| Nato: | 08-04-2011 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | LO11114202 |
| Microchip: | 380260080101352 |
| Madre: | LORY |
| Padre: | SHADOW |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.4% Powered by WGI LAB |
| COI: | 22,25% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 87.10 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 9.73 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() SHADOW- -COI: 19.61% |
![]() CHADOW PASSO DEL LUPOHD B -COI: 21.03% |
![]() CUTTHD A -COI: 19.76% |
![]() BURAN DELLA TERRA SELVAGGIAHD B -COI: 18.51% |
Fehérlófia Dinon Dánon- -COI: 16.83% |
Dita Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
||||
![]() OASIA- -COI: 17.79% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
Juna Hlas divočiny CS- -COI: 11.78% |
||||
![]() AKIRA- -COI: 18.09% |
![]() CLOVER- -COI: 18.51% |
Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() Bambi Mrazivé ticho- -COI: 14.56% |
Adon IrprušHD A -COI: 21.06% |
|||
Ajša Dar přírody CS- -COI: 10.79% |
||||
![]() FORESTA INCANTATA DELAWAREHD A ED 0COI: 20.53% |
![]() Jerry Lee z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
![]() Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
|
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
Abel z Molu CSHD A -COI: 10.83% |
|||
Asta Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
||||
![]() Bernie z UherHD B ED 0COI: 18.84% |
![]() Andy od Chrudimky CSHD A -COI: 17.90% |
Atos Heol CS- -COI: 12.32% |
||
Asta Ladce CSHD A -COI: 25.76% |
||||
![]() Alexis od JoanHD B -COI: 12.59% |
Baker Šedá eminenceHD A -COI: 20.75% |
|||
Brita Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() LORY- -COI: 22.54% |
![]() LOBOHD B ED 0COI: 26.01% |
![]() WOLFHD B -COI: 24.62% |
![]() RAZIT- -COI: 19.78% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
Kama Hlas divočiny CS- -COI: 21.63% |
||||
![]() BRISKA- -COI: 19.38% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
ASKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() SCHILA PASSO DEL LUPOHD A -COI: 22.15% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
||
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() NAZKAHD B -COI: 20.00% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
Carmen Vlčí stezka- -COI: 19.83% |
||||
![]() ASIA- -COI: 17.78% |
![]() LUPOGRIGIO- -COI: 21.60% |
![]() Alfa des Mille Vallées- -COI: 13.40% |
Fox z Kladenské záře CS- -COI: 17.17% |
|
Catty z Litavské kotliny CS- -COI: 10.65% |
||||
![]() Unit- -COI: 16.65% |
Chrop z Kladenské záře CSHD B -COI: 17.17% |
|||
Fela Hlas divočiny CS- -COI: 15.05% |
||||
![]() ARIMMINUM VASHA- -COI: 24.93% |
![]() CUTTHD A -COI: 19.76% |
BURAN DELLA TERRA SELVAGGIAHD B -COI: 18.51% |
||
OASIA- -COI: 17.79% |
||||
![]() ARIMMINUM ISTARKETTYPRYHD A -COI: 19.63% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BIANCA | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| LORY | 1 | 7 | 7 | - | - | - | - | - | - |
| ASIA | 1 | 5 | 5 | - | - | - | - | - | - |
| ARIMMINUM VASHA | 4 | 5.75 | 23 | - | - | - | - | - | - |
| ARIMMINUM ISTARKETTYPRY | 4 | 7 | 28 | 13 (46.43%) | 46.15% | 38.46% | 15.38% | - | - |
| Ambra Vlčí naděje | 10 | 6.8 | 68 | 39 (57.35%) | 66.67% | 30.77% | 2.56% | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BIANCA | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| LORY | 7 | 28.57% | 71.43% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ASIA | 5 | 60% | 40% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARIMMINUM VASHA | 23 | 69.57% | 30.43% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARIMMINUM ISTARKETTYPRY | 28 | 53.57% | 46.43% | 13.33% | 7.69% | 69 cm | 63 cm | - | - | - | - | - | - |
| Ambra Vlčí naděje | 68 | 36.76% | 63.24% | 16% | 13.95% | 70.5 cm | 64.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | ♂ 3 - ♀ 4,5 | CUTT | 2,53827% | 21.875 | 19,76% | 144 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | CLOVER | 0,44412% | 9.375 | 18,51% | 91 |
| 6 | ♂ 5 - ♀ 5,5,5,6,7 | Charon Šedá eminence | 0,66844% | 14.84375 | 17,24% | 120 |
| 4 | ♂ 5 - ♀ 6,6,6 | Fehérlófia Dalos Duna | 0,22162% | 7.8125 | 16,83% | 38 |
| 4 | ♂ 5 - ♀ 6,6,6 | Dik Břevnovská stopa CS | 0,21873% | 7.8125 | 15,75% | 14 |
| COI TOTALE: | 4,09118% |