Zea mays z Katusického Dvora

Datum narození: 14-09-2024
Pohlaví: Fena
Registr: -
Mikročip: -
Matka: Ozzie z Katusického dvora
Otec: DIABLO LO SPIRITO DEL LUPO
Chovatel: z Katusického dvora
Majitel: -
Původ: CZ
WOLF BLOOD: 27.3% Powered by WGI LAB
COI: 21,18% Powered by WGI LAB
AVK5: 100.00 % Powered by WGI LAB
AVK10: 16.28 % Powered by WGI LAB
Bonitace: -
Kontakty:
DIABLO LO SPIRITO DEL LUPO

DIABLO LO SPIRITO DEL LUPO

HD B ED 0
COI: 23.32%
EZRA SI NASCE LUPI DELMONTALE

EZRA SI NASCE LUPI DELMONTALE

HD A ED 0
COI: 20.44%
Ognyan Montale Girios dvasia

Ognyan Montale Girios dvasia

HD A ED 0
COI: 23.07%

Tannin z Peronowki

HD A ED 0
COI: 19.47%

Laudaj Girios dvasia

HD B ED 0
COI: 14.15%
RAY OF SUN LUPI DEL MONTALE

RAY OF SUN LUPI DEL MONTALE

HD A ED 0
COI: 20.31%

Chett Malý Bysterec

HD A ED 0
COI: 23.69%

ARIMMINUM OBRA

HD A ED 0
COI: 20.00%
NOEMY

NOEMY

HD A ED 0
COI: 21.66%
ARIMMINUM NAMANASLU

ARIMMINUM NAMANASLU

HD A ED 0
COI: 22.60%

Eligo z Peronowki

HD A ED 0
COI: 18.21%

ARIMMINUM ZENA

HD A ED 0
COI: 21.29%
INDIANACHEYENNE

INDIANACHEYENNE

HD B ED 0
COI: 21.95%

BMAILLOT

HD A ED 0
COI: 20.24%

FEBEL

HD B ED 0
COI: 25.81%
KEYRA

KEYRA

HD A ED 0
COI: 20.77%
BYRON PASSO DEL LUPO

BYRON PASSO DEL LUPO

HD A ED 0
COI: 26.78%
MIKY PASSO DEL LUPO

MIKY PASSO DEL LUPO

HD A -
COI: 23.85%

CUTT

HD A -
COI: 19.76%
HANKA PASSO DEL LUPO

HANKA PASSO DEL LUPO

- -
COI: 20.00%

CLOVER

- -
COI: 18.51%

LEGRA

- -
COI: 17.11%
ARIMMINUM HARWEN

ARIMMINUM HARWEN

HD A ED 0
COI: 20.19%
Jerry Lee z Molu Es

Jerry Lee z Molu Es

HD A ED 0
COI: 16.29%

Ali Reolup

HD A -
COI: 17.11%

Amálka od Buližníku CS

HD A -
COI: 16.21%
Ambra Vlčí naděje

Ambra Vlčí naděje

HD A -
COI: 19.57%

Cira Volání rodu

HD A -
COI: 18.16%
Ozzie z Katusického dvora

Ozzie z Katusického dvora

HD A ED 0
COI: 19.87%
Desperát Bohemia Luaro

Desperát Bohemia Luaro

HD A ED 0
COI: 19.68%
Doran z Ponického dvora

Doran z Ponického dvora

HD B -
COI: 17.02%

Brit Hlas divočiny CS

HD A -
COI: 15.03%

Fea Jimili CS

HD A -
COI: 23.91%
Peggy z Litavské kotliny

Peggy z Litavské kotliny

HD A -
COI: 17.78%

Hero od Úhoště

HD A -
COI: 17.40%
Evita z Věrné smečky

Evita z Věrné smečky

HD A -
COI: 19.21%

Kolt Šedá eminence

HD B -
COI: 16.62%

Orka Šedá eminence

HD A -
COI: 14.53%
Assay z Věrné smečky

Assay z Věrné smečky

HD A -
COI: 18.75%

Grey Wolf z Molu Es

HD A -
COI: 16.29%

Dia Dakmat

HD C -
COI: 21.27%
Fell z Katusického dvora

Fell z Katusického dvora

HD A ED 0
COI: 21.04%

Afar Malý Bysterec

HD B -
COI: 21.74%

Arlen spod Ďumbiera

HD A ED 0
COI: 28.93%
Dayen Sotis

Dayen Sotis

HD A ED 0
COI: 19.23%

Cherokee Eden severu

HD D -
COI: 17.49%

Alkyona Sotis

HD A -
COI: 19.77%
Bosorka ArQeVa

Bosorka ArQeVa

HD A ED 0
COI: 19.30%
Eury z Peronowki

Eury z Peronowki

HD A ED 0
COI: 18.21%

Hero z Rofa

HD A -
COI: 20.48%

Jolly z Molu Es

HD A ED 0
COI: 16.29%
Valkyra z Molu Es

Valkyra z Molu Es

HD A -
COI: 19.82%

INDUK PASSO DEL LUPO

HD A ED 0
COI: 23.88%

ARIMMINUM UPSTREAM

HD B ED 0
COI: 18.59%
Jméno HD ED DM DW Bonitace
Šampionaty

Počet generací

padre

Počet generací

Plodnost a statistika HD

Jméno Vrhy Σ Potomci HD test HD A HD B HD C HD D HD E
Zea mays z Katusického Dvora - - - - - - - - -
Ozzie z Katusického dvora 5 4.8 24 1 (4.17%) - - - - -
Fell z Katusického dvora 6 6.67 40 11 (27.5%) 27.27% - - - -
Bosorka ArQeVa 7 5.29 37 18 (48.65%) 38.89% - - - -
Valkyra z Molu Es 6 7.5 45 24 (53.33%) 83.33% 12.5% - - -
ARIMMINUM UPSTREAM 7 8.14 57 28 (49.12%) 60.71% 21.43% 7.14% 7.14% 3.57%

Statistika pohlaví, výšky a rysů

Jméno Potomci M F ST M ST F H M H F Xf M Xv M Xh M Xf F Xv F Xh F
Zea mays z Katusického Dvora - - - - - - - - - - - - -
Ozzie z Katusického dvora 24 45.83% 54.17% - - - - - - - - - -
Fell z Katusického dvora 40 45% 55% 5.56% 27.27% 70 cm 62.7 cm 111.4 53.6 - 107 53.9 -
Bosorka ArQeVa 37 45.95% 54.05% 17.65% 25% 67.7 cm 63.2 cm 106.6 55.2 - 108.6 54.7 -
Valkyra z Molu Es 45 46.67% 53.33% 38.1% 41.67% 68.3 cm 63.2 cm 109.4 54.2 - 108.5 55.1 0.7
ARIMMINUM UPSTREAM 57 57.89% 42.11% 30.3% 37.5% 68.9 cm 64.1 cm 108 55.9 - 107.5 54.4 -

Předky

Count Generace Jméno Chovatelská stanice % Krev Pokrevní příb. % Prog.
5 ♂ 4,6,7,7  -  ♀ 6 Ambra Vlčí naděje 0,2236% 10.9375 19,57% 68
3 ♂ 4,7  -  ♀ 6 MIKY PASSO DEL LUPO 0,21797% 8.59375 23,85% 184
2 ♂ 7  -  ♀ 4 Cäsar von der Wolfsschleife 0,11266% 7.03125 24,36% 62
2 ♂ 6  -  ♀ 5 INDUK PASSO DEL LUPO 0,1059% 4.6875 23,88% 102
4 ♂ 5,7  -  ♀ 6,6 Ali Reolup 0,22217% 7.03125 17,11% 60
4 ♂ 5,7  -  ♀ 6,6 Amálka od Buližníku CS 0,21903% 7.03125 16,21% 29
3 ♂ 6,7  -  ♀ 5 Hero z Rofa 0,17094% 5.46875 20,48% 35
4 ♂ 6,7,7  -  ♀ 5 Jolly z Molu Es 0,21587% 6.25 16,29% 52
2 ♂ 7  -  ♀ 5 Grey Wolf z Molu Es 0,05397% 3.90625 16,29% 81
5 ♂ 5,7  -  ♀ 7,7,7 Hasso z Kladenské záře CS 0,11343% 6.25 19,43% 34
CELKOVÝ COI: 1,65554%