| Nato: | 12-11-2022 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | LO2321397 |
| Microchip: | 380260102395785 |
| Madre: | LAKOTA DEI LUPI DI GUBBIO |
| Padre: | APACHE |
| Allevatore: | DEI LUPI DI GUBBIO (MASCI GERMANO) |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.5% Powered by WGI LAB |
| COI: | 22,65% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 85.48 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 13.29 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() APACHEHD A ED 0COI: 21.24% |
![]() EZECHIELE OLIM PALUSHD B ED 0COI: 21.39% |
![]() Gorbi Zlatá PalzHD C ED 0COI: 29.18% |
![]() Baron spod ĎumbieraHD A -COI: 29.01% |
Gaius DórHD A -COI: 19.70% |
Dia Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
||||
![]() Amy Zlatá PalzHD B -COI: 27.59% |
Koro z Krotkovského dvoraHD C -COI: 35.55% |
|||
Gerda z RofaHD B -COI: 20.48% |
||||
![]() AIDAHD B ED 1COI: 24.74% |
![]() ARUK- -COI: 26.32% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
||
HAZENA- -COI: 19.38% |
||||
![]() JUTA JUNIOR- -COI: 19.06% |
DAREK DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 21.28% |
|||
IUTA- -COI: 17.00% |
||||
![]() ARIMMINUM MIRA- -COI: 25.38% |
![]() ARIMMINUM OLCANHD A ED 0COI: 20.00% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
|
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() ARIMMINUM BLAZE OF GLORYHD A ED 0COI: 18.29% |
![]() Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
||
Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
||||
![]() ARIMMINUM ANDROMEDAHD A ED 0COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() LAKOTA DEI LUPI DI GUBBIOHD A ED BLCOI: 19.20% |
![]() DUNCAN DEI LUPI DI GUBBIOHD A ED 0COI: 20.50% |
![]() ARIMMINUM BIGWAKANWOLFHD A ED 0COI: 20.19% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() LIMAHD B ED 0COI: 21.38% |
![]() DUNCANHD A -COI: 21.78% |
TABORHD A -COI: 20.03% |
||
QUERISHD A -COI: 20.00% |
||||
![]() ASTRIDHD A -COI: 16.39% |
Ajax ze Součkova dvora- -COI: 22.92% |
|||
Bora Mrazivé ticho- -COI: 14.56% |
||||
![]() Xezbeth z PeronowkiHD A ED 0COI: 19.17% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
|
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Ibona Radov DvorHD A -COI: 19.46% |
![]() Iran Zemplínska oblast'HD A -COI: 16.52% |
Athos Chocholan- -COI: 19.29% |
||
Hexa Zemplínska oblast'- -COI: 12.95% |
||||
![]() Ibona Kysucká hviezdaHD A -COI: 18.45% |
Ben Zlatá žilaHD A -COI: 13.95% |
|||
Doris Kysucká hviezda- -COI: 22.66% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Q'STARCK DEI LUPI DI GUBBIO | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| APACHE | 3 | 3.67 | 11 | 7 (63.64%) | 14.29% | 85.71% | - | - | - |
| EZECHIELE OLIM PALUS | 12 | 5.92 | 71 | 34 (47.89%) | 52.94% | 8.82% | 2.94% | 2.94% | - |
| Gorbi Zlatá Palz | 3 | 8.67 | 26 | 12 (46.15%) | 75% | 16.67% | - | 8.33% | - |
| Baron spod Ďumbiera | 12 | 5.83 | 70 | 37 (52.86%) | 67.57% | 13.51% | 16.22% | 2.7% | - |
| Gaius Dór | 1 | 3 | 3 | 1 (33.33%) | 100% | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Q'STARCK DEI LUPI DI GUBBIO | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| APACHE | 11 | 54.55% | 45.45% | 16.67% | - | 68 cm | - | 108 | 55 | - | - | - | - |
| EZECHIELE OLIM PALUS | 71 | 50.7% | 49.3% | 2.78% | 2.86% | 67 cm | 63 cm | 110.4 | 55.2 | - | 108.7 | 55.6 | 0.6 |
| Gorbi Zlatá Palz | 26 | 42.31% | 57.69% | 18.18% | 6.67% | 67 cm | 64 cm | - | - | - | - | - | - |
| Baron spod Ďumbiera | 70 | 45.71% | 54.29% | 25% | 21.05% | 67 cm | 62.6 cm | 110.5 | 54.6 | 0.7 | 106.6 | 54.6 | 0.7 |
| Gaius Dór | 3 | 100% | - | 33.33% | - | 67 cm | - | 106 | 54.4 | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 3 | Eligo z Peronowki | 1,69285% | 18.75 | 18,21% | 91 |
| 3 | ♂ 4,5 - ♀ 4 | Ambra Vlčí naděje | 1,3416% | 15.625 | 19,57% | 68 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Grey Wolf z Molu Es | 0,43175% | 9.375 | 16,29% | 81 |
| 4 | ♂ 6,6 - ♀ 5,5 | Amálka od Buližníku CS | 0,21903% | 9.375 | 16,21% | 29 |
| 3 | ♂ 6,6 - ♀ 5 | Tambury z Rosíkova | 0,11053% | 6.25 | 14,97% | 28 |
| 4 | ♂ 7,7 - ♀ 5,6 | Athos Chocholan | 0,11536% | 6.25 | 19,29% | 21 |
| COI TOTALE: | 3,91111% |