| Born: | 08-12-2020 |
| Sex: | Female |
| Registrer: | |
| Microchip: | |
| Mother: | Raising Star Canita |
| Father: | Bredford Severnoe Siyanie |
| Breeder: | |
| Owner: | - |
| Nation: | RU |
| WOLF BLOOD: | 27.5% Powered by WGI LAB |
| COI: | 20,57% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 85.48 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 12.17 % Powered by WGI LAB | Bonitation: |
| Contact: |
![]() Bredford Severnoe Siyanie- -COI: 25.29% |
![]() Airwolf z Molu EsHD A ED 0COI: 20.37% |
![]() Erik z Věrné smečkyHD A -COI: 19.21% |
![]() Bref od Tištínského potokaHD A -COI: 18.89% |
Kolt Šedá eminenceHD B -COI: 16.62% |
Orka Šedá eminenceHD A -COI: 14.53% |
||||
![]() Assay z Věrné smečkyHD A -COI: 18.75% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Dia DakmatHD C -COI: 21.27% |
||||
![]() Yukon z Molu EsHD A ED 0COI: 19.82% |
![]() HARGO L'AMICO DEL LUPOHD A -COI: 28.58% |
INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
||
ARISSAHD A ED 0COI: 22.92% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Acti Leśny kamratHD A ED 0COI: 19.68% |
![]() Veron z Molu EsHD B ED 0COI: 19.82% |
![]() INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
|
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Asta Agarův lesHD A -COI: 18.74% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Barča z Ponického dvoraHD A -COI: 17.02% |
Brit Hlas divočiny CSHD A -COI: 15.03% |
|||
Fea Jimili CSHD A -COI: 23.91% |
||||
![]() Raising Star Canita- -COI: 21.90% |
![]() Einar Girios dvasiaHD A ED 0COI: 19.52% |
![]() Jabberwock z PeronówkiHD A ED 0COI: 18.65% |
![]() Baron spod ĎumbieraHD A -COI: 29.01% |
Gaius DórHD A -COI: 19.70% |
Dia Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Harmonia Eden severuHD A ED 0COI: 17.54% |
![]() Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
||
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Julie z Litavské kotlinyHD A -COI: 12.67% |
Ariel Dar přírody CSHD A -COI: 10.79% |
|||
Ira z Litavské kotliny CSHD C -COI: 15.70% |
||||
![]() Caajda II od Úhoště- -COI: 22.05% |
![]() Drink Džin z Vlčí chaloupkyHD B -COI: 17.35% |
![]() Dak z RosíkovaHD A -COI: 28.86% |
Bux z Krotkovského dvora CS- -COI: 35.55% |
|
Vebi z Rosíkova- -COI: 29.63% |
||||
![]() Ajga ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
|||
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Unique od ÚhoštěHD A ED 0COI: 20.09% |
![]() Cork Stín vlkaHD A -COI: 18.81% |
Dak Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
||
Bonie Mrazivé tichoHD B -COI: 14.56% |
||||
![]() Queen od ÚhoštěHD A -COI: 17.53% |
Doran z Ponického dvoraHD B -COI: 17.02% |
|||
Moki od ÚhoštěHD A -COI: 17.45% |
| Name | HD | ED | DM | DW | Bonitation |
|---|
| Name | Litters | Σ | Offsprings | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Galisiya Alfa Star | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Raising Star Canita | 1 | 6 | 6 | 6 (100%) | - | - | - | - | - |
| Caajda II od Úhoště | 2 | 4 | 8 | 8 (100%) | - | - | - | - | - |
| Unique od Úhoště | 8 | 5.13 | 41 | 20 (48.78%) | 35% | - | - | - | - |
| Queen od Úhoště | 3 | 6.67 | 20 | 5 (25%) | 100% | - | - | - | - |
| Moki od Úhoště | 6 | 6.5 | 39 | 13 (33.33%) | 69.23% | 23.08% | - | 7.69% | - |
| Name | Offsprings | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Galisiya Alfa Star | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Raising Star Canita | 6 | 16.67% | 83.33% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Caajda II od Úhoště | 8 | 50% | 50% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Unique od Úhoště | 41 | 43.9% | 56.1% | 5.56% | 13.04% | 65 cm | 62.3 cm | 107.7 | 53.1 | - | 111.8 | 53.6 | - |
| Queen od Úhoště | 20 | 30% | 70% | 16.67% | 28.57% | 68 cm | 61.3 cm | 105.9 | 52.9 | - | 111.6 | 53.5 | - |
| Moki od Úhoště | 39 | 64.1% | 35.9% | 20% | 14.29% | 68.4 cm | 61 cm | 112.6 | 54.1 | - | - | - | - |
| Count | Generation | Name | Rate | % Blood | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 4 | Agar Reolup | 0,66651% | 10.9375 | 17,11% | 39 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 5 | Amálka od Buližníku CS | 0,32854% | 7.8125 | 16,21% | 29 |
| 6 | ♂ 6,7 - ♀ 5,5,6,7 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,1696% | 10.9375 | 18,08% | 83 |
| 6 | ♂ 6,7 - ♀ 5,5,6,7 | Bety Zepeř CS | 0,16279% | 10.9375 | 13,4% | 12 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Brit Hlas divočiny CS | 0,11033% | 4.6875 | 15,03% | 30 |
| 3 | ♂ 5,7 - ♀ 6 | Fea Jimili CS | 0,11837% | 5.46875 | 23,91% | 28 |
| COI TOTAL: | 1,55615% |