| Nato: | 01-07-2021 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | LO21164291 |
| Microchip: | 380260140250737 |
| Madre: | YUMA |
| Padre: | BLITZ |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.1% Powered by WGI LAB |
| COI: | 22,12% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 90.32 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 11.97 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() BLITZ- -COI: 20.48% |
![]() ROCCO- -COI: 30.22% |
![]() LUPO- -COI: 23.54% |
![]() Bron Vlčí stezka- -COI: 19.24% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
Cina ze Slivníku CSHD B -COI: 18.79% |
||||
![]() OLGA- -COI: 16.77% |
Ajax Kazanova stopa- -COI: 22.92% |
|||
Aiva Mrazivé ticho- -COI: 12.49% |
||||
![]() LULA- -COI: 19.18% |
![]() GRIGIONE- -COI: 23.54% |
Bron Vlčí stezka- -COI: 19.24% |
||
OLGA- -COI: 16.77% |
||||
![]() AYAX- -COI: 19.39% |
Akela Stříbrný Killig- -COI: 18.58% |
|||
Axa z Ponického dvora- -COI: 17.02% |
||||
![]() PEGGY- KYRA L'AMICO DEL LUPO- -COI: 21.22% |
![]() ANKHHD A ED 0COI: 20.79% |
![]() Berserker z PeronowkiHD A ED 0COI: 19.35% |
Borko Kollárov dvorHD A -COI: 28.56% |
|
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() ARIMMINUM I'NAHANIHD A -COI: 19.63% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() GINGEREA L'AMICO DEL LUPOHD A ED 0COI: 24.14% |
![]() CLEITON PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 24.32% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
||
ZIMAHD A -COI: 19.56% |
||||
![]() REPKA- -COI: 19.78% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
|||
Kama Hlas divočiny CS- -COI: 21.63% |
||||
![]() YUMA- -COI: 22.92% |
![]() WACKY AYRTON- -COI: 21.85% |
![]() AMOR PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
|||
GLADIAHD B -COI: 20.65% |
||||
![]() ANYANKAHD B -COI: 21.03% |
![]() ARIMMINUM LAST NAVARREHD A ED 0COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() NIAHD B -COI: 21.29% |
ROBINHOODHD A ED 0COI: 18.52% |
|||
SHARON- -COI: 20.00% |
||||
![]() ARANEL- -COI: 19.74% |
![]() BEST- -COI: 18.47% |
![]() FORESTA INCANTATA DENETHORHD A -COI: 20.53% |
Jerry Lee z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
|
Bernie z UherHD B ED 0COI: 18.84% |
||||
![]() ARIMMINUM USHAKIRANHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() MAMBA- -COI: 43.80% |
![]() ATROX- -COI: 27.79% |
SAREKHD A -COI: 19.38% |
||
RAISSA- -COI: 19.64% |
||||
![]() RAISSA- -COI: 19.64% |
ESUAL DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 28.03% |
|||
OLLY- -COI: 17.79% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|---|---|---|---|---|
| PERLA DELL'ARENUSE x NYTROS WILD INSTINCT KENNEL 2024-10-20 | |||||
| YLVA DELL'ARENUSE ♁ | - | - | - | - | |
| YORK DELL'ARENUSE ♂ | - | - | - | - | |
| YVELTAL DELL'ARENUSE ♂ | - | - | - | - | |
| Y-ATHENA DELL'ARENUSE ♂ | - | - | - | - | |
| PERLA DELL'ARENUSE x NYTROS WILD INSTINCT KENNEL 2025-10-20 | |||||
| BELLE DELL'ARENUSE ♁ | - | - | - | - | |
| BEAUTY OF SPIRIT DELL'ARENUSE ♂ | - | - | - | - | |
| BALI' DELL'ARENUSE ♁ | - | - | - | - | |
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PERLA DELL'ARENUSE | 2 | 3.5 | 7 | 3 (42.86%) | - | - | - | - | - |
| YUMA | 7 | 3.14 | 22 | 1 (4.55%) | - | - | 100% | - | - |
| ARANEL | 4 | 6.25 | 25 | 4 (16%) | 50% | 50% | - | - | - |
| MAMBA | 2 | 4 | 8 | - | - | - | - | - | - |
| RAISSA | 3 | 4.33 | 13 | 1 (7.69%) | - | 100% | - | - | - |
| OLLY | 5 | 7.8 | 39 | - | - | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PERLA DELL'ARENUSE | 7 | 57.14% | 42.86% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| YUMA | 22 | 45.45% | 54.55% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARANEL | 25 | 52% | 48% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| MAMBA | 8 | 50% | 50% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| RAISSA | 13 | 61.54% | 38.46% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| OLLY | 39 | 56.41% | 43.59% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | MIKY PASSO DEL LUPO | 0,43593% | 9.375 | 23,85% | 184 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 5,5 | Ambra Vlčí naděje | 0,4472% | 9.375 | 19,57% | 68 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | CLOVER | 0,11103% | 4.6875 | 18,51% | 91 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Dyk Věrný | 0,10908% | 4.6875 | 18,64% | 48 |
| 6 | ♂ 5 - ♀ 6,6,6,7,7 | Charon Šedá eminence | 0,44562% | 9.375 | 17,24% | 120 |
| 8 | ♂ 5,6,6,7,7 - ♀ 7,7,7 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,1696% | 10.15625 | 18,08% | 83 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 7 | Kama Hlas divočiny CS | 0,0573% | 3.90625 | 21,63% | 32 |
| COI TOTALE: | 1,77577% |