| Nato: | 12-04-2012 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | LO1275773 |
| Microchip: | #### |
| Madre: | VAM-SAFIRA |
| Padre: | ARIMMINUM OLCAN |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.3% Powered by WGI LAB |
| COI: | 24,91% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 90.32 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 10.46 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() ARIMMINUM OLCANHD A ED 0COI: 20.00% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
![]() Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
Ars z Vel'kej Fatry CS- -COI: 25.76% |
Bona ze Šedého dolu CS- -COI: 10.56% |
||||
![]() Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
Athos Chocholan- -COI: 19.29% |
|||
Unka z Rosíkova CS- -COI: 30.76% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
![]() Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
||
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
Abel z Molu CSHD A -COI: 10.83% |
|||
Asta Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
![]() Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
![]() Alan Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
Ben z Vlčí pláně CSHD A -COI: 12.16% |
|
Brita od Pavlišina CSHD A -COI: 25.33% |
||||
![]() Alma z Kladenské záře CSHD B -COI: 16.85% |
Atos Salex CS- -COI: 1.78% |
|||
Ara Vopa CS- -COI: 12.40% |
||||
![]() Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
![]() Atos ze Šedého dolu CSHD A -COI: 12.32% |
Barry z Doušova dvora CS- -COI: 6.33% |
||
Aba Vopa CS- -COI: 12.40% |
||||
![]() Dyna ze Slivníku CSHD A -COI: 18.79% |
Gar z Rosíkova CSHD A -COI: 20.17% |
|||
Aska Jimili CS- -COI: 12.42% |
||||
![]() VAM-SAFIRAHD B ED 0COI: 24.99% |
![]() ANOUKTRISTANHD B ED 0COI: 20.28% |
![]() ARIMMINUM LAST NAVARREHD A ED 0COI: 20.19% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() HDAANKAHD A ED 0COI: 19.38% |
![]() Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
Aras z Jundrovského boru CSHD B -COI: 14.32% |
||
Dina z Banišťa CSHD A -COI: 8.72% |
||||
![]() CAMA- -COI: 18.51% |
Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
|||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() ARIMMINUM LAKSHMIHD A ED 1COI: 21.57% |
![]() GREYWOLF PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
|
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
|||
GLADIAHD B -COI: 20.65% |
||||
![]() ARIMMINUM ZOEHD A ED 0COI: 21.29% |
![]() Dak z RosíkovaHD A -COI: 28.86% |
Bux z Krotkovského dvora CS- -COI: 35.55% |
||
Vebi z Rosíkova- -COI: 29.63% |
||||
![]() ARIMMINUM LADAHD A ED 0COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PRIMAVERA | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| VAM-SAFIRA | 1 | 6 | 6 | 1 (16.67%) | - | 100% | - | - | - |
| ARIMMINUM LAKSHMI | 2 | 6 | 12 | 4 (33.33%) | 50% | 50% | - | - | - |
| ARIMMINUM ZOE | 4 | 3.5 | 14 | 4 (28.57%) | 75% | 25% | - | - | - |
| ARIMMINUM LADA | 2 | 6.5 | 13 | 7 (53.85%) | 71.43% | 28.57% | - | - | - |
| Ambra Vlčí naděje | 10 | 6.8 | 68 | 39 (57.35%) | 66.67% | 30.77% | 2.56% | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PRIMAVERA | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| VAM-SAFIRA | 6 | 16.67% | 83.33% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARIMMINUM LAKSHMI | 12 | 50% | 50% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARIMMINUM ZOE | 14 | 64.29% | 35.71% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARIMMINUM LADA | 13 | 38.46% | 61.54% | - | 12.5% | - | 63 cm | - | - | - | - | - | - |
| Ambra Vlčí naděje | 68 | 36.76% | 63.24% | 16% | 13.95% | 70.5 cm | 64.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | ♂ 2 - ♀ 4,5 | Ambra Vlčí naděje | 5,36638% | 34.375 | 19,57% | 68 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 5,6 | Amálka od Buližníku CS | 0,65708% | 10.9375 | 16,21% | 29 |
| 6 | ♂ 4 - ♀ 6,6,7,7,7 | Atos ze Šedého dolu CS | 0,42886% | 11.71875 | 12,32% | 32 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,7 | Bety Zepeř CS | 0,16279% | 5.46875 | 13,4% | 12 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,7 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,1696% | 5.46875 | 18,08% | 83 |
| 5 | ♂ 5,6 - ♀ 7,7,7 | Ben z Vlčí pláně CS | 0,10791% | 7.03125 | 12,16% | 19 |
| 6 | ♂ 5,6 - ♀ 7,7,7,7 | Gar z Rosíkova CS | 0,17533% | 7.8125 | 20,17% | 130 |
| 6 | ♂ 5,6 - ♀ 7,7,7,7 | Brita od Pavlišina CS | 0,18229% | 7.8125 | 25,33% | 17 |
| 7 | ♂ 5,6,7,7 - ♀ 7,7,7 | Barry z Doušova dvora CS | 0,05156% | 8.59375 | 6,33% | 62 |
| COI TOTALE: | 7,30181% |