| Nato: | 18-12-2010 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | LO1135541 |
| Microchip: | 380260080066716 |
| Madre: | AYLYN |
| Padre: | FIEVEL |
| Allevatore: | |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27% Powered by WGI LAB |
| COI: | 23,83% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 75.81 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 8.85 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() FIEVELHD A ED 0COI: 25.81% |
![]() INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
![]() CUTTHD A -COI: 19.76% |
BURAN DELLA TERRA SELVAGGIAHD B -COI: 18.51% |
OASIA- -COI: 17.79% |
||||
![]() ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
|||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
![]() Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
Adon IrprušHD A -COI: 21.06% |
||
Ajša Nemesis CS- -COI: 20.87% |
||||
![]() GLADIAHD B -COI: 20.65% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() DAUNAHD B -COI: 19.96% |
![]() CLOVER- -COI: 18.51% |
![]() Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
Atos Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
|
Besi Zepeř CSHD A -COI: 13.40% |
||||
![]() Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
Atos ze Šedého dolu CSHD A -COI: 12.32% |
|||
Dora Šedá eminence- -COI: 20.75% |
||||
![]() NAZKAHD B -COI: 20.00% |
![]() Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
Aras z Jundrovského boru CSHD B -COI: 14.32% |
||
Dina z Banišťa CSHD A -COI: 8.72% |
||||
![]() Carmen Vlčí stezka- -COI: 19.83% |
Aran Kanakor CSHD A -COI: 16.81% |
|||
Cina ze Slivníku CSHD B -COI: 18.79% |
||||
![]() AYLYNHD A ED 0COI: 19.73% |
![]() Ajax od Tištínského potokaHD A -COI: 18.89% |
![]() Kolt Šedá eminenceHD B -COI: 16.62% |
![]() Atos ze Šedého dolu CSHD A -COI: 12.32% |
Barry z Doušova dvora CS- -COI: 6.33% |
Aba Vopa CS- -COI: 12.40% |
||||
![]() Coda Šedá eminenceHD A -COI: 21.23% |
Flit z Rosíkova CS- -COI: 11.03% |
|||
Dina z Banišťa CSHD A -COI: 8.72% |
||||
![]() Orka Šedá eminenceHD A -COI: 14.53% |
![]() Arne z Města HenbrštajnůHD B -COI: 16.08% |
Atos Heol CS- -COI: 12.32% |
||
Fea Jimili CSHD A -COI: 23.91% |
||||
![]() Haidy Šedá eminenceHD A -COI: 10.00% |
Gar z Rosíkova CSHD A -COI: 20.17% |
|||
Eta Pohostinstvo CSHD D -COI: 9.98% |
||||
![]() FAN PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 18.74% |
![]() EDGAR PASSO DEL LUPOHD B -COI: 20.62% |
![]() CLOVER- -COI: 18.51% |
Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
|
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() Cassandra ze Smaragových vodopádů- -COI: 13.15% |
Colt Zepeř CSHD A -COI: 13.40% |
|||
Agarka SaberusHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() NENSYHD B -COI: 20.00% |
![]() Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
Aras z Jundrovského boru CSHD B -COI: 14.32% |
||
Dina z Banišťa CSHD A -COI: 8.72% |
||||
![]() Carmen Vlčí stezka- -COI: 19.83% |
Aran Kanakor CSHD A -COI: 16.81% |
|||
Cina ze Slivníku CSHD B -COI: 18.79% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UDINY - HAGAR L'AMICO DEL LUPO | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| FIEVEL | 2 | 3.5 | 7 | - | - | - | - | - | - |
| INDUK PASSO DEL LUPO | 20 | 5.1 | 102 | 38 (37.25%) | 71.05% | 21.05% | 5.26% | - | 2.63% |
| MIKY PASSO DEL LUPO | 34 | 5.41 | 184 | 62 (33.7%) | 67.74% | 27.42% | 3.23% | - | 1.61% |
| CUTT | 25 | 5.76 | 144 | 44 (30.56%) | 50% | 43.18% | 4.55% | 2.27% | - |
| BURAN DELLA TERRA SELVAGGIA | 4 | 4.25 | 17 | 5 (29.41%) | 20% | 60% | - | - | 20% |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UDINY - HAGAR L'AMICO DEL LUPO | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| FIEVEL | 7 | 57.14% | 42.86% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| INDUK PASSO DEL LUPO | 102 | 51.96% | 48.04% | 3.77% | 6.12% | 68 cm | 62.7 cm | - | - | - | 109.4 | 53.1 | - |
| MIKY PASSO DEL LUPO | 184 | 56.52% | 43.48% | 9.62% | 12.5% | 68.7 cm | 63.8 cm | - | - | - | 107 | 54 | 0.6 |
| CUTT | 144 | 51.39% | 48.61% | 6.76% | 7.14% | 67.6 cm | 63.2 cm | - | - | - | - | - | - |
| BURAN DELLA TERRA SELVAGGIA | 17 | 76.47% | 23.53% | 7.69% | - | 64 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 4 | CLOVER | 1,77648% | 18.75 | 18,51% | 91 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Carmen Vlčí stezka | 0,90582% | 12.5 | 19,83% | 26 |
| 4 | ♂ 4,5,6 - ♀ 4 | Charon Šedá eminence | 1,55968% | 17.1875 | 17,24% | 120 |
| 3 | ♂ 4,5 - ♀ 5 | Dik Břevnovská stopa CS | 0,21873% | 12.5 | 15,75% | 14 |
| 4 | ♂ 4,5,5 - ♀ 5 | Fehérlófia Dalos Duna | 0,44323% | 15.625 | 16,83% | 38 |
| 6 | ♂ 5,6,6,7 - ♀ 4,6 | Atos ze Šedého dolu CS | 0,96493% | 14.84375 | 12,32% | 32 |
| 5 | ♂ 5,6,7 - ♀ 5,5 | Dina z Banišťa CS | 0,36819% | 11.71875 | 8,72% | 27 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Atos Heol CS | 0,10721% | 4.6875 | 12,32% | 38 |
| 10 | ♂ 6,6,7,7,7 - ♀ 5,6,7,7,7 | Gar z Rosíkova CS | 0,4091% | 12.5 | 20,17% | 130 |
| 7 | ♂ 6,7,7,7 - ♀ 5,6,7 | Aba Vopa CS | 0,05422% | 9.375 | 12,4% | 15 |
| 11 | ♂ 6,7,7,7,7,7 - ♀ 5,6,7,7,7 | Barry z Doušova dvora CS | 0,15467% | 12.5 | 6,33% | 62 |
| 2 | ♂ 7 - ♀ 5 | Colt Zepeř CS | 0,05426% | 3.90625 | 13,4% | 81 |
| 3 | ♂ 7 - ♀ 5,7 | Flit z Rosíkova CS | 0,05414% | 4.6875 | 11,03% | 61 |
| COI TOTALE: | 7,07068% |