| Nato: | 02-06-2019 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | |
| Microchip: | |
| Madre: | Stephanie Nostro Branco |
| Padre: | Gabor van Hiemrod |
| Allevatore: | Nature of the wolf |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | NL |
| WOLF BLOOD: | 28% Powered by WGI LAB |
| COI: | 20,59% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 88.71 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 12.41 % Powered by WGI LAB | Selezione: |
| Contatti: |
![]() Gabor van HiemrodHD A ED 0COI: 27.21% |
![]() Vanbeetsehoven Arek AdelHD B ED 0COI: 21.37% |
![]() Veron z Molu EsHD B ED 0COI: 19.82% |
![]() INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Chicka van HiemrodHD A -COI: 26.06% |
![]() Brit Radov DvorHD A -COI: 22.42% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
||
Drina Trenčan- -COI: 25.80% |
||||
![]() Alva spod ĎumbieraHD C -COI: 28.93% |
Ajax od Miščicha- -COI: 29.10% |
|||
Dia Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
||||
![]() Farka van Hiemrod- -COI: 22.14% |
![]() Exor von der WolfsranchHD A -COI: 20.81% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
|
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() Bluebell von der WolfsranchHD A ED 0COI: 19.10% |
ARIMMINUM LORENZFAROUKHD B -COI: 20.19% |
|||
Ciara vom Westerwälder BergHD B ED 0COI: 17.30% |
||||
![]() Cindy van HiemrodHD A -COI: 26.06% |
![]() Brit Radov DvorHD A -COI: 22.42% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
||
Drina Trenčan- -COI: 25.80% |
||||
![]() Alva spod ĎumbieraHD C -COI: 28.93% |
Ajax od Miščicha- -COI: 29.10% |
|||
Dia Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
||||
![]() Stephanie Nostro Branco- -COI: 20.62% |
![]() Quenno od ÚhoštěHD A -COI: 17.53% |
![]() Doran z Ponického dvoraHD B -COI: 17.02% |
![]() Brit Hlas divočiny CSHD A -COI: 15.03% |
Gar z Rosíkova CSHD A -COI: 20.17% |
Cabrixa Vopa CS- -COI: 12.48% |
||||
![]() Fea Jimili CSHD A -COI: 23.91% |
Dan Balmar CS- -COI: 16.94% |
|||
Alda od Pavlišina CS- -COI: 25.33% |
||||
![]() Moki od ÚhoštěHD A -COI: 17.45% |
![]() Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
||
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Ko-Ko z Molu EsHD B -COI: 15.98% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Ajbix Mrazivé tichoHD A -COI: 12.49% |
||||
![]() TUYA- -COI: 23.67% |
![]() VEDOR PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
![]() CUTTHD A -COI: 19.76% |
BURAN DELLA TERRA SELVAGGIAHD B -COI: 18.51% |
|
OASIA- -COI: 17.79% |
||||
![]() ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
|||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() IALAHD A ED 0COI: 19.47% |
![]() Handy od ÚhoštěHD B -COI: 17.40% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Assisi z DehnicHD A -COI: 15.67% |
||||
![]() VEDAHD B -COI: 20.13% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
|||
Juna Hlas divočiny CS- -COI: 11.78% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Baka Nature of the Wolf | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Stephanie Nostro Branco | 2 | 7 | 14 | 7 (50%) | - | - | - | - | - |
| TUYA | 1 | 2 | 2 | - | - | - | - | - | - |
| IALA | 1 | 6 | 6 | 1 (16.67%) | 100% | - | - | - | - |
| VEDA | 4 | 6.5 | 26 | 6 (23.08%) | 66.67% | 33.33% | - | - | - |
| Juna Hlas divočiny CS | 5 | 6.8 | 34 | 6 (17.65%) | 16.67% | 50% | 16.67% | 16.67% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Baka Nature of the Wolf | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Stephanie Nostro Branco | 14 | 64.29% | 35.71% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| TUYA | 2 | - | 100% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| IALA | 6 | 50% | 50% | 33.33% | - | 72 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| VEDA | 26 | 65.38% | 34.62% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Juna Hlas divočiny CS | 34 | 41.18% | 58.82% | - | 5% | - | 64 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | ♂ 6 - ♀ 4,5 | Ali Reolup | 0,33326% | 10.9375 | 17,11% | 60 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 4 | ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA | 0,22206% | 7.8125 | 18,51% | 30 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 4 | CUTT | 0,21152% | 7.8125 | 19,76% | 144 |
| 3 | ♂ 6,7 - ♀ 5 | Hasso z Kladenské záře CS | 0,17015% | 5.46875 | 19,43% | 34 |
| 4 | ♂ 7,7 - ♀ 5,6 | Fehérlófia Dalos Duna | 0,0554% | 6.25 | 16,83% | 38 |
| COI TOTALE: | 0.99239% |