedá eminence | 3,7878% | 26.5625 | 17,24% | 120 |
| 3 | ♂ 4,5 - ♀ 4 | Dik Břevnovská stopa CS | 0,43746% | 15.625 | 15,75% | 14 |
| 4 | ♂ 4,5,5 - ♀ 4 | Fehérlófia Dalos Duna | 0,88647% | 18.75 | 16,83% | 38 |
| 6 | ♂ 5,6,6,7 - ♀ 5,6 | Atos ze Šedého dolu CS | 0,16082% | 11.71875 | 12,32% | 32 |
| 6 | ♂ 5,6,6,7 - ♀ 5,6 | Dora Šedá eminence | 0,17489% | 11.71875 | 20,75% | 25 |
| 5 | ♂ 5,6,7 - ♀ 5,6 | Besi Zepeř CS | 0,16279% | 10.15625 | 13,4% | 20 |
| 5 | ♂ 5,6,7 - ♀ 5,6 | Atos Břevnovská stopa CS | 0,1742% | 10.15625 | 21,29% | 14 |
| 3 | ♂ 7 - ♀ 5,6 | Colt Zepeř CS | 0,05426% | 5.46875 | 13,4% | 81 |
| COI TOTALE: | 11,98965% |