| Nato: | 07-07-2011 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | LO11128698 |
| Microchip: | 380260040655915 |
| Madre: | SAFIRA |
| Padre: | RAZY |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27% Powered by WGI LAB |
| COI: | 28,66% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 66.13 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 8.50 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() RAZY- -COI: 31.48% |
![]() EDGAR PASSO DEL LUPOHD B -COI: 20.62% |
![]() CLOVER- -COI: 18.51% |
![]() Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
Atos Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
Besi Zepeř CSHD A -COI: 13.40% |
||||
![]() Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
Atos ze Šedého dolu CSHD A -COI: 12.32% |
|||
Dora Šedá eminence- -COI: 20.75% |
||||
![]() Cassandra ze Smaragových vodopádů- -COI: 13.15% |
![]() Colt Zepeř CSHD A -COI: 13.40% |
Ariel Lobos CS- -COI: 8.95% |
||
Exa Vopa CS- -COI: 12.32% |
||||
![]() Agarka SaberusHD A -COI: 20.03% |
Ax z Kladenské záře CS- -COI: 16.85% |
|||
Deny Šedá eminenceHD A -COI: 20.75% |
||||
![]() VEDAHD B -COI: 20.13% |
![]() CLOVER- -COI: 18.51% |
![]() Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
Atos Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
|
Besi Zepeř CSHD A -COI: 13.40% |
||||
![]() Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
Atos ze Šedého dolu CSHD A -COI: 12.32% |
|||
Dora Šedá eminence- -COI: 20.75% |
||||
![]() Juna Hlas divočiny CS- -COI: 11.78% |
![]() Colt Zepeř CSHD A -COI: 13.40% |
Ariel Lobos CS- -COI: 8.95% |
||
Exa Vopa CS- -COI: 12.32% |
||||
![]() Farna Jimili CS- -COI: 23.91% |
Dan Balmar CS- -COI: 16.94% |
|||
Alda od Pavlišina CS- -COI: 25.33% |
||||
![]() SAFIRA- -COI: 23.49% |
![]() BRIXI CASA DELLA ROSA- -COI: 19.87% |
![]() Ajax od Tištínského potokaHD A -COI: 18.89% |
![]() Kolt Šedá eminenceHD B -COI: 16.62% |
Atos ze Šedého dolu CSHD A -COI: 12.32% |
Coda Šedá eminenceHD A -COI: 21.23% |
||||
![]() Orka Šedá eminenceHD A -COI: 14.53% |
Arne z Města HenbrštajnůHD B -COI: 16.08% |
|||
Haidy Šedá eminenceHD A -COI: 10.00% |
||||
![]() VEDAHD B -COI: 20.13% |
![]() CLOVER- -COI: 18.51% |
Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() Juna Hlas divočiny CS- -COI: 11.78% |
Colt Zepeř CSHD A -COI: 13.40% |
|||
Farna Jimili CS- -COI: 23.91% |
||||
![]() SHIELA- -COI: 16.16% |
![]() Batt Malý BysterecHD A -COI: 21.74% |
![]() Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
Omar z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 31.05% |
|
Asta Šinárikov dvor CS- -COI: 10.28% |
||||
![]() Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
Elbow zo Sennej- -COI: 20.49% |
|||
Flora Ruskov Dvor CS- -COI: 12.29% |
||||
![]() IUNAHD A ED 0COI: 19.47% |
![]() Handy od ÚhoštěHD B -COI: 17.40% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Assisi z DehnicHD A -COI: 15.67% |
||||
![]() VEDAHD B -COI: 20.13% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
|||
Juna Hlas divočiny CS- -COI: 11.78% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| TALA | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| SAFIRA | 3 | 5 | 15 | - | - | - | - | - | - |
| SHIELA | 4 | 4.75 | 19 | 3 (15.79%) | 33.33% | 33.33% | 33.33% | - | - |
| IUNA | 4 | 4.25 | 17 | 6 (35.29%) | 100% | - | - | - | - |
| VEDA | 4 | 6.5 | 26 | 6 (23.08%) | 66.67% | 33.33% | - | - | - |
| Juna Hlas divočiny CS | 5 | 6.8 | 34 | 6 (17.65%) | 16.67% | 50% | 16.67% | 16.67% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| TALA | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| SAFIRA | 15 | 66.67% | 33.33% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| SHIELA | 19 | 47.37% | 52.63% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| IUNA | 17 | 41.18% | 58.82% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| VEDA | 26 | 65.38% | 34.62% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Juna Hlas divočiny CS | 34 | 41.18% | 58.82% | - | 5% | - | 64 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | ♂ 2 - ♀ 3,4 | VEDA | 10,52803% | 43.75 | 20,13% | 26 |
| 4 | ♂ 3,3 - ♀ 4,5 | CLOVER | 2,66472% | 34.375 | 18,51% | 91 |
| 4 | ♂ 4,4 - ♀ 5,6 | Colt Zepeř CS | 0,65116% | 17.1875 | 13,4% | 81 |
| 5 | ♂ 5,5 - ♀ 5,6,7 | Atos ze Šedého dolu CS | 0,42886% | 11.71875 | 12,32% | 32 |
| 8 | ♂ 5,5,6,6 - ♀ 6,7,7,7 | Ariel Lobos CS | 0,15835% | 13.28125 | 8,95% | 42 |
| 8 | ♂ 5,5,6,6 - ♀ 6,7,7,7 | Exa Vopa CS | 0,16082% | 13.28125 | 12,32% | 24 |
| 4 | ♂ 5 - ♀ 6,7,7 | Alda od Pavlišina CS | 0,06076% | 6.25 | 25,33% | 35 |
| 4 | ♂ 5 - ♀ 6,7,7 | Dan Balmar CS | 0,05632% | 6.25 | 16,94% | 54 |
| COI TOTALE: | 14,70901% |